Warszawa/Wola Rotala Nanjenshan, Bacopa Caroliniana, Rotala Macrandra, Rotala Indica, 2-3 gatunki wywłóczników.

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
Birdy
Zapaleniec
Posty: 367
Rejestracja: śr mar 29, 2017 6:11 am
Lokalizacja: Warszawa/Wola
Na imię mam: Grzegorz
Płeć:

Warszawa/Wola Rotala Nanjenshan, Bacopa Caroliniana, Rotala Macrandra, Rotala Indica, 2-3 gatunki wywłóczników.

#1

Post autor: Birdy »

Drodzy Fawowicze.
Wyjeżdżam na ponad 2 tygodnie i nie mam nikogo, kto będzie mógł zająć się przycinką najszybciej rosnących roślin. Dlatego muszę zrobić ekstremalne cięcie tak, żeby rośliny nie opanowały zupełnie zbiornika. Mam do oddania takie gatunki jak Rotala Nanjenshan, Bacopa Caroliniana, Rotala Macrandra, Rotala Indica, 2-3 gatunki wywłóczników (między innymi przepiękny rdzawy). Rośliny są piękne, bez żadnych glonów o dorodnych liściach. Kto ode mnie brał może potwierdzić - o co serdecznie proszę. Oferta jest ważna do soboty. Jako waluta może być gorzka czekolada, chmiel w płynie a najchętniej jakaś szczepka bucka lub ciekawej wolnorosnącej zieleninki. Ostatecznie dziękuje też wystarczy :) Roślin jest dużo, spokojnie wystarczy na 2-3 średniej wielkości akwaria. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu tel.733402310.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dodano po przerwie do tego postu:
Rośliny znalazły nowy dom.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika

Autor
Birdy
Zapaleniec
Posty: 367
Rejestracja: śr mar 29, 2017 6:11 am
Lokalizacja: Warszawa/Wola
Na imię mam: Grzegorz
Płeć:

Warszawa/Wola Rotala Nanjenshan, Bacopa Caroliniana, Rotala Macrandra, Rotala Indica, 2-3 gatunki wywłóczników.

#2

Post autor: Birdy »

Rośliny znalazły nowy dom.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Warszawa/Wola Rotala Nanjenshan, Bacopa Caroliniana, Rotala Macrandra, Rotala Indica, 2-3 gatunki wywłóczników.

#3

Post autor: mariom222 »

nie zdążyliśmy się dogadać co do rodzaju płynów za roślinki po za tym czuję się zobowiązany publicznie PODZIĘKOWAĆ :viva:
Zablokowany