[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#1

Post autor: jacekzabki »

Sprzedam młode (urodzone 08.06.2017r) ziemiojady Red Head Tapajos. Obecnie mają po około 3- 4,5 cm, mieszkają razem z dorosłymi paletami i L-134 w akwarium gdzie woda ma parametry: temp- 29oC, pH- 6,5, KH-1, GH-10. Rodzice to ponoć pokolenie F1 (takie papierki o sprowadzeniu "dziadków" pokazywał mi sprzedawca) ale ręki nie dam sobie obciąć jeśli okazałoby się, że nie jest to prawda :? .
W sobotę i niedzielę mógłbym wymienić je na czerwone mieczyki lub czarne molinezje (w poniedziałek żona mogłaby zabrać te ryby do rodziny na Mazury)... ale tylko w te dni i tylko w Ząbkach gdyż nie będę w ten weekend mobliny.
Cena jaka mnie interesuje to pięć złociszczy za sztukę. :)
Chciałem dodać zdjęcia ale tinypic szwankuje :/
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2017 5:27 pm przez jacekzabki, łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#2

Post autor: Zbyszek »

A czy w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek (20-21.09) przed południem będziesz dostępny ? Akurat wybieram się po zbrojniki do Rembertowa to bym przy okazji wziął kilka ziemiojadów od Ciebie :).
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#3

Post autor: marcinzabki29 »

jacekzabki pisze: wt wrz 12, 2017 5:25 pmChciałem dodać zdjęcia ale tinypic szwankuje
Teraz mamy imgura - literka "i" w czarnym kwadraciku, drugi rządek od góry, pierwsza z prawej.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#4

Post autor: jacekzabki »

Zbyszek pisze: śr wrz 13, 2017 6:07 amA czy w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek (20-21.09) przed południem będziesz dostępny ? Akurat wybieram się po zbrojniki do Rembertowa to bym przy okazji wziął kilka ziemiojadów od Ciebie .
Cały przyszły tydzień jestem w domu😁
Dodano do tego postu po 1 dniu 13 godzinach 10 minutach 50 sekundach
Obrazek

rosną jak na drożdżach- niektóre mają już 5,5 cm :viva:
marcinzabki29 pisze: śr wrz 13, 2017 7:03 amTeraz mamy imgura - literka "i" w czarnym kwadraciku, drugi rządek od góry, pierwsza z prawej.
dzięki Marcin
Dodano do tego postu po 5 dniach 10 godzinach 52 minutach 58 sekundach
Zbyszek pisze: śr wrz 13, 2017 6:07 amA czy w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek (20-21.09) przed południem będziesz dostępny ?
Czekam na potwierdzenie odbioru :/

Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#5

Post autor: Zbyszek »

marcinzabki29 pisze: śr wrz 13, 2017 7:03 am Czekam na potwierdzenie odbioru
Niestety coś pilnego mi wypadło w tym tygodniu i nie podjadę. Odezwę się jak będę miał jechać w Twoje okolice - nie rezerwuję ryb bo nie wiem kiedy to będzie.
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#6

Post autor: jacekzabki »

OK, dzięki za informację. Ogłoszenie nadal aktualne- pozostało 16-18 sztuk na sprzedaż

Ptolemeusz
Gość
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 12, 2010 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#7

Post autor: Ptolemeusz »

Dzień dobry

Chciałbym kupić 10 sztuk Pańskich ziemiojadów. Mogę zapłacić bez problemu gotówka, ale może jest Pan zainteresowany wzięciem w rozliczeniu 4 skalarów, podobno F 3 (1 samiec i 3 większe samice), ryby są dojrzałe i wielokrotnie podchodziły do tarła, chętnie je Panu oddam na wymianę. Mogę przesłać ich zdjęcie. Ziemiojady mogę odebrać każdego dnia roboczego (oprócz jutra-tj. środy) po godz. 16 tej, no i w sobotę i niedzielę. Mieszkam w pobliżu:).

Z poważaniem
Ireneusz Gola, 693986717
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Sprzedam] Ziemiojady Red Head Tapajos (Ząbki)

#8

Post autor: jacekzabki »

Nieaktualne- proszę do archiwum
Zablokowany