Okazja ! Akwarium 112l przednia szyba optiwithe w cenie zamontowanych w nim swietlowek led plus dodatki Warszawa

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
chojnas1981
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 8:33 pm
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo, Batalio
Na imię mam: Grzegorz
Płeć:

Okazja ! Akwarium 112l przednia szyba optiwithe w cenie zamontowanych w nim swietlowek led plus dodatki Warszawa

#1

Post autor: chojnas1981 »

Cena 400zl Likwidacja zbiornika 112l przednia szyba optiwithe. W skład zestawu wchodzi akwarium 112 l przednia szyba optiwithe plus pokrywa podkladka i plastikowa podstawka w pokrywie zamontowane są swietlowki led polskiej firmy zoolight zamontowanie w listopadzie na swietlowki jest jeszcze 1.5r gwarancji świetlówki kosztują po 217zl za sztukę ja w zwiazku z zakupem drogiej szafki dostalem na nie rabat do akwarium ze swietlowkami dorzucam nieuzywany filtr wewnetrzny aquael turbo 1000 podłoże JBl Manado i 1kg zeolite. Istnieje też mozliwosc sprzedaży akwarium bez swietlowek.Grzegorz tel 691122134 Odbiór osobisty ewentualnie mogę dowieźć samochodem Warszawa i niedalekie okolice moge dorzucić też i ten brazowy stolik z tym ze jest on do renowacji wystarczy troche papieru sciernego i farby i bedzie jak nowy :) mi nie oplaca sie juz tego robić.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony pt kwie 12, 2019 3:27 pm przez chojnas1981, łącznie zmieniany 4 razy.
Zablokowany