[mokotów] filtry i inne drobiazgi

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
mzag
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: pt mar 07, 2014 12:50 pm
Lokalizacja: mokotów
Płeć:

[mokotów] filtry i inne drobiazgi

#1

Post autor: mzag »

Witam,
zrobiłam akwarystyczny remanent i mam sporo rzeczy, których chce się pozbyć bo zajmują miejsce w szafie:
1. Filtr wewnętrzny Fluval 4 plus. Używałam go w akwarium 200l przez kilka a lat a od dwóch stal nieużywany. Przeprowadziłam właśnie próbę podwodna i wszystko działa jak należy. Do niego dorzucam dodatki z zestawu, których nigdy nie używałam. Cena 35 zł
Obrazek

2.Filtr wewnętrzny Aquael Turbo Filter 650. Do wczoraj użytkowałam go w akwrium 126l ale mamgo przy samym łóżku więc zamieniłam na cichszy. Cena 10 zł
Obrazek
Obrazek

3. Aquael Econoline (decolight) 9 W. Działała kilka miesięcy a potem przestała, ale może ktoś technicznie zdolny potrafi ją wskrzesić. Cena 10 zł
Obrazek

4.malutki filtr wewnętrzny Aqua Szut Junior. filtr jest niemal starożytny- używałam go jakieś 5 lat, potem stał przez 10 ale właśnie go odpaliłam i działa:). Używalam go w akwarium 60l. nie ma łapek do mocowania na szybie. Cena 3 zł
Obrazek
Obrazek

5.Marina Floating Breeding Trap-kotnik plastikowy (mam nawet pudełko:))-używałam go dosłownie raz. Cena 5 zł
Obrazek

6.2 Odbłyśniki do świetlówek T8 -w jednym jest jedna łapka urwana. cena za oba 2 zł.
Obrazek

Chętnie rozważę również wymianę w/w sprzętów na ładnie wybarwione krewetki RC lub sakurki:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika

mazior
Zapaleniec
Posty: 224
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:58 pm
Telefon: 511367988
Lokalizacja: Wa-wa. Mokotów
Płeć:

[mokotów] filtry i inne drobiazgi

#2

Post autor: mazior »

Rezerwacja lampki,odbłyśników. filtra aquaela i jeszcze tego małego zielonego filterka.
Awatar użytkownika

Autor
mzag
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: pt mar 07, 2014 12:50 pm
Lokalizacja: mokotów
Płeć:

[mokotów] filtry i inne drobiazgi

#3

Post autor: mzag »

Pozostał jeszcze filtr Fluval i kotnik
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

[mokotów] filtry i inne drobiazgi

#4

Post autor: ziabak »

To ja poproszę kotnik :)
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Autor
mzag
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: pt mar 07, 2014 12:50 pm
Lokalizacja: mokotów
Płeć:

[mokotów] filtry i inne drobiazgi

#5

Post autor: mzag »

Aktualny już tylko tylko filtr Fluval
Zablokowany