Diversa leci w kulki!

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
TheTigerTail
Uczestnik
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#1

Post autor: TheTigerTail »

Cześć,
część z Was już zapewne widziała, ale dla tych, którym umknęło podsyłam link :D

http://www.akwarium.info.pl/index.php/w ... -i-policja" onclick="window.open(this.href);return false;

Generalnie sprawa wygląda w ten sposób, pewien człowiek napisał do firmy Diversa wiadomość, w której wyraził swoje niezadowolenie z postawy kierowcy firmowego samochodu Diversa na jednej z ekspresówek (Blokowanie ruchu). Załączył filmik z youtube : " onclick="window.open(this.href);return false;

W odpowiedzi dowiedział się że dostanie pozew do sądu i donos na policję za rzekome łamanie prawa i przepisów ruchu drogowego.
Moim zdaniem sprawa śmieszna, ale zachowanie przedstawiciela firmy to dno i kilometry mułu. Zachęcam do zapoznania się z wpisem na wykopie: http://www.wykop.pl/wpis/12144281/uzytk ... -znalezis/" onclick="window.open(this.href);return false;

Niechaj rozpocznie się burzliwa dyskusja :viva:
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#2

Post autor: zorbek »

Kręcenie filmu z ręki w czasie jazdy w takiej sytuacji to też niezbyt mądre. A na kierowce tira to są paragrafy, tylko zamiast na youtube trzeba było iść na policję lub ITD.
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz

Dein

Diversa leci w kulki!

#3

Post autor: Dein »

Musicie uważać, co robicie, mając na sobie koszulki z logiem Fawa. Żeby ktoś Was kiedyś nie sfilmował w niekorzystnej sytuacji i nie domagał się od forum, żeby Was zbanować albo obwozić po kraju w klatce wstydu w celu oczyszczenia dobrego imienia Fawy.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21851
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#4

Post autor: Lech-u »

Dein pisze:Musicie uważać, co robicie, mając na sobie koszulki z logiem Fawa. Żeby ktoś Was kiedyś nie sfilmował w niekorzystnej sytuacji i nie domagał się od forum, żeby Was zbanować albo obwozić po kraju w klatce wstydu w celu oczyszczenia dobrego imienia Fawy.
Ja jak robię coś niedobrego w koszulce FAWA, to dla niepoznaki zakładam maskę King Konga. Wtedy czuję się bezkarny i nie przynoszę wstydu koszulce FAWA.

A potem się budzę i znowu jestem normalny.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#5

Post autor: krasnal »

martinuz 22 godz. temu +10
@Jakub_Puchatek: Mysle ze w tym wypadku trzebaby pomyslec o jakies eleganckiej spam-akcji.

Dein

Diversa leci w kulki!

#6

Post autor: Dein »

Ja się nie będę wcinał pomiędzy dwóch (w porywach do trzech) infantylnych kolesi.
Jeden nie umie jeździć, drugi zamiast na policję idzie do internetów i szuka poklasku u jakichś "mireczków" a potem w poczuciu krzywdy zapowiada spam-akcję, trzeci grozi, że walnie łopatką, jak będą źle mówić o jego piaskownicy.
Siebie warte towarzystwo.
Lech-u pisze:Ja jak robię coś niedobrego w koszulce FAWA, to dla niepoznaki zakładam maskę King Konga. Wtedy czuję się bezkarny i nie przynoszę wstydu koszulce FAWA.
A potem ja sortuję obfitą korespondencję Kingkonga i natykam się na jakieś kwiatki w postaci upomnień i zapowiedzi spam-akcji.
Awatar użytkownika

Karat
Uzależniony
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 14, 2014 11:40 am
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#7

Post autor: Karat »

Każdej firmie zdarzają się potknięcia. Ja mam zgoła inne zdanie na ich temat. Kupiłem używany zestaw, nie sprawdziłem dokładnie, brakowało regulatora przepływu w filtrze. Rośliny zamówione, dzień wolny w pracy zaklepany... Po kontakcie telefonicznym wysłali mi ekspresem obudowę filtra i nie chcieli ani za obudowę ani przesyłkę złotówki. Nie zmienia to tego, że wizerunkową wpadkę zaliczyli.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21851
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Diversa leci w kulki!

#8

Post autor: Lech-u »

Karat pisze:Nie zmienia to tego, że wizerunkową wpadkę zaliczyli.
Raczej wpadkę zaliczył jeden kierowca jakiejś ciężarówki.
A firma chyba nadal jest OK.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Karat
Uzależniony
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 14, 2014 11:40 am
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Diversa leci w kulki!

#9

Post autor: Karat »

Lech-u pisze:
Karat pisze:Nie zmienia to tego, że wizerunkową wpadkę zaliczyli.
Raczej wpadkę zaliczył jeden kierowca jakiejś ciężarówki.
A firma chyba nadal jest OK.
Kierowca jak kierowca na naszych autostradach to częsta sytuacja. Ale zapewne to nie on wysłał maila do autora filmu a to właśnie ten mail jest "wizerunkową wpadką"
ODPOWIEDZ