zestaw co2 z allegro

Wszystko dotyczące techniki w akwarium a czego nie można umieścic w innym podforum
ODPOWIEDZ

Autor
die10
Uczestnik
Posty: 42
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 11:38 am
Lokalizacja:
Płeć:

zestaw co2 z allegro

#1

Post autor: die10 »

Cześć . szybkie pytanie warto? http://allegro.pl/kompletny-zestaw-co2- ... 93728.html albo może Ktoś kupywał jakiś inny zestaw ? może coś poleca?

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: zestaw co2 z allegro

#2

Post autor: JPK »

Na pewno zestaw jest kompletny.
Sądzę, że można troszkę taniej, tyle że trzeba kupować "na raty", decyzja należy do Ciebie, jakby mi był potrzebny zestaw CO2 to bym taki jak w tej aukcji zamówił :)
450l + 112l :)

Autor
die10
Uczestnik
Posty: 42
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 11:38 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: zestaw co2 z allegro

#3

Post autor: die10 »

Misquamacus pisze: jakby mi był potrzebny zestaw CO2 to bym taki jak w tej aukcji zamówił
i to mi wystarczy:) dzięki za pomoc

Gość

Re: zestaw co2 z allegro

#4

Post autor: Gość »

>>>kiepski wyłącznik czasowy >> lepsze sa takie "elektroniczne"
>>>kruchy szklany dyfuzor, licznik bąbelków i zaworek przeciwzwrotny >> Lepsze są polimerowe.

a tak to spoko

die10

Re: zestaw co2 z allegro

#5

Post autor: die10 »

"Gościu" już zestaw zamówiony . a te "pierdółki " jak się zbiją to wymienię na lepsze:) wałącznik to wiem ze ten tani z leroya za 15 pln:)

Gość

Re: zestaw co2 z allegro

#6

Post autor: Gość »

kiepskie pierdółki oznaczają brak profesjonalizmu...

Gość

Re: zestaw co2 z allegro

#7

Post autor: Gość »

Dwa dni temu kupiłem ten zestaw... fakt włącznik czasowy wydaje się być mizerny, ale na resztę złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda butla to przerobiona gaśnica pomalowana zieloną farbą lecz działa jak należy.
Niestety jeszcze nie miałem szansy przetestować zestawu w wodzie, ale już go złożyłem i sprawdzałem pod względem szczelności i działania. No i nawet działa, więc nie wiem czy warto wydawać więcej... szczególnie gdy dają ci 2 letnią gwarancje co może świadczyć o tym, że zestaw ten się nie sypie.

die10

Re: zestaw co2 z allegro

#8

Post autor: die10 »

ogólnie nie jest żle .Wniosek taki: wart tych pieniędzy
ODPOWIEDZ