Moje krewetkarium

Tu możesz pochwalić się zdjęciami ryb, roślin i aranżacjami akwarium.
ODPOWIEDZ

Autor
piasek_1981
Gość
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 3:39 pm
Telefon: 664-388-248
Lokalizacja: Jabłonna
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Moje krewetkarium

#1

Post autor: piasek_1981 »

Witam jak w temacie miało byc bonsai ale wyszło jak wyszło......
kostka 30x30x40 (prawie kostka)
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz mar 10, 2013 5:20 pm przez piasek_1981, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

tomekm
Zapaleniec
Posty: 439
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 9:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Moje krewetkarium ala bonsai

#2

Post autor: tomekm »

Sam pomysl nit najgorszy ale bonsai kojarzy sie z prostota i wyciszeniem a Ty wrzuciles kazda rosline z innej parafi. Trawnik z jednej, ze dwie na drzewie i bylo by ladne szkielko, a jest spory chaos.
Pozdrawiam
TomekM
Awatar użytkownika

ewelcia
Zapaleniec
Posty: 234
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 10:14 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Moje krewetkarium ala bonsai

#3

Post autor: ewelcia »

No i się pochwaliłeś :P

Nie jest złe to drzewo. Widziałam gorsze chaosy np. mój :D
Ja bym tylko dała na ziemi z lewej to co z prawej.
A na górze co masz nasadzone? Tzn jaka jest wizja?
Obrazek

Dein

Moje krewetkarium ala bonsai

#4

Post autor: Dein »

To dobrze, że nie wyszło z tego bonsai, bo bonsai są przereklamowane i biedne i są jeszcze parodią natury. Z całym szacunkiem do braci Japończyków i ich skłonności do ściskania, obcinania i/lub krępowania wszystkiego, co im w ręce wpadnie, ze sobą nawzajem włącznie.

Mnie wizualnie nie odpowiada ta kitka trawkowa. Trawa lepiej i filuterniej wygląda rozparcelowana na mniejsze kępko-sadzonki i lepiej się jednak wtedy przyjmuje.
Awatar użytkownika

tomekm
Zapaleniec
Posty: 439
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 9:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Moje krewetkarium ala bonsai

#5

Post autor: tomekm »

Ostatnio coraz wiecej widze przeciwnikow japonszczyzny ;) Ja zaznacze tylko ze w japońskich akwariach kluczem jest prostota. Jak mozesz to podawaj przy fotkach informacje co do uzytego sprzetu i obsady.
Pozdrawiam
TomekM

Dein

Moje krewetkarium ala bonsai

#6

Post autor: Dein »

Jestem fanem japońszczyzny, ale chyba przesyt odczuwam. Mało jest w Polsce osób, które naprawdę czują klimat i uprawiają z powodzeniem japońszczyznę w rozmaitych odmianach. "Podróbkom" zawsze czegoś brakuje i tylko im szkodzą próby udawania stylu. Zawsze z tego przebija niezrozumienie zamysłu Japończyków, bo jednak Japończycy cenią reżim, a tu człowiek chciałby coś od siebie i zaburza harmonię.

To wyżej akwarium przecież jest a raczej będzie bardzo klimatyczne, to fajny obrazek z natury, ale żadne bonsai. I teraz jak to ktoś nazywa bonsai, to mam niepohamowany odruch krytykowania. A gdyby nie było, że bonsai, to nawet bym nie zauważył, że to bonsai i skupiłbym się na czym innym :x Że drzewo fajne wyszło i takie tam, ha ha...

maciek
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: śr maja 23, 2012 9:47 am
Lokalizacja:

Moje krewetkarium

#7

Post autor: maciek »

Akwarium i krewecie wyglądają mi znajomo :) a grzała zupełnie nie potrzebna
ODPOWIEDZ