odmulacz

Wszystko dotyczące techniki w akwarium a czego nie można umieścic w innym podforum
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: odmulacz

#31

Post autor: Władek Pompka »

Ostatni post z poprzedniej strony:

[/quote]
To nie łykaj, tylko jak już dostanie Ci się do ust, co przy odrobienie wprawy nie powinno się zdarzyć, po prostu ją wypluj [/quote]

Łał...

:roll:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Virtus
Zapaleniec
Posty: 279
Rejestracja: sob lut 20, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Re: odmulacz

#32

Post autor: Virtus »

Władek Pompka pisze:
To nie łykaj, tylko jak już dostanie Ci się do ust, co przy odrobienie wprawy nie powinno się zdarzyć, po prostu ją wypluj [/quote]

Łał...

:roll:[/quote]

Władziu, to była ironia...

P.s. to ja pisałem, ale zapomniałem się zalogować :P
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: odmulacz

#33

Post autor: Władek Pompka »

Ok ok !

Od razu poznać, że masz w tym doświadczenie ! w tym oczywiście odmulaniu ! :lol:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

Balbinka
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: odmulacz

#34

Post autor: Balbinka »

Mam bardzo podobny odmulacz (bez dodatkowych koncowek) i proste przejscie do woreczka. Oba produkty to pewnie chinszczyzna... Moj jest juz 3 w ciagu roku. Baterie starczaja mi na max 3 czyszczenia dna w 84 l... Nie jest to sprzet niezawodny. Do spuszczania wody mozna tylko na moment wlaczyc silniczek az zaciagnie i wylaczyc a bedzie ciagnac wode jak najety. Podloze jest zawsze wzruszone (ta koncowka to jest koncowka do grzebania w zwirku), a drobny piasek czy zwirek moze zostac zassany (u mnie nawet kamyki podnosilo do gory). Gdybym miala mozliwosc, to pewnie poszukalabym i kupila cos na prad, a nie na baterie i z nieco lepszym rozwiazaniem technicznym. Zaliczylabym to raczej do gadgetow a nie do sprzetu. :)
260 l szczescia: 26 bystrzyków amandy, 4 kiryski pigmejki, 3 kiryski pandki, 10 razbor galaxy, 13 modrooków gertrudy, 12 promienniczek wernera, 7 raczków orange, helenki w ilosci neiznanej,
17 l - krewetki
Awatar użytkownika

Virtus
Zapaleniec
Posty: 279
Rejestracja: sob lut 20, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Re: odmulacz

#35

Post autor: Virtus »

Władek Pompka pisze:Od razu poznać, że masz w tym doświadczenie ! w tym oczywiście odmulaniu ! :lol:
Jasne, czasem "odmulam" winko w balonie :mrgreen: Ale wtedy nie wypluwam :P
Czyli zależy co zasysamy :wink:

A co do odmulacza to jak musisz to kupuj :smile:
Ostatnio zmieniony śr gru 15, 2010 10:32 pm przez Virtus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ