Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#31

Post autor: ziabak »

Ostatni post z poprzedniej strony:

ja bym chętnie wzięła te amanki do kompletu, tylko obawiam się, czy czasowo teraz uda mi się zorganizować sensownie :/ Kiedy najpóźniej chciałbyś by zostały odebrane - przed WDA? Czy może będziesz na WDA?
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Autor
Mondo Cane
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 10:06 am
Lokalizacja: Warszawa Natolin
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#32

Post autor: Mondo Cane »

Spokojnie Ziabak ;) Amano dziś rano zostały zarezerwowane przez Falco do zbiornika jego rodzicielki.
A swoją drogą któryś z samców nie schował się w zielsku od mnie? ;)
„Nie mogę iść, bo nie mam nóg, bo jestem rybą” Krzysztof Globisz ;)
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#33

Post autor: ziabak »

Tam było 6 amanek - pisałam przy okazji postu o mojej rewolucji :) Wszystkie żyją i mają się dobrze, ale jakiej były płci to nie sprawdzałam, na pewno kilka samic było i samców też, teraz są w zbiorniku z moimi, więc się wymieszały.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#34

Post autor: falco »

Przepraszam ziabak, że nie napisałem w wątku, ale o Amano prosiłem osobiście już kilka tygodni temu, gdy byłem po Kiryski, wtedy umówiliśmy się, że póki nie da się ich odłowić, to trzeba będzie poczekać.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#35

Post autor: ziabak »

Spoko :) przecież się nic nie stało
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#36

Post autor: falco »

To dobrze, ale pamiętaj, że... to wszystko przez MC... :lol:

Swoją drogą, może podzielę grupkę i spróbuję sukcesów w solance...? Choć, to nuta przyszłości, to jeśli tylko mi się uda (płonne nadzieje, ale jednak iskierka jest...), to Ci sprezentuję.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#37

Post autor: ziabak »

Trzymam więc kciuki :D
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#38

Post autor: falco »

Jak znajdę miejsce na kotnik, to będę chciał spróbować sił, zwłaszcza, że na forum pojawiła się "instrukcja", więc na egzaminie będzie można ściągać... ;)

Powiększyłem towarzystwo w Oczku Mamy a resztę "zabrałem" sobie, bo jak je zobaczyłem, nie mogłem się powstrzymać. Mama (z trudem) powstrzymała się od płaczu... :wink:

Wczoraj wieczorem gdy w końcu dotarłem do domu Amantowe Towarzystwo zasiedliło 112 na spółkę z Kiryskami i Komuchami.
Dziwnie jest patrzeć, gdy... robale są większe od ryboli, zwłaszcza karykaturalnie wygląda... Pigmej, ale co się dziwić, w końcu, to Pigmej. :-D

Trafił się jednak jeden (podejrzewam, że to ten sam desperat), który uparł się, aby... zobaczyć miasto K-J nocą. Gdyby nie to, że do 4 ciąłem w fifę zdobywając kolejne puchary, to nie wróciłby cały ze spacerniaka. W ciągu godziny... 4 razy skakał przez płot z gałęzi i zdziwiony, że ja się dziwię jego dziwactwu usiłował chwiejnym krokiem zwiewać mi po podłodze. :shock:

Nie wiem czy przy okazji ekwilibrystycznych skoków czegoś sobie nie złamał, ale na internę w niedzielę nie jadę. 8)
Dodano po przerwie do tego postu:
"Cham się uprze i mu daj".

Po godzinnym spacerze z KJ-em... "...ich oczom ukazał się las... (krzyży)", a jednak postawił(a) (?) na swoim i po kilku metrowym spacerze padł(a) w 2 części pokoju przy samych drzwiach. Tak u mnie źle, że za wszelką cenę parł(a) do wyjścia...?! :(

Suszek wylądował w kubku, bo miałem wrażenie, że coś tam drgnęło, po jakimś czasie widać było jak "serducho" pompuje, ale reszta organizmu nadal "śpi"... Ech... :-?
Dodano po przerwie do tego postu:
edycja:
Po paru godzinach skubaniec okazał się twardszy od dębowego parkietu i wytrzymalszy od Robocopa, choć porusza się jak skrzyżowanie niemowlaka, pijanego i zombi...
Ostatnio zmieniony ndz maja 14, 2017 10:53 am przez falco, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Autor
Mondo Cane
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 10:06 am
Lokalizacja: Warszawa Natolin
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#39

Post autor: Mondo Cane »

Raczej desperatka?
Dodano po przerwie do tego postu:
Aktualizacja stanu sprzedaży na 15 maja 2017. Jeśli nie znajdą się nabywcy na tym forum od jutra poniższe pozycje lądują na Allegro i OLX.

LAMPA ODYSSEA QUAD 4x24W T5 + LED 60-80cm (uszkodzone zaczepy mocowania świetlówek, moduł LeD wymontowany) z czterema praktycznie nowymi świetlówkami - 200
pompa eheim compact 1000 (do 1000 l/h) - 50
pompa tunze Silence 1073.020 (200-2400 l/h) - 200
pompa AT 305 (do 1200 l/h) - 30
grzałka HapPet 100W - 15
zasilacz LeD POS 60W 12V (z AKB Poland) - 30
Sterownik czterokanałowy LedDimmerPro V3 na zasilanie 9V-38V - 120
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2017 7:52 pm przez Mondo Cane, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie mogę iść, bo nie mam nóg, bo jestem rybą” Krzysztof Globisz ;)
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#40

Post autor: falco »

Mondo Cane pisze:
pompka Sera Air 110 (do 100 l/h) - 15
Złośliwość rzeczy martwych, moja jutro wraca na reklamację, więc muszę szybko kupić 2, proszę o odłożenie, odbiór dogadamy telefonicznie.

Dzięki!
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2017 11:17 am przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Autor
Mondo Cane
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: wt wrz 27, 2016 10:06 am
Lokalizacja: Warszawa Natolin
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Likwidacja akwarium [Warszawa Natolin]

#41

Post autor: Mondo Cane »

Rezerwacja pompki dla Falco.
„Nie mogę iść, bo nie mam nóg, bo jestem rybą” Krzysztof Globisz ;)
Zablokowany