Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 18.11.2017.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Konkurs FAWArium 2. Czytaj na Forum.

PawelWaW

Tutaj możesz wpisać i/lub przeczytać opinie o niektórych transakcjach i/lub użytkownikach Giełdy.
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Zasłużeni
Na imię mam: Monika
PawelWaW

Post autor: ziabak » pn paź 02, 2017 9:49 pm

Serdeczne dzięki za wzięcie mnie pod uwagę przy sprzedaży badisów (wątek viewtopic.php?f=54&t=35877) - po co te regulaminy, skoro sygnalizowanie w wątku, że jest się zainteresowanym zakupem oferujący mają w nosie? Prośba o fotkę to zbyt wygórowane wymagania?
Można było napisać, że żadnych zdjęć samicy nie będzie i albo biorę w ciemno albo sprzedajesz komuś innemu.
Anonimowemu nabywcy życzę sukcesów hodowlanych :)
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator
Telefon: 501124489
Na imię mam: Marcin
PawelWaW

Post autor: marcinzabki29 » pn paź 02, 2017 9:54 pm

Szkoda, że takie rzeczy mają miejsce na Forum.
Było to mało poważne podejście ze strony sprzedającego.
Pozdrawiam Marcin
240 litrów ogólne Większość Brzanki
240 litrów ogólne Głownie Tęczanki
90 litrów ogólne Głównie Limki Garbatki
30 kostka Wieloplamki
30 kostka Drobniczki Jednodniówki

Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Zasłużeni
PawelWaW

Post autor: ziabak » pn paź 02, 2017 10:11 pm

Poczekamy teraz kto się pochwali haremem badisow :D
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

Awatar użytkownika

PawelWaw
Zapaleniec
Na imię mam: Pawel
PawelWaW

Post autor: PawelWaw » pn paź 02, 2017 10:35 pm

Mam jeszcze badisów ok 100 szt . Jutro wystawił bym drugie ogłoszenie ze zdjęciami. Jednak w związku , że na forum zepsułem sobie opinię , ryby wystawię na znanym portalu aukcyjnym . Przepraszam i pozdrawiam Wszystkich.
http://www.lukrowe-fantazje.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Zasłużeni
PawelWaW

Post autor: ziabak » pn paź 02, 2017 10:39 pm

To po co ogłoszenie dajesz do archiwum i piszesz że sprzedane? Nie sądzisz, że to wprowadza w błąd i prowadzi do takich niesmacznych odczuć jak moje, że zostało się po prostu zignorowanym?

Awatar użytkownika

PawelWaw
Zapaleniec
Na imię mam: Pawel
PawelWaW

Post autor: PawelWaw » pn paź 02, 2017 10:42 pm

Moja wina , przepraszam , więcej się to nie powtórzy!
http://www.lukrowe-fantazje.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Zasłużeni
PawelWaW

Post autor: ziabak » pn paź 02, 2017 10:54 pm

Wstaw ogłoszenie, ja jestem naprawdę zainteresowana, ale zależy mi by były pewne samiczki, bo jak pewnie wiesz w sprzedaży są zwykle same samce.

ODPOWIEDZ