kakadu WF rozmnożone

Nasze doświadczenia z rozmnażaniem podopiecznych, czyli jak zostać ojcem/matką :) Masz pytania na temat rozmnażania swoich ryb? Sprawdź tu!
ODPOWIEDZ

Autor
dariusz.b
Gaduła
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 11:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

kakadu WF rozmnożone

#1

Post autor: dariusz.b »

dziś rano samica wyprowadziła młode nie podejmuję się liczenia ale jest ich mnóstwo samica opiekuje się szkrabami samiec obserwuje ale się nie wtrąca może będą się opiekować oboje :grin:
PIERDOLĘ ADMINÓW

Majszczur
Uzależniony
Posty: 687
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 11:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#2

Post autor: Majszczur »

gratulejszyn!
Miło czytać dobre wieści.
Moja samica zabunkrowała się w kokosie, ale nie ma niestety barw godowych, więc pewnie cykorzy i dlatego taka skrytka :wink:
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"

rafkasopel

Re: kakadu WF rozmnożone

#3

Post autor: rafkasopel »

pięknie Darek 3mam kciuki za maluchy


Pozdrawiam.
Ojciec Chrzestny.

Autor
dariusz.b
Gaduła
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 11:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#4

Post autor: dariusz.b »

niestety rano okazało się że maluchów jest znacznie mniej zapytałem :?: i pozbyłem się półdziobków "S" dziękuję wymiana na kiryski karłowate zobaczymy co jutro
PIERDOLĘ ADMINÓW

Autor
dariusz.b
Gaduła
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 11:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#5

Post autor: dariusz.b »

Obrazek
Obrazek
PIERDOLĘ ADMINÓW

ppaula2

Re: kakadu WF rozmnożone

#6

Post autor: ppaula2 »

Czujna mamusia niech pilnuje :)
Gratuluję.
Ps. Pięknego masz samca

jerrymagu

Re: kakadu WF rozmnożone

#7

Post autor: jerrymagu »

.... bardzo ładne zdjęcia. Obiektywem macro cuda można zdziałać przy takiej fotografii. Niestety jak robiłem swoją 35 f/1.8 to odlegość ostrzenia przy fotografowaniu rybek zza szyby była dla mnie nie do przyjęcia. Muszę pomyśleć także o jakimś obiektywie macro.
Mam pytanie:
czy młode pogineły ze wględu na towarzystwo czy też po podmiankach wody?!

Autor
dariusz.b
Gaduła
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 11:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#8

Post autor: dariusz.b »

podmiany wody raczej nie bo podmieniam codziennie 5L ,co do towarzystwa to kiryski karłowate otoski neonek szczupieńczyk i 2 zbrojniki
PIERDOLĘ ADMINÓW

Majszczur
Uzależniony
Posty: 687
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 11:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#9

Post autor: Majszczur »

Podczepię się pod temat, gdyż i ja dołączyłam do szczęśliwców, którym dzikie kakadu (dwie samice na raz) wyprowadziły latorośl :grin: Dziś rano zauważyłam 3 milimetrowe larwy. Podpływają już nawet pod powierzchnię, ale najchętniej polegują na liściach buka lub na powierzchni kokosa. Dostały JBL Fluid. Upatruję zagrożenie w szczupieńczykach Dageta, ale nie mam ich jak odłowić bez robienia rewolucji w akwarium.

dariusz.b jakże zazdroszczę Ci tak ostrych zdjęć. Co mnie wyszło widziałeś :neutral:
edit: samca masz zajebiaszczego, mój w tej kawie jaka mi z szyszek naciągnęła w ogóle barw nie pokazuje, ba! ledwo go widać w ogóle :???:
Ostatnio zmieniony wt maja 18, 2010 2:55 pm przez Majszczur, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"

jerrymagu

Re: kakadu WF rozmnożone

#10

Post autor: jerrymagu »

Darek, może na oczy mi padło ale czy Samica nie ma przypadkiem pod pyskiem T charakterystycznego dla gatunku Juruensis?

Autor
dariusz.b
Gaduła
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 11:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kakadu WF rozmnożone

#11

Post autor: dariusz.b »

po wielu sporach na różnych forach zostało uchwalone że jest to kakadu

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 5:22 pm ]
Majszczur pisze:jakże zazdroszczę Ci tak ostrych zdjęć
zdjęcia to zasługa słabej jakości lustrzanki z obiektywem macro którą niestety jutro muszę oddać
Ostatnio zmieniony wt maja 18, 2010 5:25 pm przez dariusz.b, łącznie zmieniany 1 raz.
PIERDOLĘ ADMINÓW

jerrymagu

Re: kakadu WF rozmnożone

#12

Post autor: jerrymagu »

lustrzanka jak to lustrzanka. Jest zdecydowanie lepsza niż większość aparatów dostępnych na rynku. Posiadam kilka obiektywów wszystkie jasne ale żaden nie posiada macro co jest wielkim mankamentem przy robieniu zdjęć rybkom, ale cóż nie od razu Rzym zbudowano :)
ODPOWIEDZ