Po restarcie... glonik na szybie

Identyfikacja. Profilaktyka. Zwalczanie. Porady.
ODPOWIEDZ

Autor
denkmal
Uzależniony
Posty: 551
Rejestracja: wt lut 09, 2016 6:53 pm
Lokalizacja: Ursynów
Na imię mam: Aleksander
Płeć:

Po restarcie... glonik na szybie

#1

Post autor: denkmal »

Cześć :)

Po restarcie na szybie (głównie ale nie tylko) wylazło po jakimś czasie coś takiego - takie puntkowe kropeczki, włoski, zielone.
(generalnie jest w odwrocie - było więcej - były dłuższe włoski)

Nic z tym nie robiłem (żadnym skrobakiem nie ruszałem) - więc wygląda to jak wygląda ;)))

obrazek

Co za ustrojstwo? :)
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Po restarcie... glonik na szybie

#2

Post autor: ziabak »

Dasz radę zrobić to coś w zbliżeniu żeby było ostre?
Dodano do tego postu po 3 minutach 2 sekundach
Na tym zdjęciu nie widać dokładnie, mogę mieć jedynie skojarzenia - a skojarzenia mam takie, że to trochę wygląda jak olbrzymia kolonia stułbi. A jeśli to prawda, to ja bym bardzo chciała trochę tego od Ciebie :)
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

Autor
denkmal
Uzależniony
Posty: 551
Rejestracja: wt lut 09, 2016 6:53 pm
Lokalizacja: Ursynów
Na imię mam: Aleksander
Płeć:

Po restarcie... glonik na szybie

#3

Post autor: denkmal »

No to co ma być ostre to jest ostre... w miarę :) to takie niteczki :) 1-2mm - nie - nie są to stułbie :D

Zapraszam na osobiste oględziny :P - choć metrem to będzie z pół godziny jazdy :P

W miarę ostre niteczki "środkowo-dolnym" planie:

http://i66.tinypic.com/2wg6vc8.jpg

A w zbliżeniu... hmm... no to nie wiem :P to jutro spróbuję :) bo teraz śpią ryby i synek :P (akwarium w pokoju młodego)
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2017 9:40 pm przez denkmal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Po restarcie... glonik na szybie

#4

Post autor: ziabak »

No jeśli jesteś pewien że to nie stułbie... to szkoda :( ale jak Cie się uda nie cała szybę tylko malutki wycinek w zbliżeniu tego czegoś to wrzuć.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
ODPOWIEDZ