Oświetlenie NemoLight

Rodzaje. Ilość. Moc. Przeliczniki. Koszty.
ODPOWIEDZ

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 784
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#1

Post autor: Krolic »

Cześć. Jakiś czas temu nabyłem światło firmy NemoLight. Wykonanie i jakość materiałów pierwsza klasa - śmiało mogę ją polecić.. ale.. niestety zawsze jest jakieś "ale"... bardzo zależało mi efekcie długiego świtu i zmroku. Chciałbym żeby lampa rozpalała się taki sposób:


przekopałem się przez kilka forów i nie cholery nie mogę znaleźć jak to ustawić. To które dawało najwięcej nadziei jest po hiszpańsku i poległem po godzinie szukania..

i tu pytanie - czy może komuś z was udało się to zrobić za pomocą programatora lampy? Wolałbym uniknąć zakupy "ściemniacza"
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#2

Post autor: marcinzabki29 »

Nie wiem jaką moc ma ta lampa.
Proponuje zakup Rampy, obsługuje lampy do 50 wat.
Proste i tanie.
Chociaż przyznam się, że dopiero jak mi Kolega pokazał to zrozumiałem zasadę podłączenia.
Pozdrawiam Marcin

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 784
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#3

Post autor: Krolic »

lampa ma 54 W. Chciałbym się najpierw upewnić że nie ma możliwości zaprogramowania samej lampy. dzięki za podjęcie tematu :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#4

Post autor: Lech-u »

Ostatnio zmieniony śr lut 22, 2017 12:15 pm przez Lech-u, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Krolic
Moderator
Posty: 784
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#5

Post autor: Krolic »

Dzięki ale parę razy już ta instrukcje przeczytałem. To co jest w niej opisane to sposoby na zwiększanie czasu świecenie lampy lub intensywności świecenia - ale intensywność można zamienić jednorazowo. Ustawiasz na przykład niebieska barwę na 10 % a biała na 90 % - robisz to jednorazowo dla całego okresu świecenia. Jakbym z tym nie kombinował to przejście z dziennego światła na nocne jest automatyczne - trwa jakieś 2 minuty. Nawet myślałem ze lampa niema opcji przestawienia z dwóch minut na jakiś dłuższy czas.. gdyby nie ten cholerny filmik z youtuba.

spiderok
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 13, 2018 6:34 pm
Lokalizacja: WROCŁAW
Na imię mam: Andrzej
Płeć:

Oświetlenie NemoLight

#6

Post autor: spiderok »

Witam

Udało się komuś może wydłużyć czas przejścia z nocy na dzień i odwrotnie w Nemo Light ?
ODPOWIEDZ