(s/z) PILNIE! Brzanki Różowe Neonowe (spaślaki)+Brokatowe K-J/Mokotów

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

(s/z) PILNIE! Brzanki Różowe Neonowe (spaślaki)+Brokatowe K-J/Mokotów

#1

Post autor: falco »

Jak w temacie a dokładniej mówiąc...

W związku ze zmianą obsady szukam nowego, dobrego domu dla moich macior, czyli Brzanek Różowych Neonowych (o wiele piękniej wybarwione).
4 Panie (naprawdę wielgachne) i 2 Panów (jeden jak Flip drugi jak Flap).
Ryby bardzo często się trą, ale ze względu na obsadę nie było szans na bawienie się w żłobek, dodatkowo 3 Brokatowe (wyglądają na samce).

Stado było większe, ale na skoczków nie poradzę i choć kilka razy udało się szaleńców odratować, to zazwyczaj robiły zawody "kto z wody" gdy nie było mnie w domu. :/

Proszę pamiętać, że zwłaszcza Różowe, to ryby lubiące chłodną wodę, są też straszliwymi głodomorami i jak tylko widzą mnie w pokoju (zwłaszcza przed karmieniem) tak się rzucają, że woda niemal wrze i... wychlapuje na podłogę! :twisted:

Postaram się o lepsze zdjęcia, bo z analogowego telefonu wychodzą kompletnie płaskie i nieatrakcyjne a na żywo naprawdę pięknie lśnią.

Chiałbym 30zł za wszystkie, ewentualnie jest opcja, zamiany moich Różowych na Brokatowe, lub kupno samych różowych świnek.
Masz inną propozycję kupienia/zamiany? Po szczegóły zapr! na PW.

Odbiór u mnie w K-J, w wyjątkowej sytuacji (i tylko poważnej osobie, bo mam dość debili) mogę podrzucić na Mokotów (do dogadania).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dodano po przerwie do tego postu:
Krótki film.
https://goo.gl/photos/iRkYHvwTFff23876A
AAAktualne...
+
PPPilne...
=
ZZZapraszam! 8)


edycja:
Akcja WISŁA!

Dziś/jutro d_o_ o_d_d_a_n_i_a (byle trafiły do dobrego domu), jeśli nikt się nie odezwie, w poniedziałek wracają do normalnego ogłoszenia.
Dziś/jutro proszę dzwonić, nie pisać: 5zero5dwa8siedem6trzy6.
Skoro nie było chętnych na lśniący prezent, to Brzankarki wracają do gry: "Ty mi coś, ja Tobie je". 8)
Nikt...??? :(
Jak tak dalej pójdzie wylądują w sklepie a tego wolałbym uniknąć, niestety szkiełko muszę zamknąć...
Jak ktoś/coś, zapraszam!
Ostatnio zmieniony pn maja 08, 2017 10:49 am przez falco, łącznie zmieniany 9 razy.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Zablokowany