Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij! Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 10.03.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
Można zgłaszać zdjęcia do edycji Zdjęcie Miesiąca Luty 2018.

Hurtownia/sklep "Akvarium" Marki fabryczna 5.

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

Autor
aquilamp
Zapaleniec
Telefon: 602266038

Post autor: aquilamp » wt sty 02, 2018 2:12 pm

Odwiedziłem dziś ten sklep. I zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Rybek mają sporo w niskich cenach. Niezły wybór mają z biotopu Tanganiki. Jak na razie akwaria zadbane, brak kolejki i obsługa miła . Pojechałem tam przypadkiem będąc w odwiedzinach w diskusie. Kupiłem babki pszczoły po 5 pln i danio gmo zielone fosforyzujace po 3 zł. Miło się rozmawiało z właścicielem ale po ostatnich zmianach na forum trochę strach było się spytać o rabat dla forum. Czy któryś z administratorów mógłby obaśnić co dalej z tym wątkiem będzie i na jakich zasadach można opisywać sklepy.

Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Na imię mam: Lech-u

Post autor: Lech-u » wt sty 02, 2018 3:30 pm

Sklepy można opisywać do woli. Opinie i polecenia mile widziane. Także opinie negatywne (jeśli coś zaobserwowaliśmy "nie tak").
Jedynie autoreklama jest pod kontrolą
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u

Karolus
Gaduła

Post autor: Karolus » wt sty 09, 2018 8:47 pm

Mieszkam stosunkowo blisko, więc dosyć często zaglądam, niestety odczucia mam mieszane:
na Plus:
- duży wybór rybek
- dobre, a nawet bardzo dobre ceny ryb jak i roslin
- właściciel wydaje się mieć sporą wiedzę i z kilku rozmów wnioskuje że zna się na rzeczy, ale druga osoba sprzedająca..... tragedia, nie potrafi rozróżnić płci mieczyków, ja rozumiem że każdy się uczy, ale...... no właśnie zostaje to ale.

na MINUS (świadomie włączyłem capsa)
niestety warunki w jakich rybki są przetrzymywane wołają o pomstę do nieba!!! może miałem pecha, albo trafiłem na zły dzień ale w w kilkunastu akwariach były padnięte rybki, część już w sporej mierze zjedzona przez współtowarzyszy niedoli, więc nie padły parę minut temu. W kolejnych kilku akwariach rybki ledwo dychały pływając pod samą powierzchnią lub wręcz bokiem po powierzchni, w innych znowu przerybienie do granic wytrzymałości.

Ta ostania wizyta bardzo zniechęciła mnie do wizyt i zakupów w tym sklepie, chociaż z kilku rybek jakie kupiłem tylko jedna padła 2 dni po zakupie...

Może miałem pecha, może skumulowały im się jakieś różne obowiązki, ale niestety to co widziałem to nie były zaniedbania jednodniowe a raczej tygodniowe. Z racji cen/wyboru i bliskości nie wykluczam że zrobię tam jeszcze jakieś zakupy, ale na pewno będą one poprzedzone wnikliwa obserwacją sytuacji rybek w sklepie, a ewentualnie zakupione rybki trafią na przedłużoną kwarantannę.

BTW. żeby było jasne, nie chcę nikogo szkalować, ani oczerniać, przedstawiam tylko swoje spostrzeżenia z jednej z wizyt (jak dla mnie na razie ostatniej) w tym sklepie. Jednocześnie mam nadzieje że to tylko chwilowa wpadka wynikająca z "rozruchu" sklepu.

***** UPDATE *****
W tygodniu byłem ponownie w sklepie i naprawdę jestem pod wrażeniem, wszystko jest tak jak być powinno, akwaria wyczyszczone, rybki zadbane, nie widać żadnych padniętych ani podduszonych rybek.
Mam więc nadzieje, że sytuacja którą opisałem wcześniej była odosobniona, a teraz wszystko już jest i będzie OK>
Ostatnio zmieniony sob sty 13, 2018 4:02 pm przez Karolus, łącznie zmieniany 1 raz.

[Akvarium1]
Gość

Post autor: [Akvarium1] » wt sty 23, 2018 7:23 pm

Witam jest nam strasznie przykro że trafił Pan na TEN JEDEN gorszy dzien... wpadki jakie Pan zauwazyl nie wynikaja z naszego lenistwa tylko jak słusznie Pan zauważył z "rozruchu" ponieważ zainteresowanie naszym sklepem (ku naszej radosci) przeszlo nasze najsmielsze oczekiwania jesteśmy tylko ludźmi i czasami po prostu nie zdążymy z czymś a też mamy rodziny i bardzo prosimy o wyrozumialość:) zespół który tworzymy bardzo się stara żeby klientom slozyc rada koledzy uczą się dopiero od 2 miesięcy każdemu trzeba dac szansę a zapewniam że sprawdzają się w wielu innych sprawach związanych ze sklepem :) Jak sam Pan zauważył po ponownej wizycie wszystko bylo ok i zapewniamy że robimy wszystko żeby tak było cały czas mamy nadzieję że odwiedzi nas Pan jeszcze nie raz i ze swojej strony serdecznie zapraszamy
zespół AKVARIUM :)

Awatar użytkownika

mariom222
Zapaleniec
Telefon: 504205724
Na imię mam: Mariusz

Post autor: mariom222 » wt sty 23, 2018 7:28 pm

[Akvarium1 pisze: post_id=321712 time=1516731837 user_id=6031]Witam jest nam strasznie przykro że trafił Pan na TEN JEDEN gorszy dzien... wpadki jakie Pan zauwazyl nie wynikaja z naszego lenistwa tylko jak słusznie Pan zauważył z "rozruchu" ponieważ zainteresowanie naszym sklepem (ku naszej radosci) przeszlo nasze najsmielsze oczekiwania jesteśmy tylko ludźmi i czasami po prostu nie zdążymy z czymś a też mamy rodziny i bardzo prosimy o wyrozumialość:) zespół który tworzymy bardzo się stara żeby klientom slozyc rada koledzy uczą się dopiero od 2 miesięcy każdemu trzeba dac szansę a zapewniam że sprawdzają się w wielu innych sprawach związanych ze sklepem :) Jak sam Pan zauważył po ponownej wizycie wszystko bylo ok i zapewniamy że robimy wszystko żeby tak było cały czas mamy nadzieję że odwiedzi nas Pan jeszcze nie raz i ze swojej strony serdecznie zapraszamy
zespół AKVARIUM :)
+1 :)

Karolus
Gaduła

Post autor: Karolus » wt sty 23, 2018 7:47 pm

Jak widać po update mojego postu, odwiedzam sklep nadal i pewnie będę odwiedzał.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Moje 102L (nie)szczęścia :)
Gupik 4 (3+1), Molinezja 2 (1+1), Danio 2 (2+0), Platka 3 (1+2), Otosek 2, Cudaczek 2, Pielęgniczki Borelli 2 (1+1), Zbrojnik lamparci 1
Amano 4, Ampularia 3, Tylomelania Gold 3

Awatar użytkownika

Autor
aquilamp
Zapaleniec
Telefon: 602266038

Post autor: aquilamp » wt sty 23, 2018 10:03 pm

Również uważam że kazdemu mogą przytrafić się gorsze dni. Ale warto zawsze równać do najlepszych . Tak nieśmiało zapytam o jakiś maly rabacik dla użytkowników forum.

[Akvarium1]
Gość

Post autor: [Akvarium1] » wt sty 23, 2018 10:36 pm

Na pewno będziemy starać się rownac do najlepszych i wierzymy że dzięki naszym klientom swój cel osiągniemy jesteśmy wdzięczni za każdą opinię nawet negatywna ponieważ jeszcze bardziej nas mobilizuje do dzialania proszę jedynie pamiętać że jesteśmy tylko ludźmi i jak mawia przyslowie "nie myli się tylko ten kto nic nie robi "
A dla użytkowników forum na hasło FAWA zapewniamy 5% rabatu przy każdych zakupach :)

Karolus
Gaduła

Post autor: Karolus » śr sty 24, 2018 8:16 am

[Akvarium1 pisze: post_id=321725 time=1516743416 user_id=6031]A dla użytkowników forum na hasło FAWA zapewniamy 5% rabatu przy każdych zakupach
O!! i to bardzo mi się podoba, nie omieszkam skorzystać :)
Moje 102L (nie)szczęścia :)
Gupik 4 (3+1), Molinezja 2 (1+1), Danio 2 (2+0), Platka 3 (1+2), Otosek 2, Cudaczek 2, Pielęgniczki Borelli 2 (1+1), Zbrojnik lamparci 1
Amano 4, Ampularia 3, Tylomelania Gold 3

ODPOWIEDZ