Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij! Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 10.02.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
Pojawiła się nowsza wersja Tapatalk. Proszę sprawdzić, czy wszystko działa.

[Warszawa Wola] Głowaczyki barwne, moodroki gertrudy, red cherries, amano, rośliny, pokarm

Podaj lokalizację w tytule ogłoszenia. Wybierz odpowiedni Prefix.
Regulamin forum
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
  1. W tytule ogłoszenia należy podać nazwę miasta lub jeżeli oferta ma charakter lokalny dodatkowo nazwę dzielnicy a ponadto krótki, ale treściwy opis oferowanego dobra, np.: [Warszawa Śródmieście] Oddam mieczyki i rogatka.

Uwaga!!!
    W przypadku ogłoszeń: Sprzedam, Oddam, Zamienię, Pożyczę, Użyczę - Punkt 1. będzie bezwzględnie egzekwowany.
    Nie dotyczy zaś ogłoszeń: Kupię, Przyjmę, Poszukuję oraz Grupowe: zakupy, zamówienia i transport.
  2. Opis przedmiotu powinien być możliwie jak najdokładniejszy, zawierać ewentualną cenę oraz w miarę możliwości jego zdjęcie. Dozwolone jest wklejanie linków do serwisów aukcyjnych.
  3. Giełda nie jest miejscem darmowej reklamy sklepów internetowych, sprzedaży hurtowej, jak również prezentacji własnej oferty handlowej czyli "wszystkich przedmiotów sprzedającego" w serwisach aukcyjnych.
  4. Na zamieszczone ogłoszenie prosimy odpowiadać pisząc post na forum.
    Stosowanie się do ww. punktu pozwoli zachować większy porządek i uniknąć nieporozumień w naszym koleżeńskim gronie.
  5. W przypadku rezerwacji, prosimy o podawanie informacji na bieżąco w wątku.
  6. We wspólnym interesie wszystkich użytkowników prosimy również, aby po zakończeniu transakcji zainteresowani dokonywali na forum krótkiej wzajemnej oceny.
  7. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, bardzo prosimy o informację - albo w wątku (w tytule albo nowym poście), albo poprzez PW do moderatora.
  8. Wszystkie wystawiane ogłoszenia są ważne przez 14 kolejnych dni i nie ma możliwości ich przedłużania.
  9. Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze niemające związku z ofertą. Osoby niezainteresowane ofertą proszone są o niezabieranie głosu w temacie, chyba, że narusza on w jakiś sposób regulamin lub podstawowe zasady moralne (w takim razie prośba o PW do moderacji).
  10. Nieprzestrzeganie powyższych zasad będzie skutkowało usunięciem tematu i nie będzie w tej kwestii żadnych wyjątków i odwołań od decyzji Moderacji. Uporczywe niestosowanie się do regulaminu będzie karane ostrzeżeniami.
  11. Administracja zastrzega sobie prawo, utworzenia listy osób, które nagminnie łamią Regulamin Giełdy (tylko do wglądu administracji). Ogłoszenia osób z listy będą bezwzględnie odrzucane.
  12. Administracja fawa.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzedawany/kupowany towar a zwłaszcza jeśli był on obarczony wadami technicznymi i/lub prawnymi.
    Administracja fawa.pl nie ponosi również odpowiedzialności za zawierane pomiędzy użytkownikami transakcje.

Uwaga!!

Ogłoszenia z działu giełda nieaktualizowane dłużej niż dwa tygodnie będą automatycznie przenoszone do archiwum

Autor
airness
Początkujący
Na imię mam: Kamil

[Warszawa Wola] Głowaczyki barwne, moodroki gertrudy, red cherries, amano, rośliny, pokarm

Post autor: airness » wt gru 19, 2017 4:15 pm

Witam,

w związku z likwidacją akwarium ( ;( ) oddam w dobre ręce:
- 3 głowaczyki barwne (2 samice, 1 samiec, kupione młode około rok temu)
- 4 moodroki (tęczanki) gertrudy (kupione młode ponad rok temu)
- nieznaną dokładnie liczbę red cherries (nie wiem, ile się chowa po krzaczorach, kiedyś naliczyłem 20-30 w różnym wieku)
- kilkanaście amano (kupione młode ponad rok temu, więc jeszcze trochę powinny pociągnąć ;-) )

Rybki najchętniej oddam komuś, kto ma już te gatunki - oba lubią towarzystwo, a moje stadka są za małe (nie uzupełniałem, bo wiedziałem, że będę kasował zbiornik). Głowaczyki są do tego dość wybredne nie jedzą suchego pokarmu (przynajmniej żadnego z tych, które próbowałem) i nie wszystkie mrożonki.

Do zwierzaków dorzucę też trochę pokarmu (głównie suchego - dla ryb i krewetek)

Mam też trochę roślin - sporo microsorium mini, 2 ładne anubiasy (z tych mniejszych - bodajże nano i petite), cryptocoryne parva (fajna trawnikowa, ale bardzo wolno rośnie), Micranthemum Monte Carlo, Staurogyne repens, Alternanthera reineckii Mini (2 roślinki tylko). Limnophila sessiliflora (sporo), Potomogeton (sporo), Heteranthera zosterifolia, Rotala macrandra 'green', Hygro dwarf (chyba), jakaś pływająca (drobne listki, szybko się mnoży). Uwaga - mam ślimaki, więc trzeba się liczyć z tym, że się przeniosą na roślinach...

Odbiór osobisty na Woli (ul. Ordona) jeszcze przed Świętami albo po Nowym Roku.

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator
Telefon: 501124489
Na imię mam: Marcin

Post autor: marcinzabki29 » wt gru 19, 2017 4:26 pm

Jeśli można to poproszę głowaczyki i amano.
Pozdrawiam Marcin
240 litrów ogólne Większość Brzanki
240 litrów ogólne Głownie Tęczanki
90 litrów ogólne Głównie Limki Garbatki
30 kostka Wieloplamki
30 kostka Drobniczki Jednodniówki

Awatar użytkownika

Lea
Zapaleniec
Na imię mam: Basia

Post autor: Lea » wt gru 19, 2017 4:28 pm

A ja red cherry 😁

Patyk
Uczestnik

Post autor: Patyk » wt gru 19, 2017 4:34 pm

a ja roslinki:P

Awatar użytkownika

fivb77
Maniak

Post autor: fivb77 » wt gru 19, 2017 4:51 pm

pw

Awatar użytkownika

Yorgi
Bywalec

Post autor: Yorgi » wt gru 19, 2017 5:26 pm

airness pisze:
wt gru 19, 2017 4:15 pm
4 moodroki
wstępnie byłbym chętny

Wojtekxxx9

Post autor: Wojtekxxx9 » wt gru 19, 2017 6:40 pm

Jakby Yorgi nie mogl to do moich 15 gertrudek moglbym i te 4 wziac

Autor
airness
Początkujący

Post autor: airness » wt gru 19, 2017 6:50 pm

Cześć wszystkim,

nie spodziewałem się takiego odzewu tak szybko! Dla wszystkich chyba niestety nie wystarczy...

Wieczorem przejrzę wszystkie odpowiedzi tu i na priv i odezwę się na priv do tych, którzy pierwsi zgłosili zainteresowanie poszczególnymi zwierzakami / roślinami. Jeśli coś zostanie, to będę dawał znać kolejnym osobom w kolejności zgłoszeń w następnych dniach.

Pozdr

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator

Post autor: marcinzabki29 » śr gru 20, 2017 8:30 pm

Chciałem podziękować za rybki i krewetki, już po aklimatyzacji, zwiedzają nowy domek. Sakury i Modrooki przekazane.
Bardzo dziękuję za całą resztę.
Powodzenia na drugiej półkuli :)
Pozdrawiam Marcin
30 kostka Wieloplamki

Awatar użytkownika

Lea
Zapaleniec
Na imię mam: Basia

Post autor: Lea » czw gru 21, 2017 10:46 am

Ja również serdecznie dziękuję za superowe krewecie :) Ganiają już po moim akwarium i wcinają dynię :D

Awatar użytkownika

Yorgi
Bywalec

Post autor: Yorgi » czw gru 21, 2017 11:25 am

Również dziękuję :)

Autor
airness
Początkujący

Post autor: airness » sob gru 23, 2017 5:17 pm

Zostało mi jeszcze trochę roślin - poza anubiasami chyba każdego gatunku coś się jeszcze znajdzie. Jeśli przetrwają okres świąteczny po demolce, którą zrobiliśmy dotychczas, i bez grzania, to mogę po Nowym Roku jeszcze się podzielić. Dawajcie znać.

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator

Post autor: marcinzabki29 » sob gru 23, 2017 5:19 pm

A zostało coś jeszcze na kamieniach?
Oczywiście chodzi o microzorium.
Pozdrawiam Marcin
30 kostka Wieloplamki

Autor
airness
Początkujący

Post autor: airness » sob gru 23, 2017 5:23 pm

Wydaje mi się, że jeszcze jeden nieduży kamyk z microsorium jest, ale muszę sprawdzić po powrocie ze Świąt.

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator

Post autor: marcinzabki29 » sob gru 23, 2017 5:24 pm

W takim razie poczekam aż sprawdzisz.
Pozdrawiam Marcin
30 kostka Wieloplamki

Zablokowany