Cześć wszystkim

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
outofcontrol
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 12, 2021 11:22 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Paweł

Cześć wszystkim

#1

Post autor: outofcontrol »

Cześć wszystkim,

Z tej strony Paweł z Warszawy. Po kilkunastu latach postanowiłem ponownie założyć akwarium. Aktualnie w zasadzie jestem jeszcze na etapie poszukiwania, a całość ruszy pod koniec lipca, jak tylko uporam się z remontem pokoju syna (tam też stanie akwarium). Chciałbym ponownie hodować pielęgnice i rozmyślam konkretnie nad tym wariatem którego miałem kiedyś i strasznie polubiłem- flower horn.
Chętnie będę korzystał z waszej wiedzy i doświadczenia.

Dzięki i do usłyszenia !
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Cześć wszystkim

#2

Post autor: Lech-u »

Cześć!
Witaj na FAWA.

Widzę, że szykuje się spory zbiornik dla flower horn.
Piękne ryby i każda inna.
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Cześć wszystkim

#3

Post autor: mariom222 »

no to siema :)

Gbr

Cześć wszystkim

#4

Post autor: Gbr »

Witaj na forum rybkowym.
Niewiele mam wspólnego z pielęgnicami, ale wgłębiałem się w temat gdzie opisywali te majestatyczne hybrydowe ryby jako bardzo zróżnicowane kolorystycznie i wielkością garba karkowego. Najpewniej w ryby zaopatrzyć u wyspecjalizowanego hodowcy flowerhornów gdzie masz pewność jakości i wgląd pary rodzicielskiej danej odmiany ryb. W zoologikach bywają młode bure rybki ale niewiadomego pochodzenia.
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Cześć wszystkim

#5

Post autor: Winter »

Witaj :)
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm

Autor
outofcontrol
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 12, 2021 11:22 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Paweł

Cześć wszystkim

#6

Post autor: outofcontrol »

Gbr pisze: ndz cze 13, 2021 7:35 pm Witaj na forum rybkowym.
Niewiele mam wspólnego z pielęgnicami, ale wgłębiałem się w temat gdzie opisywali te majestatyczne hybrydowe ryby jako bardzo zróżnicowane kolorystycznie i wielkością garba karkowego. Najpewniej w ryby zaopatrzyć u wyspecjalizowanego hodowcy flowerhornów gdzie masz pewność jakości i wgląd pary rodzicielskiej danej odmiany ryb. W zoologikach bywają młode bure rybki ale niewiadomego pochodzenia.
Tak, dokładnie taki mam zamiar. Mam sporo czasu i już powoli rozglądam się tu i tam :) Jeśli nie flower to pewnie Festae bo też mnie kiedyś zauroczyły. Dzięki i do usłyszenia
ODPOWIEDZ