Dziwny bojownik:D

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Virtus
Zapaleniec
Posty: 279
Rejestracja: sob lut 20, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Dziwny bojownik:D

#1

Post autor: Virtus »

Chciałem sprawdzić jak moje bojowniki zareagują jak będę coś robił ręką w akwarium;)
Podczas "prac konserwacyjnych" bojowniki wcale nie uciekały, a wręcz same pchały się do ręki i podgryzały:P
Następnie wziąłem pokarm w palce i włożyłem tak do akwarium i nie ma problemu, bojowniki i neony wyrywają pokarm z palców jak by nic dziwnego nie było w tym że podaję go z ręki:)
Co więcej gdy wkładam do akwarium sam palec, samiec bojownika podpływa i ociera się o niego:P Za nic nie da rady go przepędzić od palca :twisted:
Mogę w ten sposób "głaskać" nie tylko samca, ale i samice bojowników... Czy to jest normalne u bojowników że się wcale nie boją?? :mrgreen: Czy Wasze też są takie "odważne"? 8-)

Linf

Re: Dziwny bojownik:D

#2

Post autor: Linf »

Też mogłem głaskać swoje bojki wcale się nie bały.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Dziwny bojownik:D

#3

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Moje się nie boją. Jeden za to gryzie :mrgreen:
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

ppaula2

Re: Dziwny bojownik:D

#4

Post autor: ppaula2 »

a mnie gupiki w rękę skubią jak wkładam do akwa :)

Jargos
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: wt gru 16, 2008 9:25 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Dziwny bojownik:D

#5

Post autor: Jargos »

kiedys nakrece filmik i wrzuce tu jak moj pleko je z reki i intensywnie ssie palca :P o pawiookich nie bede mowil... to byly asy :)
Ostatnio zmieniony wt kwie 06, 2010 11:13 pm przez Jargos, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ