Poecilia wingei

Przedstawiciele: Gupiki, Endlerki, Mieczyki, Molinezje, ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
catfish_dude
Uczestnik
Posty: 30
Rejestracja: pn maja 07, 2012 5:11 pm
Lokalizacja: Lublin/Grodzisk M/W-awa
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Poecilia wingei

#1

Post autor: catfish_dude »

Hej,

powoli te kolorowe żyworódki zdobywają serca coraz szerszej rzeszy akwarystów i na zachodzie a także i u nas. Chciałem się pochwalić swoimi Campomami jednocześnie zachęcając do wrzucania zdjęć/filmów Waszych endlerków. Fenotypy 19 i 22 z wyprawy w 2008 roku :). Jest szansa, że w miocie pojawią mi się także el tigre i blue stary :) bo hodowca, od którego je odkupiłem trzymał je razem.

" onclick="window.open(this.href);return false;

zapraszam także na fejsbukową grupę :) https://www.facebook.com/groups/763934336994321/" onclick="window.open(this.href);return false; :DD

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Re: Poecilia wingei

#2

Post autor: ziabak »

Hej, mnie bardzo interesują poecilia wingei, od lat hoduję te jak również kilka gatunków dzikich żyworódek - mam prośbę, możesz mi łopatologicznie napisać jak się dostać na tą grupę na FB? Wchodzę tam, loguję się i jedyne co mi się wyświetla to baner strony i lista członków grupy... i jeszcze info, że grupa jest zamknięta.
Nienawidzę FB.... :/ ale informacje mnie bardzo ciekawią i dyskusje też.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Autor
catfish_dude
Uczestnik
Posty: 30
Rejestracja: pn maja 07, 2012 5:11 pm
Lokalizacja: Lublin/Grodzisk M/W-awa
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Poecilia wingei

#3

Post autor: catfish_dude »

Hej,

tak FB ma swoje wady ale i zalety :). Zawartość grupy jest widoczna dla członków - póki co mamy jednego administratora :). Jak kliknęłeś/aś, że chcesz dołączyć wystarczy poczekać na akceptację do grupy i voila :). Ja zawszę dodaje też grupy, na których szczególnie mi zależy do swoich ulubionych, mam ich około 10 :). Warto to zrobić bo masz pod ręką odnośniki na stronie głównej FB bezpośrednio do zawartości grupy. Aby to zrobić w menu po lewej stronie odszukujesz Grupy->klikasz->odszukujesz na liście interesującą Cię grupę->klikasz +dodaj do ulubionych i potem trybik i by informował o wszystkich postach :).

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ