Planuję założenie swojego pierwszego akwarium towarzyskiego, zbiornik o wymiarach 80x40x40. Czy mogę liczyć na sukces mając w takim litrażu pare barwniaków + ławice (np jakieś kąsaczowate)? Czy jest duże ryzyko wzmożonej agresji u barwniaków w takim układzie, czy jednak warto spróbować?
Jakie macie doświadczenia z tym gatunkiem w akwariach towarzyskich 112/128l?
Z góry dziękuje za rady
