Witam wszystkich

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
ramarkie
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 10, 2009 8:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Witam wszystkich

#1

Post autor: ramarkie »

Witajcie.
Mam na imię Rafał i jakieś 35 krzyżyki na karku. Rybkami i to wszelakimi interesuję się już jakieś ponad 25 latek, odkąd to tatuś wystrugał mi z leszczyny pierwszą wędkę. Można powiedzieć że jestem zapalonym wędkarzem i praktycznie każdą wolną chwilkę poświęcam temu wspaniałemu hobby. Jakieś 5 lat temu stwierdziłem że oprócz łowienia, hodowla i obserwacja rybek również może być bardzo fascynującą przygodą. I tak się zaczęło. Pierwsze 30l szkiełka, później 50, 100, 150 i w końcu obecna 216. W tej chwili zbiorniczek zaliczył gruntowny restarcik i zaczynam go powolutku urządzać. Przeglądając galerię zachwyciły mnie wasze zbiorniki i też postaram się stworzyć taki kawałeczek wodnego świata.
Akwarium 120x40x50 216L Profil
Fluval 305, Unifilter 750 UV
AquaEL 250
Aqua-Glo 30W,Flora-Glo 30W,Aquastar 39W

Fauna : 25x Red Cherry
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Witam wszystkich

#2

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Witaj :)

Mam nadzieję, że zaprezentujesz nam swój baniaczek, a może jakąś fotorelację z kolejnych etapów rozwoju.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Autor
ramarkie
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 10, 2009 8:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Witam wszystkich

#3

Post autor: ramarkie »

Baniaczek stoi już zalany i czeka na obsadzenie zieleninką :) (tutaj chciałem podziękować Drottnarowi za wkład zieloności do szkiełka), więc fotorelacji z powstawania to raczej nie będzie, ale na pewno zaprezentuję jak to mi wyszło, na pewno z Waszą pomocą (bo nie ukrywam, że na rybkach się znam, ale na roślinkach zupełnie nie) będę miał się czym pochwalić.
Akwarium 120x40x50 216L Profil
Fluval 305, Unifilter 750 UV
AquaEL 250
Aqua-Glo 30W,Flora-Glo 30W,Aquastar 39W

Fauna : 25x Red Cherry
Awatar użytkownika

kubusiek77
Zapaleniec
Posty: 467
Rejestracja: sob lis 29, 2008 6:31 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Witam wszystkich

#4

Post autor: kubusiek77 »

Witamy, myślę że napewno ktoś chętnie Ci pomoże z każdym problemem..

Również chętnie zobaczę twój baniaczek i na starcie i potem... obserwacja jak wszystko się zmienia jest najfajniejsza...
I'm back again!!!

Obrazek
ODPOWIEDZ