Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij! Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 09.06.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
Konkurs na zdjęcie miesiąca trwa. Wstaw tu zdjęcie.

Woda źródlana

Parametry wody i sposoby ich poprawy.

Borek1
Bywalec
Na imię mam: Piotr
Woda źródlana

Post autor: Borek1 » pn maja 14, 2018 8:59 am

Ostatni post z poprzedniej strony:

Majestic pisze:
czw lut 01, 2018 5:29 pm
Auchan
tak jest na pewno taka z podniesionym kciukiem (demineralizowana). 5l kosztuje jakoś koło 3zł

DanielP
Noble
Na imię mam: Daniel
Woda źródlana

Post autor: DanielP » pn maja 14, 2018 11:05 am

Swego czasu badałem wodę demineralizowaną z marketów (auchan,carrefour) za pomocą testów kropelkowych i konduktometra. Sprawdzałem to ponieważ ceny były różne a ja byłem ciekawy czy ich jakość jest adekwatna do tego jakie parametry powinna mieć woda przepuszczona przez filtr RO. Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z dostępnością wody w innych marketach ale przypuszczam,że nie powinno być z tym problemu. Ile tej wody potrzebujesz tygodniowo lub miesięcznie?Pytam ponieważ patrząc w przyszłość najkorzystniejszą opcją jest zakup filtr RO.
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2018 11:06 am przez DanielP, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ