Powitać!

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Powitać!

#1

Post autor: bory »

W sumie to powinienem to zrobić kilka postów temu, ale jakoś najpierw nie zauważyłem, później zapomniałem i wyszło jak wyszło... a więc witam wszystkich! :) Nazywam się Borys, mam 29 lat, mieszkam na Grochowie i od dwóch miesięcy cieszę się akwarystyką, w której po raz pierwszy stawiam swoje samodzielne kroki. Wcześniej, jako mały dzieciak, byłem obserwatorem babcinego maleńkiego akwarium, w którym poza żwirkiem i jedną roślinką pływały, o ile pamięć mnie nie myli, dwa gurami i dwa glonojady. Od tamtej pory minęło ponad 20 lat i, po zauważeniu zapału do rybek u swoich dzieci (5-cio i 3-latek), postanowiłem założyć w naszym niewielkim mieszkaniu swoje (nasze;) ) pierwsze akwarium i to nie byle jakie bo 200 litrów :) Tak więc po kilku tygodniach poszukiwań ładnego zbiornika i kompletowania wyposażenia stanęło ono: Aquael Glossy 215 L, które na dzień dzisiejszy prezentuje się tak:

Prezentację przeniosłem do wątku w galerii: http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=15&t=28099" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Powitać!

#2

Post autor: Lech-u »

Cześć!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Psyho

Re: Powitać!

#3

Post autor: Psyho »

Witaj na forum.

ubik
Zapaleniec
Posty: 473
Rejestracja: ndz kwie 19, 2015 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Prosimir
Płeć:

Powitać!

#4

Post autor: ubik »

A to ja tutaj powitam jako nowicjuszka (i też pozwolę sobie się przywitać;)

A więc... Cześć Borysie z Grochowa! (wszystkich innych również witam serdecznie:) Po tej stronie Małgorzata z... (co za zrządzenie losu, czy może to być przypadek?) też z Grochowa:) Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum ale nigdy się nie logowałam... Kilka słów o mnie? Hm... Dwie nogi, dwie ręce, 112l, obsada mieszana - same małe bezkonfliktowe rybki, ślimaki złe, ślimaki dobre, małżoraczki, krewetki. Kiedyś była pielęgnica cytrynowa (odpłynęła do litrażu odpowiedniego dla jej gabarytów). Dawno temu bojownik wraz z krewetkami, molinezjami i mułojadem. Dawno, dawno temu horda gupików;]
Marzy mi się piękne akwarium w typie holenderskim. Na razie daleko mi do oczekiwanego efektu. Zdjęcie wrzucę chętnie ale najpierw poczekam aż Helenki zgłodnieją i zaczną brać się do roboty (dziurawe liście i radosne spojrzenia zezujących czułek szargają moje nerwy - mam wrażenie, że słyszę jak chrupią gdy tak na mnie patrzą i ŻRĄ MOJE LIŚCIE! ;)

Jeszcze raz CZEŚĆ!:)
Awatar użytkownika

Autor
bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Powitać!

#5

Post autor: bory »

Witaj Małgorzato! No proszę, sąsiadka ;) Jeszcze powiedz, że mieszkasz w okolicy (Darłowska / Majdańska) to już w ogóle :D
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)

ubik
Zapaleniec
Posty: 473
Rejestracja: ndz kwie 19, 2015 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Prosimir
Płeć:

Powitać!

#6

Post autor: ubik »

Witaj sąsiedzie! :D Ja odrobinę dalej bo bliżej Wiatracznej ale to ciągle niedaleko;)
Awatar użytkownika

rafalwienio
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 3:33 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Rafal

Powitać!

#7

Post autor: rafalwienio »

Witajcie na forum !
Awatar użytkownika

Autor
bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Re: Powitać!

#8

Post autor: bory »

ubik pisze:Witaj sąsiedzie! :D Ja odrobinę dalej bo bliżej Wiatracznej ale to ciągle niedaleko;)
eee tam taka odległość to jakby w tym samym bloku mieszkać tylko w innej klatce :P
rafalwienio pisze:Witajcie na forum !
Witaj!
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)

ubik
Zapaleniec
Posty: 473
Rejestracja: ndz kwie 19, 2015 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Prosimir
Płeć:

Re: Powitać!

#9

Post autor: ubik »

"eee tam taka odległość to jakby w tym samym bloku mieszkać tylko w innej klatce :P"

Racja. Niebawem się okaże, że jesteśmy spokrewnieni;)

Dein

Powitać!

#10

Post autor: Dein »

Co najmniej spowinowaceni. To nie może być przypadek. Historia nie zna tak daleko posuniętych zbiegów okoliczności.

ubik
Zapaleniec
Posty: 473
Rejestracja: ndz kwie 19, 2015 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Prosimir
Płeć:

Powitać!

#11

Post autor: ubik »

Zdecydowanie nie zna! Ani przed Chrystusem, ani po Chrystusie!
ODPOWIEDZ