[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
Honk
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 04, 2013 10:35 pm
Lokalizacja: Wiatrak
Płeć:

[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

#1

Post autor: Honk »

Witam!

W związku z małą ilością czasu i utratą "powołania" zwracam się do lokalnej społeczności z zapytaniem czy ktoś jest chętny przygarnąć żyjący dom do swojego domu?

Zestaw mam od dwóch lat mniej więcej (troszkę ponad) i w jego skład wchodzą:
1. Akwarium - standardowe 54 litry od Aqua-El
2. Filtr - Aqua-EL FZN2 + jakiś chińczyk sprawny mniejszy
3. Grzałka - Aqua-EL również, ale nieużywana praktycznie od roku (sprawna, ale nie była potrzebna)
4. Światło - dwa naświetlacze LED o mocy odpowiadającej 10W każdy z tego co pamiętam - szału nie ma, ale wystarcza do wegetacji wymagających roślin i rozrostu tych mniej wymagających i średnich. Zwłaszcza przy wspomaganiu Co2 (ja dawałem tylko w płynie i wystarczało).
5. Wystrój wnętrza - dwa korzenie a la Red Moor (jeden z mchem, drugi z Microsorium) + skała granitowa bodajże. Podłoże od początku nie zmieniane, więc zapewne utraciło właściwości (JBL Manado).
6. Roślinki - tutaj jest lekki problem bo przewinęło się ich sporo przez dwa lata (lubiłem sobie i mieszkańcom zarazem robić takie prezenty i dosadzałem różne kwiatki). Na pewno jest ponad 5 gatunków zwartek (pewnie i 10 by znalazł) i do tego kilka innych popularnych bardziej lub mniej. Jeśli będzie konieczność to postaram się je zidentyfikować, ale myślę, że zainteresowani sami to zrobią.
7. Zwierzyniec - harem (1+2) Prętnika Karłowatego, kilkanaście (15-17 szt.) Bystrzyka poziomkowego, kilkadziesiąt (40-50 szt.) krewetek Sakura Red (mniej lub bardziej wybarwionych, ale ogólnie raczej ładnych), kilkanaście ślimaków Helena, dwa lub trzy Otoski i tyle samo Kirysków Pigmejków.
8. Akcesoria - ogólnie chciałbym sprzedać cały komplet, więc dodatkowo "dorzucam" wiele różności: poczynając na końcówce worka podłoża, pozostałych skałkach (kamieniach), sporo różnych pokarmów suchych, trochę nawozów, termometr, testy paskowe, itp. itd. Jeśli ktoś będzie zainteresowany żywo tym tematem to wyjmę wszystko z szafki i zrobię zdjęcie.

Poniżej fotka prezentująca widok ogólny na zbiornik we względnie aktualnym stanie (07.2015), ale obecnie różni się bardzo nieznacznie. Ogólnie jest w nim trochę różnych glonów i mszaków (ja lubię taką naturalność pod kontrolą), niektóre roślinki wymagają przystrzyrzenia / rozsadzenia, ale pozostawiam to ewentualnemu nowemu właścicielowi. No i wszystkie przedmioty są oczywiście używane, nie jakieś wychuchane, ale też nie poniszczone - po prostu normalnie używane zgodnie z przeznaczeniem. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w wątku lub prywatnie. Cena do ustalenia - pojawią się jakieś propozycje to się dogadamy.

-- N sie 30, 2015 9:47 pm --

Odpowiedź na pytania z PW i dla potencjalnych przyszłych zainteresowanych:

Na chwilę obecną nie jestem zainteresowany sprzedażą "na części" i raczej nie będę. Wolałbym oddać dom kompletny i nie bawić się w rozsprzedawanie na tym etapie gdy nie muszę.

Pozdrawiam i dzięki!
"Ciężko jest lekko żyć.."
Awatar użytkownika

Maks
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: sob maja 30, 2015 12:36 pm
Telefon: 669434031
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Na imię mam: Maks
Płeć:

[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

#2

Post autor: Maks »

Jaką by była za to cena? Zależy mi w sumie na samych rynkach, ale jak cena będzie przyzwoitą to rozważenia. Pozdrow
Awatar użytkownika

Autor
Honk
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 04, 2013 10:35 pm
Lokalizacja: Wiatrak
Płeć:

[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

#3

Post autor: Honk »

Jeśli bierzesz pod uwagę same rybki to cena raczej korzystna nie będzie, bo jest mnóstwo innych rzeczy w zestawie.

Proponuję wyjść od 500 zł, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany, a cena będzie za wysoka - proszę o kontakt i się pewnie dogadamy jakoś.

Zgodnie z poleceniem z końca powyższego postu - Pozdrawiam! ;)
"Ciężko jest lekko żyć.."
Awatar użytkownika

Autor
Honk
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 04, 2013 10:35 pm
Lokalizacja: Wiatrak
Płeć:

[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

#4

Post autor: Honk »

Ruszyła licytacja jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5643027959" onclick="window.open(this.href);return false;

Polecam i pozdrawiam, GH.
"Ciężko jest lekko żyć.."
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

[Warszawa Praga Płd / Gocław] Sprzedam zestaw 54[l]

#5

Post autor: Lech-u »

Do Archiwum.
Zablokowany