Duszki-Czarnuszki

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#1

Post autor: falco »

Długo szukane, własnoręcznie wyłowione, na tyle (prawie) całe czarne, na ile czarne mogłem znaleźć... 8)
Oto moje Duszki-Czarnuszki.

https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... 6814256562" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#2

Post autor: tkmsledz »

Fajne maluszki
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#3

Post autor: falco »

Duszki-Czarnuszki dość szybko się zaaklimatyzowały i penetrują Kolorową, najczęściej oczywiście przeszukując zakamarki wśród liści Kryptokoryny wykładające się przy tafli, ale... widuję je też podskubujące coś na dnie. 8)

Świetnie wyglądają gdy w razem w zwartej grupie pływają, choć wyraźnie widać, że jest 1 indywidualista, który lubi wybierać własne ścieżki.
Mam nadzieję, że nie zblakną. :x
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21849
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#4

Post autor: Lech-u »

falco pisze:Oto moje Duszki-Czarnuszki.
falco, jesteś naprawdę niesamowity: odstąpiłeś mi, własnoręcznie odłowione, ale czarniejsze od Twoich, czarnuchy. Wiem, przecież, jak Ci zależało na najczarniejszych ze wszystkich.
Jeszcze raz Ci dziękuję.

PS. podnieś temperaturę o 2 stopnie i zobaczysz jakie będą czarne!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Re: Duszki-Czarnuszki

#5

Post autor: falco »

Lech-u pisze: Jeszcze raz Ci dziękuję.
Odpłacisz się... po...trójną porcją wieeelkiej, tłuuustej, mooocno wysmażooonej kaaarkóóówyyy... :-D
Lech-u pisze: PS. podnieś temperaturę o 2 stopnie i zobaczysz jakie będą czarne!
eee... moje przy 40 zaczęły robić się... czerwone. :twisted:
Ostatnio zmieniony czw kwie 10, 2014 5:32 pm przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21849
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#6

Post autor: Lech-u »

Najpierw czerwone, a jak się trochę zwęglą, to czarne.

PS. U mnie karkówka przy 40 stopniach to nawet czerwona się nie robi... :razz:
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Duszki-Czarnuszki

#7

Post autor: falco »

Zostały u mnie dwa czarne jak moja dusza Duszki-Czarnuszki, wcześniej prowadzały się razem a resztę odganiały. Tymczasem... gdy zostały sam na sam ze sobą, to choć nadal po całym baniaku pływają razem trzymając się jak cień za cieniem, to... zaczęły się też przepychanki. Nie widać, żeby robiły sobie krzywdę, ale coraz wyraźniej widać, że się czubią.

Ciężko wyczuć czy to 2 samice czy 2 samce, choć na razie są jeszcze młode, to osiągnęły imponujące rozmiary, ale nie widzę charakterystycznych dla większości samców guzów na głowie.

Moje pytanie brzmi - czy ma ktoś 2 szt czarnych wyrośniętych samic (boję się wpuścić młode, żeby nie dostały batów)? Spróbowałbym znów uzupełnić towarzystwo, bo mimo wszystko podejrzewam, że to jednak 2 chłopaków a tak tolerancyjny, to ja nie jestem.

-- 29 gru 2014, o 19:28 --

Nadal poszukuję 2 podrośniętych czarnych Skalarowych pań.

-- 19 mar 2015, o 22:41 --

Ja to mam pecha... :sad:
2 Duszki-Czarnuszki, które się ostały i (skutecznie) udawały, że są 1 p(ł)ci, właśnie zapaskudziły karbowany, długi, mocny i gruby liść Kryptokoryny.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
ODPOWIEDZ