Przyjmę Gupiki

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Przyjmę Gupiki

#31

Post autor: marcinzabki29 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Mikusia, burzy nie wywołałaś Ty, tylko nerwowość co poniektórych.
W miejsce tego wraku możesz włożyć np. jakiś spory korzeń,
będzie bardziej naturalnie. Takie ozdoby posiadają ostre krawędzie o które rybki mogą sobie zrobić krzywdę. Ale, tak jak napisałem wcześniej, to Twoje akwarium i zrobisz jak uważasz. 1,5 tygodnia to jeszcze trochę za wcześnie na rybki, ale skoro nie było innego wyjścia i Musiałaś wpuścić rybkę, tak czasami bywa. Trzeba było razem z rybką wziąć od Koleżanki wodę z akwarium, skoro go likwidowała.
Co by nie pisać i ile wykrzykników by nie stawiać, to z pewnością musisz dosadzić sporo roślinek i odczekać jeszcze dwa tygodnie dla pewności.
Przejrzyj dział giełda, na pewno znajdziesz tam jakieś roślinki.
Ostatnio zmieniony czw kwie 27, 2017 5:03 am przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Przyjmę Gupiki

#32

Post autor: sum »

Piękny wrak, tylko trochę mały...
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

austen721
Zapaleniec
Posty: 346
Rejestracja: pn lis 14, 2016 3:48 pm
Lokalizacja: Tarnów
Płeć:

Przyjmę Gupiki

#33

Post autor: austen721 »

Do pozbycia się takich ozdóbek chyba trzeba dojrzeć. Ja jak zaczynałam to miałam taką czaszkę dinozaura na samym środku akwarium :hah: Dopiero po jakimś czasie zaczęła mi się koncepcja zmieniać. Co zresztą stało się przez wypadek, jeden z moich welonów w niej utknął. Czego się nie spodziewałam bo zawsze spokojnie sobie tam przepływał. Ale od tego czasu, żadnych ozdóbek.
I tak najpierw kupiłam korzeń z mikrosorium i anubiasem, potem łupka i jakoś poszło.
Więc jak widzę w tym wraku są jakieś dziurki, to z całego serca odradzam, bo rybka na sto razy może wypłynąć z takiej dziury, a sto pierwszy utknie i kaput.
Ostatnio zmieniony czw kwie 27, 2017 8:42 pm przez austen721, łącznie zmieniany 1 raz.
Welonkowy potwór
Zablokowany