Przyjmę roślinki

Wybierz odpowiedni Prefix.
Regulamin forum
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
 1. W tytule ogłoszenia należy podać nazwę miasta lub jeżeli oferta ma charakter lokalny dodatkowo nazwę dzielnicy a ponadto krótki, ale treściwy opis oferowanego dobra, np.: [Warszawa Śródmieście] Oddam mieczyki i rogatka.

  Uwaga!!!
  W przypadku ogłoszeń: Sprzedam, Oddam, Zamienię, Pożyczę, Użyczę - Punkt 1. będzie bezwzględnie egzekwowany.
  Nie dotyczy zaś ogłoszeń: Kupię, Przyjmę, Poszukuję oraz Grupowe: zakupy, zamówienia i transport.
 2. Opis przedmiotu powinien być możliwie jak najdokładniejszy, zawierać ewentualną cenę oraz w miarę możliwości jego zdjęcie. Dozwolone jest wklejanie linków do serwisów aukcyjnych.
 3. Giełda nie jest miejscem darmowej reklamy sklepów internetowych, sprzedaży hurtowej, jak również prezentacji własnej oferty handlowej czyli "wszystkich przedmiotów sprzedającego" w serwisach aukcyjnych.
 4. Na zamieszczone ogłoszenie prosimy odpowiadać pisząc post na forum.
  Stosowanie się do ww. punktu pozwoli zachować większy porządek i uniknąć nieporozumień w naszym koleżeńskim gronie.
 5. W przypadku rezerwacji, prosimy o podawanie informacji na bieżąco w wątku.
 6. We wspólnym interesie wszystkich użytkowników prosimy również, aby po zakończeniu transakcji zainteresowani dokonywali na forum krótkiej wzajemnej oceny.
 7. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, bardzo prosimy o informację - albo w wątku (w tytule albo nowym poście), albo poprzez PW do moderatora.
 8. Wszystkie wystawiane ogłoszenia są ważne przez 14 kolejnych dni i nie ma możliwości ich przedłużania.
 9. Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze niemające związku z ofertą. Osoby niezainteresowane ofertą proszone są o niezabieranie głosu w temacie, chyba, że narusza on w jakiś sposób regulamin lub podstawowe zasady moralne (w takim razie prośba o PW do moderacji).
 10. Nieprzestrzeganie powyższych zasad będzie skutkowało usunięciem tematu i nie będzie w tej kwestii żadnych wyjątków i odwołań od decyzji Moderacji. Uporczywe niestosowanie się do regulaminu będzie karane ostrzeżeniami.
 11. Administracja zastrzega sobie prawo, utworzenia listy osób, które nagminnie łamią Regulamin Giełdy (tylko do wglądu administracji). Ogłoszenia osób z listy będą bezwzględnie odrzucane.
 12. Administracja fawa.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzedawany/kupowany towar a zwłaszcza jeśli był on obarczony wadami technicznymi i/lub prawnymi.
  Administracja fawa.pl nie ponosi również odpowiedzialności za zawierane pomiędzy użytkownikami transakcje.


Uwaga!!

Ogłoszenia z działu giełda nieaktualizowane dłużej niż dwa tygodnie będą automatycznie przenoszone do archiwum

Autor
yoda50
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:41 pm
Lokalizacja: wwl

Przyjmę roślinki

#1

Post autor: yoda50 »

Witam. Przyjmę roślinki po przycince jak macie wywalić chętnie przyjmę.

Najchętniej okolice Wawy marki Wołomin
Lub bliska WAWA Bródno Targówek
Dzięki pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


dzemzeswini
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: wt paź 27, 2020 1:33 pm
Lokalizacja: Służewiec
Płeć:

Przyjmę roślinki

#2

Post autor: dzemzeswini »

O panie, dziś wywaliłem sporo roślinek nawet ładnych... ALE wierz mi to są konie trojańskie. Sporo na nich glutów z jajkami ślimaków (stąd eksmisja). Na liściach, korzeniach, na wszystkim. Myślę, że właśnie tak pojawiły się u mnie różne gatunki pożeraczy roślin i naprawdę radzę obejrzeć dokładnie i umyć każde rośliny jakie dostaniesz czy kupisz. Bo potem będzie za późno.

Autor
yoda50
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:41 pm
Lokalizacja: wwl

Przyjmę roślinki

#3

Post autor: yoda50 »

dzemzeswini pisze:O panie, dziś wywaliłem sporo roślinek nawet ładnych... ALE wierz mi to są konie trojańskie. Sporo na nich glutów z jajkami ślimaków (stąd eksmisja). Na liściach, korzeniach, na wszystkim. Myślę, że właśnie tak pojawiły się u mnie różne gatunki pożeraczy roślin i naprawdę radzę obejrzeć dokładnie i umyć każde rośliny jakie dostaniesz czy kupisz. Bo potem będzie za późno.
Też przyniosłem kiedyś ślimaczka małego po jakimś czasie było ich duuuzo

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka