W Arkadii

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

W Arkadii

#31

Post autor: zorbek »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Sklep firmowy nie może prowadzić walki cenowej z innymi sklepami, bo przestaną zaopatrzać się w daną markę. A do tego lokalizacja chyba jedna z droższych jeżeli chodzi o warszawskie centra handlowe.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

ketapang
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: wt mar 10, 2015 12:50 pm
Telefon: 500123396
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

W Arkadii

#32

Post autor: ketapang »

A mnie osobiście bardzo cieszy, że zmusili do wyprowadzki Kakadu. Znam firmę od podszewki, pracowałem tam kilka lat i mam nadal kilku znajomych pracujących tam, więc mam informacje z pierwszej ręki:D
Arkadia zmniejszyła powierzchnię Kakadu, a do tego podwyższyli im czynsz, więc tym samym zmusili ich do wyprowadzki.
A był to sklep w całej sieci mający największy utarg, swojego czasu był nawet dodatek godzinowy za pracę w tym sklepie, co obrazuje jaki tam był ruch, ale to stare dzieje, ostatnio była lipa jakich mało.

Co do aquaelzoo to jak napisał zorbek, skoro mają własny sklep to nie mogą tam walczyć cenami z innymi sklepami, nie ma się co oszukiwać na razie tworzą sieć sklepów, ale bez sprzedaży hurtowej firma się nie utrzyma, więc musi dbać o swoich dotychczasowych kontrahentów :)

Witek
Zapaleniec
Posty: 277
Rejestracja: śr mar 18, 2015 7:46 am
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Witek
Płeć:

W Arkadii

#33

Post autor: Witek »

Oj o kontrahentów to umieją dbać... kiedyś jak coś kupowałem Aquael'a w Clarias, okazało się, że ostatecznie nie było tego, bo Aquael sam to od nich odkupił... i poszło na wschód...
Nie wiem czy mają już tam lepszy porządek ale ponoć mieli mega zamieszanie w dziale powiedzmy "logistyki".

Medalik

W Arkadii

#34

Post autor: Medalik »

Z cenami nie zejdą w dół. Powód podany jest w wątku. Jeśli chodzi o promocje to oczywiście, że będę informował na bieżąco :) A generalnie gdyby ktoś planował większe zakupy to proszę pisać na PW albo na telefon, który podałem wcześniej. My jako pracownicy mamy zniżkę taką samą jak klienci czyli 5% ale jakieś filtry czy akwaria będę negocjował z kierownikami imprezy.

Jakby co to w sobotę nie będzie nikogo na akwarystyce więc na pogawędki zapraszamy w niedzielę :D Jedynie chłopak z działu pies kot będzie podawał towar.

cinek1916
Guru
Posty: 2535
Rejestracja: pt sty 20, 2012 12:23 pm
Lokalizacja: Ulrychów
Płeć:

W Arkadii

#35

Post autor: cinek1916 »

Można dokupić oś do Circulator 2000?
"I nie myśl, że to wstyd gdy dziś prosisz o pomoc,
jutro sam możesz być dla kogoś pomocną dłonią."

obrazek

Medalik

W Arkadii

#36

Post autor: Medalik »

Jutro będę w pracy to zapytam czy mamy to w Płocku bo na miejscu brak.
Jeśli tak to przywiozą nam w ciągu 2-3 dni.
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

W Arkadii

#37

Post autor: Winter »

Byłam dzisiaj. Faktycznie wszystko nowe, aż "pachnie farbą" :-D
Ale część akwarystyczna wcale nie taka duża. Było sporo roślin w dobrej kondycji. Spodziewałam się sprzętu i części zamiennych, skoro to sklep firmowy.
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm
Awatar użytkownika

Autor
Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Re: W Arkadii

#38

Post autor: Miro »

Dzisiaj byłem,zbiorniki czyste zadbane rybki zdrowe.
Bojowniki nie w kubkach lecz w kostkach,czyste i jakoś urządzone :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”