Kiryski - czy mozliwa jest krzyzowka pandki i sterbi?

Przedstawiciele: zbrojniki, kiryski, sumiki
ODPOWIEDZ

Autor
Balbinka
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Kiryski - czy mozliwa jest krzyzowka pandki i sterbi?

#1

Post autor: Balbinka »

Jak kupowalam moje kiryski pandki i chyba sterbi (czy cos podobnego - w kazdym razie mocny desen i wieksze od pandek), to sprzedawca zapewnial mnie, ze nie ma mozliwosci krzyzowki miedzy nimi. Teraz w akwarium plywa pierwsze cudowne kiryskowate malenstwo, ktore ma moim zdaniem cechy obu gatunkow. A moze male pandki maja taki kamuflaz? Od dawna pandka (chyba 'pan') nie odstepuje na krok wiekszej od siebie Panienki; do tej pory bezowocnie. Pomozcie, bo jestem przeciwnikiem krzyzowania i mieszania gatonkow.

Jednoczesnie zaczynam sie bac co to bedzie jak pygmejki dorosna do wieku dojrzalego...

Oczywiscie nie moge dolaczyc zdjecia - nie mam pojecia dlaczego przekroczylam limit upload, kiedy to bylo i kiedy bede mogla umiescic nowe zdjecia. :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz kwie 17, 2011 6:26 pm przez Balbinka, łącznie zmieniany 1 raz.
260 l szczescia: 26 bystrzyków amandy, 4 kiryski pigmejki, 3 kiryski pandki, 10 razbor galaxy, 13 modrooków gertrudy, 12 promienniczek wernera, 7 raczków orange, helenki w ilosci neiznanej,
17 l - krewetki

Qry
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: sob lut 06, 2010 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kiryski - czy mozliwa jest krzyzowka pandki i sterbi?

#2

Post autor: Qry »

Kilka razy rozmnażały mi się pandy, ale zawsze jak już je zauważyłem, to ubarwione były jak dorosłe.
Inna sprawa, że moje pandy niespecjalnie lubią się pokazywać i jak tylko mają okazję się schować to to robią w tempie ekspresowym. Jeśli uznają, że na dyskretną ucieczkę jest za późno, zatrzymują się w miejscu i udają, że ich tam nie ma, nawet jak coś bardzo blisko nich robię. Uciekają dopiero jak poczują dotknięcie.

Wrzuć wieczorem koło godzinki po zgaszeniu światła jakieś papu na dno, i delikatnie poświeć latarką, byle nie za mocno - może masz więcej tego przychówku ?

Autor
Balbinka
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kiryski - czy mozliwa jest krzyzowka pandki i sterbi?

#3

Post autor: Balbinka »

A wiec otrzymalam odpowiedz i tak jest to piekna krzyzowka pandy i sterbai... Love is love! http://www.irishfishkeepers.com/index.p ... y-and-steb tu jest zdjatko maluszka :)
260 l szczescia: 26 bystrzyków amandy, 4 kiryski pigmejki, 3 kiryski pandki, 10 razbor galaxy, 13 modrooków gertrudy, 12 promienniczek wernera, 7 raczków orange, helenki w ilosci neiznanej,
17 l - krewetki
ODPOWIEDZ