Afrykarium

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Miro
Arcymistrz
Posty: 4942
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Afrykarium

#1

Post autor: Miro »

My mamy zajebiaszcze oceanarium a oni mają nędzne takie tam ...
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... ienia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

-- Cz paź 02, 2014 9:06 pm --

[youtube][/youtube]

Kiperka

Afrykarium

#2

Post autor: Kiperka »

Oni mają wizualizację :)

-- 2 paź 2014, o 21:40 --

A jak końcu otworzą to pewnie bez zwierząt bo przecież Afrykarium musi dojrzeć ;)
Awatar użytkownika

Autor
Miro
Arcymistrz
Posty: 4942
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Re: Afrykarium

#3

Post autor: Miro »

[youtube][/youtube]
Pierwsi goście :)

-- Wt paź 07, 2014 12:57 pm --

BILETY - AFRYKARIUM WE WROCŁAWIU [CENNIK]
Za bilet normalny zapłacimy 30 zł, za ulgowy 20 zł.

Bilet do Afrykarium Wrocław jest jednocześnie biletem do zoo. Cena ma obowiązywać do marca 2015.

Zniżki przysługują:

- dzieciom od 3 do 7 lat
- uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do ukończenia 20. roku życia
- dzieciom oraz młodzieży od 7 do 18 lat, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności
- emerytom i rencistom
- w przypadku zakupu biletu rodzinnego 2+3 ulgi dla dzieci przysługują też: osobom uczącym się w szkołach ponadgimnazjalnych do ukończenia 20 roku życia oraz osobom studiującym do ukończenia 26 roku życia
- studentom (bilet studencki) do ukończenia 26 roku życia

Kiperka

Afrykarium

#4

Post autor: Kiperka »

Ostatnio w wątku spotkaniowym rzuciłam pomysł organizacji wycieczki do Afrykarium/zoo.

Jeśli są chętni to proszę się zgłaszać.
Awatar użytkownika

Autor
Miro
Arcymistrz
Posty: 4942
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Afrykarium

#5

Post autor: Miro »

Kiperka pisze:Ostatnio w wątku spotkaniowym rzuciłam pomysł organizacji wycieczki do Afrykarium/zoo.
Pomysł OK ! Tylko nie wiem czy już jest pełna obsada zbiorników, dlatego proponował bym odłożyć wycieczkę do wiosny !
Awatar użytkownika

rafalwienio
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 3:33 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Rafal

Re: Afrykarium

#6

Post autor: rafalwienio »

Czytałem, że na razie mają około 30% obsady, uruchomili w tym tygodniu żeby sprawdzić ile osób wchodzi i jak długo zajmuje przejście. Cała droga zwiedzania przez afrykarium ma 2 km, kosztuje to 30 zł a w Blue City cała droga przez oceanarium ma jakieś 150 m i kosztuje to 20 zł....

Kiperka

Afrykarium

#7

Post autor: Kiperka »

Myślę, że cena za Afrykarium jest tak niska bo zawiera w sobie jeszcze całe ZOO - a kogo obchodzi jakieśtam ZOO ;)
Awatar użytkownika

Autor
Miro
Arcymistrz
Posty: 4942
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Afrykarium

#8

Post autor: Miro »

Http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/nagle-pr ... 81845.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ