"Środy z Orange" w Cinema city

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
1w0na
Zapaleniec
Posty: 261
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 8:58 pm
Lokalizacja:
Płeć:

"Środy z Orange" w Cinema city

#1

Post autor: 1w0na »

Witajcie,

Dawno o tym słyszałam, ale właśnie mnie to zaciekawiło. Czy ktoś z was kupował w ten sposób bilety? Jak to się odbywa? Wystarczy pokazać tylko ten kod i tyle? :razz:
Czy to mogą być dwa wybrane filmy? :mrgreen:

Informacje znalazłam tutaj:
http://www.orange.pl/film-srody-z-orange.phtml
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 11:04 pm przez 1w0na, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

SunFireX
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 11:04 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: "Środy z Orange" w Cinema city

#2

Post autor: SunFireX »

Wysylasz sms, pokazujesz go sprzedawcy i zasadniczo tyle. Film chyba do wyboru, ale nie dam sobie glowy uciec.
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Re: "Środy z Orange" w Cinema city

#3

Post autor: mimag »

wysylasz sms i dostajesz kod uprawniajacy do zakupu 2 biletów w cenie jednego. Podajesz ten kod przy kasie i podajesz nr tel na ktory ten kod przysluguje i juz. Proponuje zarezerwowac bilety przez net wczesniej bo w srody jest b duzo chetnych. Odbior biletów nie pozniej niz 30 min przed seansem. Jesli masz dwa tel w orange mozesz wyslac dwa smsy i wtedy pojdziesz na dwa filmy tego dnia. kod z sms jest wazny na konkretny dzien. Jesli wyslesz we wtorek moze sie okazac ze pula biletow juz zostala wyczerpana i trzeba sprobowac w kolejnym tygodniu. Ulga nie obowiazuje na filmy 3d. Reszta do wyboru z repertuaru srodowego.
100x40x50 JUWEL RIO 180
Awatar użytkownika

ESSPRESSO_SS
Zapaleniec
Posty: 317
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 11:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: "Środy z Orange" w Cinema city

#4

Post autor: ESSPRESSO_SS »

Ulga nie obowiazuje na filmy 3d. Reszta do wyboru z repertuaru srodowego.
To w kinach są jeszcze filmy 2d? :) ,już dawno takiego nie widziałem, niestety ostatnio wszystkie są w 3d ,a szkoda bo nie lubię siedzieć w kinie w okularach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”