[Ząbki] Sprzedam Akwarium morskie 112 z panelem i szafką. Działające! Tanio!

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
igor255
Zapaleniec
Posty: 206
Rejestracja: ndz sty 11, 2015 12:22 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Igor
Płeć:

[Ząbki] Sprzedam Akwarium morskie 112 z panelem i szafką. Działające! Tanio!

#1

Post autor: igor255 »

Akwarium 112 litrów z panelem po lewej stronie.
W panelu komora niegdyś pełniąca rolę mini refugium. W drugiej komorze pompa obiegowa Aquael Circulator 350 (przyszły właściciel może wymienić na mocniejszą, ale ta też daje radę) i grzałka Aquael Easyheater 100W.

W cenie jest też cyrkulator JVP-100 (na zdjęciach owinięty fizeliną).

W akwarium nie ma już skały. Na tylnej ścianie rośnie sporo Xenii. Sprzedaję jako funkcjonujące akwarium, bo szkoda tej Xenii.

Jeśli kupiec znajdzie się szybciej niż chętni na szczepki to dostanie też szczepki widoczne na fotkach ;)

Lampa nie wchodzi w skład zestawu. Dla bardzo chętnego mogę ją za 50 dorzucić, ale jest to moim zdaniem za słaba lampa do tego akwarium. Była tymczasowo, Xenia na niej rosła, ale dla bardziej wymagających korali będzie za mało światła.

Na górze akwarium wzmocnienia idące prawie dookoła (poza panelem). Można na nich wygodnie ustawić lampę.

Szafka jak widać. Znajdują się w niej 3 przedłużacze - nie powinno zabraknąć gniazdek. Szafka jest na regulowanych nóżkach. Jak ktoś ma prostą podłogę można je wykręcić.

Akwarium jest używane. Znajdzie się rysa z przodu i pewnie gdzieś jeszcze. Znajdą się też inne normalne ślady użytkowania. Trzeba sobie wszystko doczyścić i.t.d.

Jedno ze zdjęć archiwalne - chciałem pokazać zastosowanie komory.

Mogę przyjąć w rozliczeniu ukwiały, brzydala, salariasa, jeżowca...

Odbiór osobisty Ząbki. Odbiór ze zniesieniem we własnym zakresie (2-gie piętro bez windy). Również jeśli ktoś chce zabrać wodę musi mieć ze sobą pojemniki na wodę.

Fajny, bardzo tani zestaw na start, bądź na dodatkowe akwa. Polecam!

Cena: 300zł 280zł - myślę, że bardzo okazyjna.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw sie 02, 2018 7:30 pm przez igor255, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor
igor255
Zapaleniec
Posty: 206
Rejestracja: ndz sty 11, 2015 12:22 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Igor
Płeć:

[Ząbki] Sprzedam Akwarium morskie 112 z panelem i szafką. Działające! Tanio!

#2

Post autor: igor255 »

Obniżka na 280zł. Jak się za parę dni nie sprzeda - osuszam :(
Zablokowany