ciekawe slimaki.

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
vader2
Gaduła
Posty: 128
Rejestracja: pn gru 05, 2011 8:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

ciekawe slimaki.

#1

Post autor: vader2 »

Siemanko.
Poszukuje ciekawych ślimaków do akwa-terrarium z traszkami chińskimi które w końcu udało mi się kupić. :viva: :viva:.
Pozdrawiam.
vaderjedi
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

ciekawe slimaki.

#2

Post autor: fajerka »

Moje ślimaķi są b.ciekawe. Chetnie penetruja akwarium studiujac przy tym książki. Są b.ciekawe świata. Nie sa jednak na sprzedaż.

Przepraszam za zaśmiecanie wątku ;-)
Come back :oklaski:

ArekRaszyn

ciekawe slimaki.

#3

Post autor: ArekRaszyn »

fajerka pisze: ndz paź 08, 2017 6:59 amMoje ślimaķi są b.ciekawe.
Moje to dopiero oryginały, niczym uchodźcy pojawiły się nie wiadomo skąd, zasiedlają po woli akwarium narzucając swoją ideologię innym stworzeniom. Terroryzują mniejsze stworzenia namawiając je do sexualnych praktyk, pałętają się jak u siebie, wszystkie wyglądają i nazywają się tak samo. Do władcy bojownika piszą petycje o pozwolenie na budowę kopulastego obiektu w centrum wioski.
Inna grupa etniczna ślimaków to z natury mali mordercy zjadający powyższy gatunek, ale albo są leniwe albo najedzone czymś innym choćby kebsem ale uchodźców nie ruszają.
Ostatnia grupa kulturowa to tak naprawdę jeden osobnik sex- nie zidentyfikowany duży spokojny ślimak, żre co tylko spotkana swojej drodze (wykluczając przybyszów Bóg wie skąd)

Bardzo chętnie pozbędę się grupy opisanej w pierwszej części wypowiedzi i lekarstwo na nich które co prawda nie działa ale jest.

Ja też za spam przepraszam.

shadowrider
Uzależniony
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

ciekawe slimaki.

#4

Post autor: shadowrider »

Mogę zaproponować tylomelanie. Zawsze są ciekawe nowych roślin 8)
Awatar użytkownika

adi14
Zapaleniec
Posty: 214
Rejestracja: pt sty 02, 2015 6:57 pm
Lokalizacja: Warszawa Marymont

ciekawe slimaki.

#5

Post autor: adi14 »

Jak zawsze moge zaproponować żółciutkie ampularie. Nadzwyczaj szybkie ślimaki o napędzie powietrznym :)

ArekRaszyn

ciekawe slimaki.

#6

Post autor: ArekRaszyn »

ampularie są super sam bym jednego chętnie otrzymał :)
Zablokowany