Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 13.01.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie

[Kupię] [Przyjmę] ciekawe slimaki.

Ogłoszenia i wątki archiwalne

Autor
vader2
Bywalec

ciekawe slimaki.

Post autor: vader2 » ndz paź 08, 2017 12:42 am

Siemanko.
Poszukuje ciekawych ślimaków do akwa-terrarium z traszkami chińskimi które w końcu udało mi się kupić. :viva: :viva:.
Pozdrawiam.
vaderjedi

fajerka
Fanatyk
Na imię mam: Asia
ciekawe slimaki.

Post autor: fajerka » ndz paź 08, 2017 6:59 am

Moje ślimaķi są b.ciekawe. Chetnie penetruja akwarium studiujac przy tym książki. Są b.ciekawe świata. Nie sa jednak na sprzedaż.

Przepraszam za zaśmiecanie wątku ;-)
W przebudowie!
60l - muszlowce
200l - ogólne

Plany:
375l - ogólne
200l - muszlowce

Awatar użytkownika

ArekRaszyn
Fanatyk
Na imię mam: Arek
ciekawe slimaki.

Post autor: ArekRaszyn » ndz paź 08, 2017 11:21 am

fajerka pisze:
ndz paź 08, 2017 6:59 am
Moje ślimaķi są b.ciekawe.
Moje to dopiero oryginały, niczym uchodźcy pojawiły się nie wiadomo skąd, zasiedlają po woli akwarium narzucając swoją ideologię innym stworzeniom. Terroryzują mniejsze stworzenia namawiając je do sexualnych praktyk, pałętają się jak u siebie, wszystkie wyglądają i nazywają się tak samo. Do władcy bojownika piszą petycje o pozwolenie na budowę kopulastego obiektu w centrum wioski.
Inna grupa etniczna ślimaków to z natury mali mordercy zjadający powyższy gatunek, ale albo są leniwe albo najedzone czymś innym choćby kebsem ale uchodźców nie ruszają.
Ostatnia grupa kulturowa to tak naprawdę jeden osobnik sex- nie zidentyfikowany duży spokojny ślimak, żre co tylko spotkana swojej drodze (wykluczając przybyszów Bóg wie skąd)

Bardzo chętnie pozbędę się grupy opisanej w pierwszej części wypowiedzi i lekarstwo na nich które co prawda nie działa ale jest.

Ja też za spam przepraszam.
Sprzedam antyczne zegary zapraszam na PW i zegarki naręczne Omega Longines Zenith IWC JLC i inne

https://www.aukcjoner.pl/gallery/026624858-.html#I1

shadowrider
Uzależniony

ciekawe slimaki.

Post autor: shadowrider » ndz paź 08, 2017 6:24 pm

Mogę zaproponować tylomelanie. Zawsze są ciekawe nowych roślin 8)

Awatar użytkownika

adi14
Zapaleniec

ciekawe slimaki.

Post autor: adi14 » ndz paź 08, 2017 6:52 pm

Jak zawsze moge zaproponować żółciutkie ampularie. Nadzwyczaj szybkie ślimaki o napędzie powietrznym :)

Awatar użytkownika

ArekRaszyn
Fanatyk
Na imię mam: Arek
ciekawe slimaki.

Post autor: ArekRaszyn » ndz paź 08, 2017 7:16 pm

ampularie są super sam bym jednego chętnie otrzymał :)
Sprzedam antyczne zegary zapraszam na PW i zegarki naręczne Omega Longines Zenith IWC JLC i inne

https://www.aukcjoner.pl/gallery/026624858-.html#I1

Zablokowany