260 l i zmiana obsady

Obsady zbiorników. inne
ODPOWIEDZ

Autor
Balbinka
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

260 l i zmiana obsady

#1

Post autor: Balbinka »

Nie mam sumienia juz zameczac Grazdara, wiec prosze o konsultacje na forum. :) zamierzam moja obecna obsade (znalazlam juz baniak adopcyjny) wymienic na 'blizej Oceanii"

Moj baniaczek to Juwel Vision 260 l caly w roslinkach.

Oto co sobie wymyslilam (za podpowiedzia Grazdara):
Gora:
modrook Gertrudy na poczatku chcialam 12 szt, ale powiedziano mi ze moze byc zbyt duzy tlok przy tafli wiec zeszlam do 8 sz.
modrook Furcatusna poczatku chcialam 15 szt, ale powiedziano mi ze moze byc zbyt duzy tlok przy tafli wiec zeszlam do 8 sz.
promienniczka wernerii na poczatku chcialam 10 szt, ale powiedziano mi ze moze byc zbyt duzy tlok przy tafli wiec zeszlam do 8 sz.

Srodek:
Bystrzyk Amandy - 20 szt
kiryski Pigmejki 5 szt
Rasbora Galaxy - 6 szt (mialo byc 10 szt)

Dól rezerwuje dla:
glowaczek - 6 szt
babka sumatrzanska blue neon - 4 szt
druga odmiana babki (ta co kreci glowka) - 4 szt

W tej chwili w moim baniaczku plywa ponad 40 rybek i wielkiego tloku nie widze. Z obecnej obsady zostana tylko 2 kiryski pigmejki i 6 amand (obie ryblki juz wliczone w wybki plywajace na srodku) oraz mozliwe ze zostana 2 pandki (nigdzie jeszcze nie uwzglednione).

Podpowiedzcie mi czy te ilosci to max czy musze jescze zredukowac a moze moge cos zwiekszyc lub dolozy (mysle o modrooku tenellus).

Czy zanosi mi sie na wielkie przerybienie?
260 l szczescia: 26 bystrzyków amandy, 4 kiryski pigmejki, 3 kiryski pandki, 10 razbor galaxy, 13 modrooków gertrudy, 12 promienniczek wernera, 7 raczków orange, helenki w ilosci neiznanej,
17 l - krewetki
ODPOWIEDZ