JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#1

Post autor: Tygrys »

Obrazek
Takie coś dzisiaj kupiłem do usuwania kamienia,wapna z szyb sprzętu.Przyznam sie szczerze,że skusiła mnie cena za 250ml tylko 17 pln
i rękawiczkaObrazek do czyszczenia szyb
Ostatnio zmieniony pt lut 08, 2019 1:33 pm przez Tygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
zawieszony profil

Boro1

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#2

Post autor: Boro1 »

rękawiczka ok, płyn mam mieszane myśli. Nie lepiej (taniej) po prostu ocet zastosować?
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#3

Post autor: Lech-u »

Ocet kosztuje jakieś 3 PLN za 500 ml. Ma bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu kamienia. I nie szkodzi w akwarium.


Daj znać jak działa ten patent JBL.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#4

Post autor: Tygrys »

ten jbl clener jest do dupy ,wo gule nie działa,testowałem go dziś na belce led ,wo-gule nie usunął kamienia.Jedyna zaleta tego zakupu jest taka,że mam butelkę dozownikiem na właściwy preparat ph minus.Który można wlać do niej po uprzednim wypłukaniu i wysuszeniu,jej poprzedniego.
zawieszony profil

Boro1

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#5

Post autor: Boro1 »

Tygrys pisze: pt lut 15, 2019 1:01 pm jbl clener jest do dupy
a na jaką dolegliwość? ;)
a może to jest tylko dla pro scapperów, czyli do czyściutkich akwariów i wtedy się sprawdza? :bęc:
Awatar użytkownika

Autor
Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

JBL Clean A - spray do czyszczenia szyb z kamienia i rekawiczka do czyszczenia szyb z glonów

#6

Post autor: Tygrys »

Boro1 pisze: pt lut 15, 2019 1:16 pm a może to jest tylko dla pro scapperów, czyli do czyściutkich akwariów i wtedy się sprawdza? :bęc:
testowałem go na belce led ,usnąć nim osad kamienia zwody,wo gule go nie ruszył :bęc: .
zawieszony profil
ODPOWIEDZ