(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

#1

Post autor: DanielP »

Sprzedam młode apistogramma barlowi- 8 sztuk. Wielkość 3-5 cm. Dymorfizm płciowy cieżki do rozróżnienia choć jest kilka pewnych samców. Cena 10 zł/szt.
ObrazekObrazek

Psyho

(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

#2

Post autor: Psyho »

Jestem zainteresowany , ale tylko parą. Gdybyś był pewny to proszę daj znać. Mogę trochę poczekać, nie mam ciśnienia

Autor
DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

#3

Post autor: DanielP »

Na dany moment nie wiem czy mam samice więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Lepiej też aby ryby same się dobraly z grupy.
Awatar użytkownika

JJP2
Noble
Posty: 642
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 12:56 am
Lokalizacja: Ciupagi
Na imię mam: Piotr

(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

#4

Post autor: JJP2 »

Za około 1,5-2 miesiące rusza projekt "pińcet+" (już mnie Mariusz zaraził fundamentalizmem akwarystycznym w pozytywnym aspekcie oczywiście - dzięki Mariusz tak przy okazji). Jeśli udałoby się wyodrębnić 2+4 to z chęcią bym je wziął (tyle, że to dopiero pod koniec maja - początek czerwca).
Jak nie możesz czekać to trudno.



EDYTA.
Jednak za mało ich. Się samce w takim układzie zatłuką. 3+4 trzeba żeby to miało szansę powodzenia.
Ostatnio zmieniony czw kwie 05, 2018 5:58 pm przez JJP2, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
DanielP
Moderator
Posty: 1939
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

(S)Apistogramma barlowi (Piaseczno)

#5

Post autor: DanielP »

Jeśli ich nie sprzedam to nie ma problemu. Docelowo mam u siebie parkę i młode z tarła. Te młode sprzedaje ponieważ kupiłem je przed parką i nie widziałem perspektyw na zakup parki.
Zablokowany