Dyfuzor co2 reaktor

Wiesz jak samemu wykonać pokrywy, filtry lub masz inne ciekawe pomysły, to jest dział dla ciebie. Zrób to sam czyli Adam Słodowy radzi :) Zrobiłeś coś ciekawego ? Pochwal się, nie kryj talentu przed światem....
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mpoldek
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pn cze 01, 2015 5:28 pm
Lokalizacja: Dziekanów Leśny
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Dyfuzor co2 reaktor

#1

Post autor: mpoldek »

Cześć ostatnio natknąłem się na dziwne ogłoszenie na olx mianowicie ktoś sprzedawał reaktor co2 zakładany na waż od filtra http://olx.pl/oferta/dyfuzor-co2-reakto ... a2fdd957c8" onclick="window.open(this.href);return false;

nie wiem czy ktoś z forum już tego próbował ale ja sam osobiście zakupiłem takie cudo i podłączyłem do swojego filtra, oczywiście zakupiłem to nie na olx ale w sklepie budowlanym.

wrażenia po podłączeniu na pewno trzeba mieć zaworek przeciw zwrotny, ja dla bezpieczeństwa zakupiłem także dwa cybanty

taki dyfuzor chodzi u mnie juz ok jednego dnia ale widzę że się sprawdza :)

Obrazek
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Dyfuzor co2 reaktor

#2

Post autor: zorbek »

Napisz co to za cudo, bo tak to wygląda jak reklama oferty na OLX
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

radmac
Fanatyk
Posty: 1060
Rejestracja: wt lut 25, 2014 8:23 pm
Lokalizacja: wola/śródmieście
Na imię mam: Jarek
Płeć:

Re: Dyfuzor co2 reaktor

#3

Post autor: radmac »

Heh, to żaden dyfuzor, tylko trójnik do systemu nawadniania :) bodajże 'gardena'. A że się sprawdza przy podawaniu CO2... Coż, bywa. Tak jak z filtrami/korpusami narurowymi.
Szkoda tylko, że nie ma takich na większy rozmiar węży.

Klepane ze szpadla
Awatar użytkownika

Autor
mpoldek
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pn cze 01, 2015 5:28 pm
Lokalizacja: Dziekanów Leśny
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Re: Dyfuzor co2 reaktor

#4

Post autor: mpoldek »

Nie nie jest to reklama bo można kupić to w leroy. Ale owszem jest to trójnik ogrodniczy, wydaje mi się że był jeszcze większy Ale może tylko mi się wydawało,

zostały mi 3 szt więc mogę się podzielić i może ktoś chętnie by to testował Tak jak ja

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

kiql
Zapaleniec
Posty: 265
Rejestracja: ndz sty 11, 2015 6:52 pm
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Dyfuzor co2 reaktor

#5

Post autor: kiql »

Ten koles z olx to w ogóle niezly biznesmen :-) , taki trójnik kosztuje ok 17zł za 5 sztuk. A ma jeszcze magiczne rękawiczki na glony po 15zł kupione w Rossmanie po 4zł :D
JE SUIS CERATOPHYLLUM DEMERSUM!!! :mrgreen:
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 601
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

Dyfuzor co2 reaktor

#6

Post autor: jacekzabki »

A mi ten gościu opowiadał przez telefon, że ma ten "dyfuzor" ze Szwecji :D ... od razu skoczyłem do Ikeła :cool: ale tam niestety nie słyszeli o takim ustroństwie :D
Awatar użytkownika

Autor
mpoldek
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pn cze 01, 2015 5:28 pm
Lokalizacja: Dziekanów Leśny
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Dyfuzor co2 reaktor

#7

Post autor: mpoldek »

Taki dyfuzor spokojnie jest do kupienia w leroy ja go już testuję bardzo długo i jestem bardzo bardzo zadowolony :viva: :viva: :viva:
Awatar użytkownika

Tomasz3k
Zapaleniec
Posty: 451
Rejestracja: pt lut 06, 2015 9:12 pm
Lokalizacja: Mokotów
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Re: Dyfuzor co2 reaktor

#8

Post autor: Tomasz3k »

mpoldek pisze:Taki dyfuzor spokojnie jest do kupienia w leroy ja go już testuję bardzo długo i jestem bardzo bardzo zadowolony :viva: :viva: :viva:

Masz może dokładną nazwę tego "Dyfuzora" z leroy ?? chce sprawdzić czy w leroyu który mam po drodze do domu go nabędę.

Znalazłem :) http://www.leroymerlin.pl/nawadnianie/n ... ,l275.html
Awatar użytkownika

Autor
mpoldek
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pn cze 01, 2015 5:28 pm
Lokalizacja: Dziekanów Leśny
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Re: Dyfuzor co2 reaktor

#9

Post autor: mpoldek »

Tomasz3k pisze:
mpoldek pisze:Taki dyfuzor spokojnie jest do kupienia w leroy ja go już testuję bardzo długo i jestem bardzo bardzo zadowolony :viva: :viva: :viva:

Masz może dokładną nazwę tego "Dyfuzora" z leroy ?? chce sprawdzić czy w leroyu który mam po drodze do domu go nabędę.

Znalazłem :) http://www.leroymerlin.pl/nawadnianie/n ... ,l275.html

tak dokładnie to jest to samo :) doskonale nadaje się na rurki o średnicy 12/16 a do rurek 16/22 trzeba użyć cybantu i zapalniczki :P
ODPOWIEDZ