[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
galibardi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2013 1:32 pm
Telefon: 667017974
Lokalizacja:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#1

Post autor: galibardi »

Zestaw sprzedam za 1 200 zł. Poniżej opis oraz link do aukcji allegro.

Link do aukcji i zdjęć http://allegro.pl/akwarium-opti-white-2 ... 07996.html

AKWARIUM OPTI WHITE 250L rozm. 100x50x50

Akwarium zakupiłem w sklepie rybarium około 5 lat temu, ze względu na wiek nosi ślady użytkowania. Posiada niewielkie zarysowania, ale jest w 100% sprawne. Nigdy nie zostawiłem go bez wody. W sumie od samego początku jest zawsze zalane co nie doprowadziło do przeschnięć i wyszczerbień silikonu.

POKRYWA WROMAK 4 X świetlówka T5

Pokrywa Wromak exclusive 100x50x10 (pokrywa zachodzi na akwarium). Stan pokrywy określam na dobry. Nosi niewielkie ślady użytkowania, kolor biały jak na zdjęciu. Odbyłyśniki dokupione były oddzielnie, ale nadają się raczej do wymiany. Jeden ze stateczników elektronicznych w pięcioletniej historii był raz wymieniany (koszt ok. 100 zł) co przy oryginalnej cenie nowej pokrywy (ok. 1200 zł) wydaje się niewielkim wydatkiem, a zaznaczam, że jest to jedyny element, który może się popsuć. Samodzielna wymiana nie nastręcza trudności. Świetlówki już powinny być wymienione, ale dla upartego i na tych może baniak jeszcze pochodzić. Wszystkie świetlówki są oryginalnymi świetlówkami akwarystycznymi. Nowe jak świeciły można zobaczyć na klikając na film z linku.

https://www.youtube.com/watch?v=yVukgS68svQ

W pokrywie zamontowane są z tyłu wiatraki do chłodzenia, niestety otwory zostały wykonane niezbyt starannie. Na szczęście są jednak schowane z tyłu.

FILTR Eheim Professional 3 2073

Filtr jest w znakomitym stanie. Pewnie wypadałoby wymienić ceramikę, ale to już zależy od decyzji akwarysty. Eheim-y Professional 3 miały wadę fabryczną polegającą na rozszczelnieniu głowicy co mogło doprowadzić do niekontrolowanych przecieków. Stąd egzemplarz, który sprzedaję został zawieziony do autoryzowanego serwisu Eheim, gdzie została wymieniona część fabrycznie wadliwa. Serwisant powiedział, że od tego momentu filtr ten nigdy bez uszkodzenia mechanicznego sam z siebie się nie rozszczelni.

SZAFKA DIVERSA kolor biały 100X50

Szafka Diversa kupiona 2,5 roku temu za cenę 600 zł. Stan techniczny oceniam na b. dobry. Szafka nigdy nie była zalana, nie posiada żadnych przepuchnięć, nigdzie okleina się nie odkleja. Jedynie jeden z dolnych rogów jest delikatnie obity , niestety stuknąłem go kółkiem od fotela. odprysk ma jakieś 0,5 cm^2 (wym 1x0,5 cm) i jak najbardziej można go w łatwy sposób naprawić przy pomocy kawałka paska okleiny białej i żelazka

BUTLE CO2 X2

Dwie zwyczajne butle CO2 jedna 1,5Kg druga 0,5 Kg, bez reduktora.
Awatar użytkownika

piotrec
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 25, 2015 3:42 pm
Lokalizacja: Warszawa, Zacisze
Na imię mam: Piotrek
Płeć:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#2

Post autor: piotrec »

Witam,
Czy skłonny jesteś sprzedać same butle. Potrzebuję do swojej kostki nano. Jeżeli tak, jestem w stanie odebrać je już w czwartek.
Pozdrawiam serdecznie,
Piotrek.

Autor
galibardi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2013 1:32 pm
Telefon: 667017974
Lokalizacja:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#3

Post autor: galibardi »

Najwcześniej mogę Ci dać odpowiedź w sobotę.
Awatar użytkownika

piotrec
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 25, 2015 3:42 pm
Lokalizacja: Warszawa, Zacisze
Na imię mam: Piotrek
Płeć:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#4

Post autor: piotrec »

OK.

Autor
galibardi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2013 1:32 pm
Telefon: 667017974
Lokalizacja:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#5

Post autor: galibardi »

Daję sobie czas do wtorku na sprzedaż całego zestawu. W przeciwnym razie baniak idzie w częściach. Eheim jest wstępnie zarezerwowany. Co do butli to nie wiem czy kolega piotrec, jest wciąż na tak. Cenę podam jutro, jak tylko posprawdzam daty legalizacji butli. Zestaw testów, również wstępnie zaklepany.

We wtorek podam listę tego co mi zostało
Awatar użytkownika

piotrec
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 25, 2015 3:42 pm
Lokalizacja: Warszawa, Zacisze
Na imię mam: Piotrek
Płeć:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#6

Post autor: piotrec »

Jestem zainteresowany jeszcze :)

Autor
galibardi
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 09, 2013 1:32 pm
Telefon: 667017974
Lokalizacja:

[Warszawa Praga Płd.] Zestaw 250l Full_ Opti White

#7

Post autor: galibardi »

W takim razie zgodnie z mailem, jutro się widzimy :)

-- N sie 30, 2015 11:45 pm --

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Zestawu jako całości nie sprzedaję. Zostawiam sobie pokrywę i szafkę z myślą, że powrócę do ukochanego hobby w przeciągu dwóch lat.

Wszystkie pozostałe elementy wystawiam w oddzielnym nowym poście.
Zablokowany