Trolowanie i spam na forum.

Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#1

Post autor: Ziemiojad »

Apel do administracji.

Fora upadają. Nie pozwólcie żeby trolowanie jednej osoby olewane przez moderacjję zniczylo to forum. Bo okaże się, że zostanie trol i moderatorka na forum. A reszta ludzi zniechęcona odwróci się od forum.
Tego się nie da czytać!

KarolX22
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: ndz gru 12, 2021 2:21 am
Lokalizacja: Kalisz

Trolowanie i spam na forum.

#2

Post autor: KarolX22 »

Popieram pomysł moderatorzy powinni usuwać takie osoby z forum bo to jest lekka przesada na co pozwala sobie slavo81 zakłada ciągle tematy bez sensu. I jego tematy ciągle się powtarzają to już ewidentnie wskazuje że on to celowo robi. Aktualnie też widoczny jest upadek forum ani za bardzo nowych członków nie przybywa a kolejni odchodzą.

slavo81
Gaduła
Posty: 193
Rejestracja: ndz gru 27, 2020 7:38 pm
Lokalizacja: gliwice

Trolowanie i spam na forum.

#3

Post autor: slavo81 »

Prosze usunac konto, o nic nie zapytam ...

KarolX22
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: ndz gru 12, 2021 2:21 am
Lokalizacja: Kalisz

Trolowanie i spam na forum.

#4

Post autor: KarolX22 »

slavo81
Jak zakładałeś te posty dlatego, że chcesz się naprawdę czegoś dowiedzieć to przepraszam ale jak zakładasz je tylko dla tego żeby nabijać sobie posty to na tym forum nie ma miejsca na takie rzeczy. A też dużo rzeczy o które pytałeś bez problemu znajdziesz w internecie, na innych forach w innych wątkach.

slavo81
Gaduła
Posty: 193
Rejestracja: ndz gru 27, 2020 7:38 pm
Lokalizacja: gliwice

Trolowanie i spam na forum.

#5

Post autor: slavo81 »

Jestem po ciezkich dwoch zanikach pamieci i dlatego zapomminam to co pisze ...
Nie nabijam zadnych postow nawet niewiem co to trolowanie ...
mam 42 lata i dzieckiem niejestem od pytan ...
Awatar użytkownika

andriejewicz
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: śr wrz 08, 2021 12:59 pm
Lokalizacja: wawa

Trolowanie i spam na forum.

#6

Post autor: andriejewicz »

Ziemiojad
podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami :piffffko:
********************************
Lepiej mądrze dreptać, niż głupio biec.
Awatar użytkownika

Dzik
Noble
Posty: 896
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 4:04 pm
Lokalizacja: Bruksela
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#7

Post autor: Dzik »

Na to jest prosty sposob . Slavo81 zaprezentuj swoje akwarium w galerii i tam bedziemy sie wyzywac. :piffffko:
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

Trolowanie i spam na forum.

#8

Post autor: jacekzabki »

slavo81 pisze: czw gru 21, 2023 7:39 am Jestem po ciezkich dwoch zanikach pamieci i dlatego zapomminam to co pisze ...
W takim razie powinieneś przed napisaniem kolejnego postu przeczytać tę, które napisałeś wcześniej. Uniknie się wtedy dublowania tych samych tematów.
Awatar użytkownika

Karat
Uzależniony
Posty: 596
Rejestracja: pt lis 14, 2014 11:40 am
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#9

Post autor: Karat »

Choroby należy współczuć, ale forum nie jest od tego żeby robić z niego śmietnik.
Myślę, że ograniczenie dodawania nowych postów jest rozwiązaniem.
Może obecnej moderacji brakuje umiejętności, albo cieszy ich zakładanie nowych wątków...
Odpisywanie przez Daniela na wątki slavo to brak rozeznania na forum nie rozumiem takiego postępowania przez moderatora

Logic07
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 9:02 pm
Lokalizacja: pierdziszewice kolonia
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#10

Post autor: Logic07 »

a co oni dostają pieniądze za liczbe nowych wątków? to zwykłe zaśmiecanie i widać jak moderacja nie panuje nad forum, może powinno się im cofnąć uprawnienia nad opieką nad forum.Zresztą ona tu jest raz na ruski rok, już ja częściej tu zaglądam

Krolic
Moderator
Posty: 798
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#11

Post autor: Krolic »

slavo81 moze spróbuj trzymac sie jednego watka. Bedzie mnie zamieszania i latwiej wrocic do odpowiedzi.
Moze trzeba dodac kilku moderatorow. Dla mnie jest tu paru kandydatow
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#12

Post autor: Ziemiojad »

Karat pisze: czw gru 21, 2023 11:03 am Odpisywanie przez Daniela na wątki slavo to brak rozeznania na forum nie rozumiem takiego postępowania przez moderatora
Bo on wpada tu raz na miesiąc i pisze hurtowo. Mimo, że jest fajnym forumowicz em to na stanowisku moderatora być nie powinien. Niestety woli zakładać wątki na sąsiednim forum. Oczywiście że może. Ale z modelowania powinien zrezygnować.

Nasza pani moderator wstydzi się być modem? Bo nie ma zielonego koloru?
Niestety Komarowa nie rozumie, że są inne czasy. Strofowanie można było stosować 10 lat temu. Dziś fora upadają musi być coś innego.

Na forum Nie POTRZEBUJEMY policjantów i nauczycieli. Potrzebujemy miłych osób, życzliwych i dających o porządek zielonych!

Niestety pani Moderator woli sklocsc. Wywaliła conajmniej jednego użytkownika, że słowami nie podoba Ci się to nie.
Przykłady



Moim zdaniem należy wyłonić nowych moderatorów. Dających o forum.
Dodano do tego postu po 1 minucie 36 sekundach
Karat pisze: czw gru 21, 2023 2:20 pm Może obecnej moderacji brakuje umiejętnośc
Niektórzy chyba mają na nas wyrąbane.
Dodano do tego postu po 2 minutach 4 sekundach
Logic07 pisze: czw gru 21, 2023 2:21 pm widać jak moderacja nie panuje nad forum

DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#13

Post autor: DanielP »

Szanowni Użytkownicy forum. Faktycznie przez ostatni rok byłem mało aktywny na forum i wynikało to z wielu czynników związanych m.in. życiem osobistym i brakiem czasu. Miałem też problem z logowaniem się na forum z telefonu o czym pisałem na forum a że przegladam je głównie z wykorzystaniem telefonu to wyszlo jak wyszło. Teraz problem się rozwiązał ale nie znam jego przyczyny. Co do komentowania przeze mnie hurtowo wątków to zgadzam się z Wami. Odpisuję na nie wtedy, kiedy mam czas. I często tak jest, że jest to faktycznie hurtowo. Na innych forach również się udzielam i nie widzę w tym niczego złego. Uważam, że jeśli mogę coś od siebie wnieść to to robię. Zgadzam się również z tym, że nie zapoznałem się z historia wątków slavo. Starałem się odpowiedzieć na bieżące wątki i pomóc. Odczytałem Wasz post dotyczący trolowania i zareagowałem tj. napisałem do innych moderatorów z prośbą o wsparcie w podjęciu decyzji. Czekam na odpowiedź. Jako ostatnio mało aktywny użytkownik forum sam nie chciałem podejmować takiej decyzji. Co do zmiany bądź nadania funkcji nowych moderatorów proszę kontaktować się z Lechem. Oczywiście mogę zrezygnować z tej funkcji i to robię. Ostatnia rzeczą jaką zrobiłem jako moderator to udzieliłem slavo ostrzeżenia. Krytyka jest potrzebna ale najważniejsze, żeby była ona konstruktywna i dawała wartość merytoryczną dla forum. Jako akwarysta uważam, że fora są od tego, aby dzielić się wiedzą i pomagania innym. To też zawsze starałem się robić. Kultura osobista i wzajemny szacunek są wartościami ponadczasowymi i mam nadzieję, że będą towarzyszyły temu forum. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#14

Post autor: Ziemiojad »

DanielP pisze: czw gru 21, 2023 4:12 pm Jako ostatnio mało aktywny użytkownik forum sam nie chciałem podejmować takiej decyzji.
To bardzo dobrze o tobie świadczy. Dziękuję.
Dodano do tego postu po 1 minucie 38 sekundach
DanielP pisze: czw gru 21, 2023 4:12 pm Jako akwarysta uważam, że fora są od tego, aby dzielić się wiedzą i pomagania innym. To też zawsze starałem się robić. Kultura osobista i wzajemny szacunek są wartościami ponadczasowymi i mam nadzieję, że będą towarzyszyły temu forum. Pozdrawiam.
Na górę
Oczywiście. Dlatego wszystkim nam zależy, by jedno z ostatnich aktywnych for akwarystycznych ocalało.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#15

Post autor: Lech-u »

Krolic pisze: czw gru 21, 2023 1:07 pm Moze trzeba dodac kilku moderatorow. Dla mnie jest tu paru kandydatow
Proszę o propozycje na nowych moderatorów. Z uzasadnieniem odnośnie kandydatów.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#16

Post autor: Lech-u »

slavo81 pisze: czw gru 21, 2023 7:39 am Jestem po ciezkich dwoch zanikach pamieci i dlatego zapomminam to co pisze ...
slavo81, zrobimy tak: załóż proszę JEDEN wątek w dziale Galerie. Tam pokaż swoje akwarium. I TYLKO w tym jednym wątku zadawaj kolejne pytania. W ten sposób unikniemy zaśmiecania forum, a jednocześnie łatwiej będzie odpowiadać na Twoje pytania.
Wszystkim to przyniesie korzyść.

Od tej pory proszę, żebyś pisał swoje pytania w jednym wątku w dziale Galeria. Chodzi oczywiście o ZAKŁADANIE nowych tematów. Bo możesz nadal pisać w wątkach innych użytkowników, jeśli chcesz się wypowiedzieć na temat tego wątku, w którym piszesz.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#17

Post autor: Ziemiojad »

Lech-u pisze: pt gru 22, 2023 10:31 am Proszę o propozycje na nowych moderatorów. Z uzasadnieniem odnośnie kandydatów.
Nie ma nikogo lepszego niż...
Agagin.
Nie widziałem żeby kogoś obraziła, z kimś się kłóciła, z tego co pisze widać że jest rozsądna, i jest bardzo aktywna na forum. ( Ale się podlizuję)

Agagin
Zapaleniec
Posty: 372
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#18

Post autor: Agagin »

Ziemiojad
Przestań bo się zaczerwienię :anioł:
Ja się tu z nikim nie kłócę,ale za to czytam niektóre rzeczy mężowi na głos,wtedy kur... Lecą czasami:D
A tak poważnie,to ja po prostu głęboko oddycham zanim coś napiszę. I to jest jedyne forum,na jakim się kiedykolwiek udzielałam, także nieprzyzwyczajona jestem do dyskusji:)

Krolic
Moderator
Posty: 798
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#19

Post autor: Krolic »

Lech-u pisze: pt gru 22, 2023 10:31 am Z uzasadnieniem odnośnie kandydatów.
cv kandydatów tez będzie potrzebne?

a naprawdę aż tak dużo się ostatnio robi bałaganu? no słavo trochę naprodukował tematów.. czasem sie jakiś spamik zdarzy... ale jakoś nie zauważyłem mega zmiany.

co do propozycji dodania moderatorów.. jacekzabki - tylko czy będzie miał czas i chęci?
Dodano do tego postu po 5 minutach 45 sekundach
Ziemiojad byś się nadał.. ale trzeba się przyzwyczaić do Twoich wpisów- żeby nie było ja je lubie :)

DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#20

Post autor: DanielP »

Lechu proszę mi odebrać uprawnienia moderatora.

Krolic
Moderator
Posty: 798
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#21

Post autor: Krolic »

DanielP nie bądz taki. Jesteś idealny na to stanowisko :)
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#22

Post autor: Ziemiojad »

A gościu założył kolejny wątek o kąsaczach :razz: masakra.

Krolic
Moderator
Posty: 798
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#23

Post autor: Krolic »

ta.. też widziałem .. tu się niestety nie da nic zrobić...
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#24

Post autor: Ziemiojad »

Po prostu należy go usunąć. Bez wyrzutów sumienia. Tylko co robią tutaj moderatorzy?

Krolic
Moderator
Posty: 798
Rejestracja: śr paź 19, 2016 9:54 am
Lokalizacja: Warszawa - Białołeka
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#25

Post autor: Krolic »

Ziemiojad pisze: pt gru 22, 2023 3:34 pm Po prostu należy go usunąć.
nie lubię takich rozwiązań ale w tym wypadku popieram...

DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#26

Post autor: DanielP »

Krolic dzięki ale trzeba być konsekwentnym w podejmowaniu decyzji i dlatego jak powiedziało się ,,a" to trzeba powiedzieć ,,b". Dla mnie ten temat jest zamknięty. Ziemiojad jeżeli Twoja uwaga tyczy się mojej osoby to mija się to z celem ponieważ ja już tylko czekam na odebranie mi tej funkcji. Zgłaszaj swoje uwagi do innych moderatorów.
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#27

Post autor: Ziemiojad »

Pisałem o tobie otwarcie powyżej. Nie dlatego, że mam coś do ciebie osobiście. Nie masz obowiązku być codziennie na forum. Jeśli jednak podjąłeś się byciem moderatorem masz obowiązek dbać o forum i jego użytkowników. Nie pamiętam, żebyś kogoś obraził, lub komuś zaszkodził. Nikt ci tego nie zarzuca. Jesteś fajnym forumowiczem.
Po prostu cię nie ma. Kiedy być powinieneś.
DanielP pisze: pt gru 22, 2023 3:56 pm do innych moderatorów
Nie ma innych. A mógłbyś zakończyć moderację z przytupem. I usunąć jego bezsensowne wątki?

DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#28

Post autor: DanielP »

Jest przecież Lechu, Komarowa, Mario... Slavo81 dostał bana na 1 tydzień, wątki usunąłem.
Awatar użytkownika

Autor
Ziemiojad
Guru
Posty: 2385
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 7:59 pm
Lokalizacja: Planet Earth
Płeć:

Trolowanie i spam na forum.

#29

Post autor: Ziemiojad »

:piffffko:
Dodano do tego postu po 16 godzinach 28 minutach 9 sekundach
Czy coś się zmieniło czy po prostu sobie pogadaliśmy? :zmieszany:

KarolX22
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: ndz gru 12, 2021 2:21 am
Lokalizacja: Kalisz

Trolowanie i spam na forum.

#30

Post autor: KarolX22 »

Nie zauważyłeś że nie ma już tematów założonych przez slavo81
Dodano do tego postu po 5 minutach
DanielP pisze: pt gru 22, 2023 4:44 pm Slavo81 dostał bana na 1 tydzień, wątki usunąłem.
Tylko pytanie jak będzie się po tym tygodniu zachowywał czy znowu nie zacznie spamić na forum.
ODPOWIEDZ