PawelWaW

Tutaj możesz wpisać i/lub przeczytać opinie o niektórych transakcjach i/lub użytkownikach Giełdy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

PawelWaW

#1

Post autor: ziabak »

Serdeczne dzięki za wzięcie mnie pod uwagę przy sprzedaży badisów (wątek http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=54&t=35877) - po co te regulaminy, skoro sygnalizowanie w wątku, że jest się zainteresowanym zakupem oferujący mają w nosie? Prośba o fotkę to zbyt wygórowane wymagania?
Można było napisać, że żadnych zdjęć samicy nie będzie i albo biorę w ciemno albo sprzedajesz komuś innemu.
Anonimowemu nabywcy życzę sukcesów hodowlanych :)
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

PawelWaW

#2

Post autor: marcinzabki29 »

Szkoda, że takie rzeczy mają miejsce na Forum.
Było to mało poważne podejście ze strony sprzedającego.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

PawelWaW

#3

Post autor: ziabak »

Poczekamy teraz kto się pochwali haremem badisow :D
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

PawelWaw
Uzależniony
Posty: 537
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Na imię mam: Pawel
Płeć:

PawelWaW

#4

Post autor: PawelWaw »

Mam jeszcze badisów ok 100 szt . Jutro wystawił bym drugie ogłoszenie ze zdjęciami. Jednak w związku , że na forum zepsułem sobie opinię , ryby wystawię na znanym portalu aukcyjnym . Przepraszam i pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

PawelWaW

#5

Post autor: ziabak »

To po co ogłoszenie dajesz do archiwum i piszesz że sprzedane? Nie sądzisz, że to wprowadza w błąd i prowadzi do takich niesmacznych odczuć jak moje, że zostało się po prostu zignorowanym?
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

PawelWaw
Uzależniony
Posty: 537
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Na imię mam: Pawel
Płeć:

PawelWaW

#6

Post autor: PawelWaw »

Moja wina , przepraszam , więcej się to nie powtórzy!
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

PawelWaW

#7

Post autor: ziabak »

Wstaw ogłoszenie, ja jestem naprawdę zainteresowana, ale zależy mi by były pewne samiczki, bo jak pewnie wiesz w sprzedaży są zwykle same samce.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o transakcjach i/lub użytkownikach Giełdy FAWA”