Podziękowania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Podziękowania

#1

Post autor: sum »

Życie biegnie różnymi torami. Często te tory się rozjeżdżają i ludzie, którzy wspólnie spędzili ileś czasu rozchodzą się każde w swoją stronę. Podobnie jest z życiem forum. Moderatorzy służą swoim czasem i wiedzą, ale to nie jest ich jedyny świat. Dlatego też nadchodzi moment, w którym przestają oni pełnić swoje funkcje i znikają z forum zupełnie, albo po prostu zajęci życiem prywatnym ograniczają się do dzielenia się swoją wiedzą, jak inni użytkownicy. Forum jednak jest bardzo aktywne i wciąż pojawiają się nowe osoby. Zatem, aby zachować przejrzystość funkcji i aby każdy użytkownik wiedział, kto jest rzeczywiście moderatorem postanowiliśmy uporządkować sytuację.
Dlatego też dziękujemy za całe zaangażowanie i wkład w moderację forum: ziabak, 2pac, Hoolatyos, Mat25, Tomacha. A jak już wiadomo na ich miejsce witamy jgolucha, który jest na forum od bardzo dawna, mocno się angażuje w jego życie i chętnie dzieli się wiedzą i umiejętnościami. Życzymy mu wytrwałości, cierpliwości i sił. A użytkowników prosimy o wyrozumiałość, jeśli będą musieli chwilę zaczekać na odpowiedź na swoje pytania wysłane na forum lub na PW.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

Hooltayos
Fanatyk
Posty: 1106
Rejestracja: śr sty 04, 2012 9:45 am
Lokalizacja: Ząbki
Płeć:

Podziękowania

#2

Post autor: Hooltayos »

Gratuluję jgoluchowi - należało mu się :D

Mi niestety zabrakło czasu :( Co nie znaczy że się rozstajemy :D

Dein

Podziękowania

#3

Post autor: Dein »

Obrazek
ODPOWIEDZ