reportaż akwarystyczny :)

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mokuru
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: sob sie 14, 2010 7:21 am
Lokalizacja:
Płeć:

reportaż akwarystyczny :)

#1

Post autor: mokuru »

Chciałbym Was prosić o pomoc, albo o radę :)

Chciałbym zrobić reportaż fotograficzny o akwarystyce, ale oprzeć się głównie na wspomnieniach. Powiedzcie mi, czy istnieją jeszcze te legendarne miejsca, które pamiętam z dzieciństwa takie jak giełda na Kole? Mieszkam na Żoliborzu, więc znam Sumatrę i takich też miejsc poszukuję - takich, gdzie czas się zatrzymał, prowadzonych przez pasjonatów, gdzie bywacie od dawna :)
Awatar użytkownika

grab
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:42 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: reportaż akwarystyczny :)

#2

Post autor: grab »

Giełda na Kole funkcjonuje w poniedziałki od rana do 14. Przeważnie jest 7 stanowisk (osób) gdzie można kupić ryby (piękne żyworódki) mrożonki, rośliny itp. U jednego z panów zamawiam ryby (trzciniaki i polipterusy) i jestem bardzo zadowolony.

Qter
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: pt kwie 16, 2010 3:15 pm
Lokalizacja: Reguły
Płeć:

Re: reportaż akwarystyczny :)

#3

Post autor: Qter »

Hej,

Ja z łezką w oku wspominam akwarystyczny na Nowym Świecie oraz akwarystyczny na ul. Targowej tuz obok wejścia na bazar rózyckiego... więcej "grzechów" nie pamiętam ;)

PZDR

Qter
Awatar użytkownika

Autor
mokuru
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: sob sie 14, 2010 7:21 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: reportaż akwarystyczny :)

#4

Post autor: mokuru »

Ja mam w głowie giełdę, sumatę i ten przy sądach. Muszę jeszcze się zastanowic, albo ktoś mi podpowie. Zaczynam na początku maja :)

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Re: reportaż akwarystyczny :)

#5

Post autor: krasnal »

mokuru pisze:takich, gdzie czas się zatrzymał, prowadzonych przez pasjonatów,
Nowogrodzka 22 -w bramie
ODPOWIEDZ