Życzliwość i pomoc na fawa zamiast nietolerancji i złośliwości

Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#31

Post autor: bory »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Eee tam… ja z zawodu jestem programistą więc to dla mnie oczywistość, ale rozumiem, że dla innych niekoniecznie. Z kolei ja w innych sytuacjach też jestem niezorientowany i to czasem nawet bardziej niż przeciętnie niezorientowany człowiek :)
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#32

Post autor: marcinzabki29 »

bory pisze:Marcin, byłem pierwszy :P
Sorki boryza długo pisałem.
Naprawdę jak zacząłem pisać to jeszcze twojego postu nie widziałem.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#33

Post autor: bory »

Przecież nie mam Ci za złe :) Śmiesznie wyszło bo obaj odpisaliśmy prawie w tej samej chwili.
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#34

Post autor: marcinzabki29 »

nevermindi pisze:Bory, Marcin - dzięki obu Wam... Jednocześnie :) No może i dla ludzi ale czasem aż guuupio, że się jest tak niezorientowana :oops:
Oczywiście nie ma za co. :viva:
Trzeba było zobaczyć jaki ja byłem zorientowany gdy się tu pokazałem, żal mówić.
W ogóle nie mogłem się znaleźć. Ty też się nauczysz :arrow: i tu moje powiedzenie :arrow: Człowiek sie całe życie uczy a i tak głupi umiera.
Jescze parę dni i będziesz śmigac jak inni po forum :D

-- Śr cze 24, 2015 9:43 pm --
bory pisze:Przecież nie mam Ci za złe :) Śmiesznie wyszło bo obaj odpisaliśmy prawie w tej samej chwili.
Bory tak myślałem że jesteś Ok. A swoją drogą to nie pierwszy raz sie łapie na tym że pisze w odpowiedzi na dany post,
a jak wysyłam to sie okazuje że mój post jest nie pod tym na który odpowiadałem czy też pisałem ale już są ze dwa albo trzy inne :hihi:
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#35

Post autor: bory »

marcinzabki29 pisze:Bory tak myślałem że jesteś Ok
no masz… a myślałeś kiedyś, że jest inaczej? ;] Dobrze, że w końcu doszedłeś do właściwego wniosku. Lepiej późno niż wcale :mrgreen:
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#36

Post autor: marcinzabki29 »

Co racja to racja :papa:
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#37

Post autor: jpkabaty »

bory pisze:Marcin, byłem pierwszy :P
tylko się nie pobjcie :keep: który pierwszy pospieszył z pomocą. Posty obu są o tej samej godzinie więc znaczy że pomagaliście równocześnie choć każdy osobno.
Chyba przekształcę ten kontrowersyjny fanklub Lecha w fanklub pomagaczy. A Lechu zostanie ojcem chrzestnym i naczelnym pomagaczem fawa. To nawet więcej niż idol. :viva:
No ale że na bycie ojcem chrzestnym tenże się musi zgodzić (w odróżnieniu od bycia idolem) to czekamy na zgodę Lecha.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#38

Post autor: marcinzabki29 »

jpkabaty pisze:
tylko się nie pobjcie .
Spokojnie kulturalni ludzie tak się nie zachowują - prawda Bory
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#39

Post autor: bory »

marcinzabki29 pisze:Spokojnie kulturalni ludzie tak się nie zachowują - prawda Bory
Prawda Marcin, nie wiem czemu jpkabaty widzi tu jakąś agresję :shock:
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#40

Post autor: marcinzabki29 »

Też mnie to zdziwiło :cool:
Pozdrawiam Marcin

Dein

Dobrze że mamy Lecha

#41

Post autor: Dein »

Biedny Leszek.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#42

Post autor: marcinzabki29 »

Dein pisze:Biedny Leszek.
A nie wygląda :D
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#43

Post autor: jpkabaty »

bory pisze:
marcinzabki29 pisze:Spokojnie kulturalni ludzie tak się nie zachowują - prawda Bory
Prawda Marcin, nie wiem czemu jpkabaty widzi tu jakąś agresję :shock:
Agresji nie widzę i nie widziałem u was więc bez obaw. No i wiem że jesteście kulturalni i nawet się lubicie. Ale i grzeczni chłopcy w przedszkolu się bili o koleżanki czasem choć poza tym byli najlepszymi przyjaciółmi.

Rrrrogaty

Dobrze że mamy Lecha

#44

Post autor: Rrrrogaty »

Robienie sobie spamimprezy w wątku o moderatorze to prawie jak ciąganie tygrysa za ogon :D.

Dein

Dobrze że mamy Lecha

#45

Post autor: Dein »

To coś bardziej skomplikowanego.
To Towarzystwo Wzajemnej Adoracji działające pod płaszczykiem Fanklubu Leszka.
Lekceważenie Leszka.
Awatar użytkownika

Autor
jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#46

Post autor: jpkabaty »

ROGATEK pisze:Robienie sobie spamimprezy w wątku o moderatorze to prawie jak ciąganie tygrysa za ogon :D.
Nasz tygrysek jest przyjazny i można go głaskać nawet pod włos.
A wątek nie jest o moderatorze tylko o eliminowaniu z forum agresji na rzecz życzliwości i wzajemnego pomagania i to także w realu a nie tylko radami we wpisach.
Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#47

Post autor: bory »

Dein pisze:To coś bardziej skomplikowanego.
To Towarzystwo Wzajemnej Adoracji działające pod płaszczykiem Fanklubu Leszka.
Wylądowałem w tym wątku tylko z powodu chęci pomocy dla nevermindi, nie z powodu Lecha. Tak więc nie czuję się częścią fanklubu lub towarzystwa wzajemnej adoracji czy też innego kółeczka różańcowego :D
Dein pisze:Lekceważenie Leszka.
Może powinien się Lech wypowiedzieć w tym wątku osobiście co o tym myśli? Bo podejrzewam, że póki co jest tylko biernym obserwatorem.
Ostatnio zmieniony czw cze 25, 2015 11:32 am przez bory, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#48

Post autor: marcinzabki29 »

Przecież żaden fanklubu - jeśli się nie mylę niema,
tak wnioskuje z wcześniejszych wpisów.
Czy ktoś się tu z kogoś naśmiewa :?:
Chyba takie pisanie nikogo nie drażni :?: :D
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

asheka
Fanatyk
Posty: 1723
Rejestracja: pt maja 03, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#49

Post autor: asheka »

ROGATEK pisze:O jaaaaa....
ROGATEK nie odpowiedział, więc ja się pokuszę o interpretację.
Moim zdaniem tym krótkim westchnieniem podmiot liryczny daje wyraz lękowi przed otwieraniem lodówki.
Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika

Autor
jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#50

Post autor: jpkabaty »

asheka pisze:
ROGATEK pisze:O jaaaaa....
ROGATEK nie odpowiedział, więc ja się pokuszę o interpretację.
Moim zdaniem tym krótkim westchnieniem podmiot liryczny daje wyraz lękowi przed otwieraniem lodówki.
Dziękuję za uwagę.
Masz na myśli lęk przed zobaczeniem że już w tej lodówce nie ma Lecha?

-- Cz cze 25, 2015 11:38 am --
Dein pisze:To coś bardziej skomplikowanego.To Towarzystwo Wzajemnej Adoracji działające pod płaszczykiem Fanklubu Leszka.
Dein pisze:Lekceważenie Leszka.
Absolutnie nie jest to lekceważenie - wręcz przeciwnie dowód uznania. Myślę, że gdyby był przeciwny to by napisał.
A poza tym to już nie jest to fanklub Lecha tylko fanklub życzliwych i pomocnych jako alternatywa dla wkradającej się czasem agresji i nietolerancji. Uważam że pozytywne zachowania trzeba eksponować. W tym celu założyłem ten wątek.

Rrrrogaty

Dobrze że mamy Lecha

#51

Post autor: Rrrrogaty »

jpkabaty pisze: Masz na myśli lęk przed zobaczeniem że już w tej lodówce nie ma Lecha?
Precyzję masz niezłą, ale celność leży.
http://climatica.org.uk/wp-content/uplo ... ision1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Psyho

Re: Dobrze że mamy Lecha

#52

Post autor: Psyho »

Ja się wypowiem za ashekę. Strach jest przed tym ,że zobaczy się jpkabaty i marcinzabki29. Nic chłopaki do was nie mam bo obu poznałem osobiście,ale prawie każdy temat zamieniacie w prywatny czat. Forum ma coś takiego jak zjedzie sie nisko kursorem na głównej stronie. W tematach po prostu zaburza ich czytanie bo przez 5 stron jest pier..... o niczym. Tyle z mojej strony .
Ps. Sory asheka ,że się poczułem.

cinek1916
Guru
Posty: 2535
Rejestracja: pt sty 20, 2012 12:23 pm
Lokalizacja: Ulrychów
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#53

Post autor: cinek1916 »

A ja to widzę tak, ostrzegam, że będzie prosto z mostu i nie będę płakał nad ostrzeżeniem:
Kolejny post/temat mający na celu przy*** się o nic albo jakąś głupotę następnie zakręcenie, zamieszanie, udanie idioty i głupie tłumaczenie. I znowu w centrum zamieszania dwie osoby plus kolejna, ot takie kółko wzajemnej adoracji.
Załóżcie sobie wątek 'dywagacje nad sprawami dręczącymi nasze dusze i głowy' i nie męczcie innych użytkowników.

Dziękuję.

Pokaż Uwagi moderatora
"I nie myśl, że to wstyd gdy dziś prosisz o pomoc,
jutro sam możesz być dla kogoś pomocną dłonią."

obrazek
Awatar użytkownika

bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#54

Post autor: bory »

Coś się chyba zaczyna kwasić. Proponuję zamknąć temat bo zaraz się okaże, że każdy kto się w tym wątku odezwie należy do jakiegoś kółka. Najlepiej niech w końcu wypowie się Lechu, wszak to jego ten wątek dotyczy.
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#55

Post autor: marcinzabki29 »

bory pisze:Coś się chyba zaczyna kwasić.
Niestety masz rację, a tu nie oto chodziło.
Widzę że niektórym chamstwo na forum nie przeszkadza.
Skoro tak to rzeczywiście czas to zakończyć.
Pozdrawiam Marcin

Rrrrogaty

Dobrze że mamy Lecha

#56

Post autor: Rrrrogaty »

marcinzabki29 pisze:Widzę że niektórym chamstwo na forum nie przeszkadza.
Możesz rozwinąć?
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: Dobrze że mamy Lecha

#57

Post autor: marcinzabki29 »

cinek1916 pisze:A ja to widzę tak, ostrzegam, że będzie prosto z mostu i nie będę płakał nad ostrzeżeniem:
Kolejny post/temat mający na celu przy*** się o nic albo jakąś głupotę następnie zakręcenie, zamieszanie, udanie idioty i głupie tłumaczenie. I znowu w centrum zamieszania dwie osoby plus kolejna, ot takie kółko wzajemnej adoracji.
Załóżcie sobie wątek 'dywagacje nad sprawami dręczącymi nasze dusze i głowy' i nie męczcie innych użytkowników.

Dziękuję.

Pokaż Uwagi moderatora
Rozwinąłem :D
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

asheka
Fanatyk
Posty: 1723
Rejestracja: pt maja 03, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#58

Post autor: asheka »

marcinzabki29, przychodzi taki moment, że żadne słowo powszechnie uważane za parlamentarne, nie oddaje ładunku emocji, jakie chcemy przekazać. Mimo, że nie nie pochwalam rzucania mięsem na prawo i lewo, to Cinka rozumiem i potępiać nie potrafię.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Dobrze że mamy Lecha

#59

Post autor: marcinzabki29 »

:x
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Autor
jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Życzliwość i pomoc na fawa zamiast nietolerancji i złośliwości

#60

Post autor: jpkabaty »

psyho39 pisze:Strach jest przed tym, że zobaczy się jpkabaty i marcinzabki29. Nic chłopaki do was nie mam bo obu poznałem osobiście,ale prawie każdy temat zamieniacie w prywatny czat. Forum ma coś takiego jak zjedzie sie nisko kursorem na głównej stronie. W tematach po prostu zaburza ich czytanie bo przez 5 stron jest pier..... o niczym. Tyle z mojej strony .
To, że są na forum osoby bardziej gadatliwe to cóż - dopóki nie wypowiadają się obraźliwie czy niezgodnie z choćby regulaminem to mają prawo. Nikt nie ma obowiązku wszystkiego czytać. Jak mi się nie podoba jakiś autor to nie sięgam w bibliotece na półkę z jego książkami.
Niestety forum ma tę cechę, że każdy może pisać gdzie chce i ile chce - o ile nie jest to całkiem nie na temat. Jedynie w dziale giełda jest ograniczenie do osób zainteresowanych ofertą a więc nawet na temat oferty nie należy zamieszczać komentarzy jak nie jest się zainteresowanym transakcją.
Oczywiście też np w wątkach o chorobach czy wszelakich prośbach o pomoc też nie należy "zaśmiecać". Ale wątki prywatne typu "moje akwarium" pozwalają chyba na luźniejsze wypowiedzi, także o charakterze towarzyskim. Komentarze tego typu w takich wątkach nie są wg mnie OT. Jeśli źle to rozumiem to niech ktoś poprawi. Ale widziałem mnóstwo takich komentarzy również autorstwa moderatorów więc chyba jest to ok.
A do tego te "pogaduchy" są wyłącznie w prywatnych wątkach osób które wymieniłeś.
Ten akurat też ja założyłem i jednoznacznie jest przeznaczony do "gadania" nt. życzliwości i pomocy wzajemnej (co nie jest wzajemną adoracją). Nie jest zaś do wzajemnych pretensji - nawet jeśli są uzasadnione. Dlatego wolałbym żeby nie wylewać tu wszelakich brudów i roszczeń - nie dlatego że nie dopuszczam krytyki tylko dlatego że to po prostu jest nie na temat. Jeśli tak miałoby być to rzeczywiście lepiej temat zakończyć.
A póki co zmieniam temat wątku - z nadzieją że to coś pomoże.

Dein

Re: Życzliwość i pomoc na fawa zamiast nietolerancji i złośliwości

#61

Post autor: Dein »

jpkabaty pisze:Ten akurat też ja założyłem i jednoznacznie jest przeznaczony do "gadania" nt. życzliwości i pomocy wzajemnej (co nie jest wzajemną adoracją). Nie jest zaś do wzajemnych pretensji - nawet jeśli są uzasadnione. Nie jest zaś do wzajemnych pretensji - nawet jeśli są uzasadnione.
Ale przecież:
jpkabaty pisze:Niestety forum ma tę cechę, że każdy może pisać gdzie chce i ile chce - o ile nie jest to całkiem nie na temat.
Nie bądź nietolerancyjny. Toleruj życzliwie pretensje.
Zablokowany