[ŚRÓDMIEŚCIE] Roślinki do nowego baniaka

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
Malyadus
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: śr paź 31, 2012 12:42 pm
Lokalizacja:
Płeć:

[ŚRÓDMIEŚCIE] Roślinki do nowego baniaka

#1

Post autor: Malyadus »

Witajcie :oops:
Na święta będę odnawiała zapuszczony baniak moich dziadków - restart i trzeba zacząć oczywiście od ogromu roślin. Może ktoś będzie robił czystki na wiosnę, podcinkę lub coś przestało mu się komponować? :mrgreen: Z wielką chęcią przyjmę!
Na początek preferuję roślinki szybko rosnące. Ale przyjmę wszystko, postaram się, żeby wsio się dobrze przyjęło :)
Priorytet: tona rogatka!!!

Najchętniej odbiorę w okolicach śródmieścia, ale istnieje możliwość, że mogę gdzieś podjechać. Mogę odbierać od wtorku po 17, ale preferuję bardziej środę także od jakiejś 17. Możliwe, że czwartek będę bardziej dyspozycyjna.

Nie ukrywam, że najchętniej przygarnę zielsko z dobrego serca, ale jeśli komuś bardzo zależy to mogę kupić jakieś piwko/czekoladę :)
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

[ŚRÓDMIEŚCIE] Roślinki do nowego baniaka

#2

Post autor: Jikiena »

Jeśli jeszcze aktualne to ja mam do oddania odbiór 3min piechotą od placu bankowego ale maks do jakiejś 15.30-16 od rana zwykle. Tona rogatka i coś jeszcze się znajdzie oddam za chipsy wiejskie ziemniaczki ser domowy smażony, żadne inne.
Obrazek
Juraya_San <3
Awatar użytkownika

zsaiboT
Zapaleniec
Posty: 222
Rejestracja: sob lut 01, 2014 12:00 am
Telefon: 603601305
Lokalizacja: Warszawa, Targówek
Na imię mam: Tobiasz
Płeć:

[ŚRÓDMIEŚCIE] Roślinki do nowego baniaka

#3

Post autor: zsaiboT »

Malyadus pisze:Priorytet: tona rogatka!!!
Hej. Ostatnio wywaliłem 1,5m rogatka. Rośnie za szybko :P. Co tydzień miałem przyrost rzędu dwukrotnej długości. Z 15cm kawałka w 2 miesiace tyle mi się zrobiło. Nie polecam.
Mam świetna odrosty (sadzonki) kryptokoryny ponterderifolii, oraz brown. Sagittaria subulata też ok 5 pędów.
Daj znać na PW to pogadamy. A.. jeszcze polysperma hygrophila. To też świetnie rośnie i nie wymaga absolutnie nic. (zrobiłem przycinkę i wpakowałem ją do wiadra i postawiłem na oknie, po 3 tygodniach z wiadra wręcz wypełza hygro, a z innych nic nie zostało.)
Cierpliwość przez wielkie "C"!
Zablokowany