mały ogródek

Tu możesz pochwalić się zdjęciami ryb, roślin i aranżacjami akwarium.
ODPOWIEDZ

Autor
leo
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 8:40 pm
Lokalizacja:
Płeć:

mały ogródek

#1

Post autor: leo »

witam jestem tu nowy więc pokaże swój ogródek po paru latach hodowania paletek w sterylnych akwariach przestawiłem się na roślinne akwarium ale chyba niedługo nastąpi mała zmiana na więcej korzeni ze względu na altumy które mam nadzieje że niedługo dostane oczywiście mówię o prawdziwych altumach 7 lat temu pozbyłem się ich i do dzisiaj żałuje .akwarium 160x60x60 rośliny to głównie nesea,ludwigia różne rodzaje rotala troche mchu nawożenie co2 2 kubełki eheim oświetlenie 0,5w/l rybki 6 skalarów manacapuru ok 100 szt neon innesa teczanki troche krewetek amano Obrazek Obrazek Obrazek

ernilee
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 02, 2011 11:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: mały ogródek

#2

Post autor: ernilee »

Forumowicze wstydzić się żeby nie ocenić takiego pięknego akwarium super ci wyszło :wink:
Ostatnio zmieniony ndz kwie 03, 2011 1:27 pm przez ernilee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: mały ogródek

#3

Post autor: mat25 »

Oj faktycznie - przyznaje się - przegapiłem :) Baniak fajny bardzo, tylko ta pierwsza fota taka dziwna, zrobiona z lampą i dziwnie to oświetlenie wyszło. Mi się bardzo podoba różnorodność kolorów.
Mateusz
Awatar użytkownika

daro_231
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: mały ogródek

#4

Post autor: daro_231 »

Zbiornik jeszcze średnio obrośnięty, ale ma potencjał :) Czekam na kolejne zdjęcia przy zgaszonym świetle i bez lampy ;)

Dein

Re: mały ogródek

#5

Post autor: Dein »

Fajny. Jest i bujny gąszcz i wolna przestrzeń, może pazura jakiegoś brakuje, czegoś charakterystycznego, ale to są szczegóły.
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Re: mały ogródek

#6

Post autor: saintpaulia »

Ja poproszę jeszcze raz fotkę całości - tutaj gdzieś głębia uciekła. Mimo wszystko widać, że akwarium ma charakter. Pięknie utrzymane rośliny. No i miekszańcy cudowni - manacapuru są niesamowite. Mam nadzieję, że nie wyprowadzą się całkiem?
ODPOWIEDZ