Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Orange rabbit

#61

Post autor: dune »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Napisałam komunikat bo wyjątkowo cudne w tej dostawie ;)
Takich żółtych było z 5 szt i jeszcze takie beżowe (mięska)
...tak mi się wydaje...

szyszka
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 18, 2012 2:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Orange rabbit

#62

Post autor: szyszka »

Jejciuu.... Pojechałabym jutro ale mi zmienili zmianę w pracy i nie dam rady :( tak bardzo marzą mi sie rabbity :(

shadowrider
Uzależniony
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Orange rabbit

#63

Post autor: shadowrider »

Ja sobie wybrałem 2 cm malucha
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Orange rabbit

#64

Post autor: dune »

Tez kupiłam malutką
devila mam wielkiego

w discus zoo tez sie pojawiły

-- 20 paź 2012, o 22:26 --

Jesoo jaki błysk.... :shock:
pozdrawiam czuwających :>
:P
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2012 11:52 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
...tak mi się wydaje...

robinho00
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: śr paź 19, 2011 5:21 pm
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Na imię mam: Eryk
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#65

Post autor: robinho00 »

Też polecam ten sklep, zwłaszcza po katastrofie z ursynowskim sklepem.....

szyszka
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 18, 2012 2:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#66

Post autor: szyszka »

No i ja mam swoje rabbitki :D
Ledwo się dziś wyrobiłam przed zamknięciem. Panowie już zasłaniali rolety, ale nie było problemu z zakupem.
Wy macie maluchy a ja przeogromne słoniska. Trzeba będzie szykować większy baniak po nowym roku :mrgreen:
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#67

Post autor: dune »

szyszka, to ile ty tych słoni masz...? ;)
a jak ci sie skrzyżuja?
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

Hooltayos
Fanatyk
Posty: 1106
Rejestracja: śr sty 04, 2012 9:45 am
Lokalizacja: Ząbki
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#68

Post autor: Hooltayos »

Dziś tam byłem.
Trafiłem na pracownika.

Odwiedziłem sklep specjalnie dla akary paskowanej.
Pan nie wiedział o co mi chodzi - znał tylko łacińskie nazwy ryb.
Trudno mi było przypomnieć sobie nazwę: Nannacara anomala.
Okazało się że mają akary które poszukuję - ale same samice, nawet nie zauważył że mają brak samca.

Rozmowa o drapieżnikach z rodziny trzciniaków i weżogłowów, skwitował: to chyba Pan wie czy je chce i wie jakie są.
Żona u jednego z drapieżników zauważyła brak płetwy skrzelowej, Pan stwierdził że nie zauważył i pewnie jest to od urodzenia (no co za bzdura).

Ok, ja akurat wiem czego chcę, ale ów Pan był strasznie obcesowy, pełnił rolę nieprzeczytanej Wikipedii.

Odradzam.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Odp: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#69

Post autor: Drottnar »

Media społecznościowe są bezlitosne dla niekompetentnych usługodawców i handlowców. I to jest świetne. Z drugiej strony, mogą przysporzyć popularności tym, którzy są wartościowi. Dobra, nie filozuje jush :)

___
Wysłane z telefonu. Za ewentualne błędy przepraszam.
Awatar użytkownika

meping
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: wt lis 30, 2010 9:41 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#70

Post autor: meping »

Piszę od paru dni, ale okazało się, że kilka osób zna mnie sprzed lat z innych środowisk. Otóż na Radzymińskiej kupiłem moje dwie Pomarańczowopłetwe. Podobnie jak przedpiśca długo doprowadzałem je do porządku, jedna padła. Przywlokłem sobie z tego sklepu zielone glony nitkowe, które tak zainfekowały mi zbiornik, że wybierałem je garściami raz - dwa razy w tygodniu przez kilka miesięcy. Mimo wszystko parę tygodni temu znów tam zajrzałem po przeszło roku (blisko dwóch latach). To co zobaczyłem doprowadziło mnie niemal do drgawek. Zbiorniki zapuszczone, pielęgnice Elotti (posiadam, jedne z naszych ulubionych rybek) pływające w zapyziałym zbiorniku razem z Papuzimi (bodajże) tak zakatowane, że je ledwo rozpoznałem, mające oznaki ospy rybiej (kulorzęsek).
Chciałem zapytać gościa, czy nie wziąłby ode mnie moich małych pomarańczowopłetwych, ale.... wyszedłem stamtąd z dwóch powodów: po pierwsze takim bydlakom moich rybek nie dam, po drugie... ja porywczy człowiek bywam, i jakbym jeszcze chwilę popatrzył na te zakatowane elotki, to bym sk... synom po gębie nakładł.

P.S. Jako że uczono mnie, iż takie posty należy autoryzować imieniem i nazwiskiem podpisuję się pod wszystkim

Krzysztof Chajęcki "meping"
Awatar użytkownika

miodek85
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: sob sty 19, 2013 12:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#71

Post autor: miodek85 »

Moje innesy były z tego sklepu i jako jedyne chorują, ale nie wiem czy to wina sklepu. Do obsługi raczej nic nie mam w przeciwieństwie do "kolesia" z bielańskiego Iquitosa, który z klienta robił idiotę i nosił na gębie szyderczy uśmieszek.

Do meping
Aż mi się przypomniał pewien polski film z motywem tablicy "tych klientów nie obsługujemy" :D

std1984
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: śr gru 12, 2012 10:28 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#72

Post autor: std1984 »

meping pisze:z Papuzimi (bodajże) tak zakatowane
Pielęgnice papuzie/pawiookie do tego sklepu oddałem ja nie były one w dobrym stanie ponieważ osoba od której kupiłem akwarium z tymi rybami była debilem i do 250 litrów wsadziła 3 dorosłe pawiookie, 2 młode, zebrę i 3 miodowe i dwa 30 cm gibicepsy.



Akwarium wyglądało tak jak na fotce to powyzej:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
30: ozdobne - trawka + mech na glebie ADA + co2 + dużo swiatła
60: ziemia ogrodowa + rośliny
250: krewetkarium
860: kiedyś była :(
EVO do ślubu W-wa i okolice – PW.

fatalwalker
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 01, 2013 10:12 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#73

Post autor: fatalwalker »

Zdecydowanie nie polecam. Dawniej po zakupie kilku sztuk rybek zdażało się, że jedna lub dwie padły. Teraz jest tragedia. Byłem niedawno, akwaria zapuszczone, w środku śmierdziało. Kupiłem 3 krewetki filtrujące i 2 loricarie red. Z wszystkiego została 1 krewetka, w dodatku pomimo kwarantanny zainfekowałem jakimś syfem akwarium i padły 3 tęczanki filigranowe...
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Odp: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#74

Post autor: Drottnar »

fatalwalker pisze:Zdecydowanie nie polecam. Dawniej po zakupie kilku sztuk rybek zdażało się, że jedna lub dwie padły. Teraz jest tragedia. Byłem niedawno, akwaria zapuszczone, w środku śmierdziało. Kupiłem 3 krewetki filtrujące i 2 loricarie red. Z wszystkiego została 1 krewetka, w dodatku pomimo kwarantanny zainfekowałem jakimś syfem akwarium i padły 3 tęczanki filigranowe...
Dopóki będą mieli klientów, którzy będą kupowali pomimo złych warunków, dopóty nic z tym nie zrobią. Bojkot konsumencki może by coś zmienił...

___
Wysłane z telefonu. Za ewentualne błędy przepraszam.

hermes
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: wt gru 09, 2008 5:10 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#75

Post autor: hermes »

Sklep jak wiele innych, ma lepsze i gorsze dni... i z towarem podobnie.

Brałem stamtąd dla siebie i znajomych :
neony - 2 razy w różnym okresie czasu - mają się dobrze... moje to wiek już w latach mają
skalary - bez zastrzeżeń
kosiarki - zawsze były te właściwe - nigdy nie było co do tego wątpliwości jak to bywa w innych miejscach i mają się dobrze.

Nie przetrwały mi otoski - ale to niekoniecznie wina sklepu bo próbowałem już z różnych źródeł i po kilku miesiącach mi zaczynają schodzic wcześniej czy później. Jeśli miałbym zastrzeżenia to kirysy pandy z Radzymińskiej mi nie pociągneły za długo :(

Na pewno nie brałbym stamtąd krewetek i nie mam zaufania do ślimaków - zawsze jak widziałem miały kiepskie skorupki .

Więc podsumowując... jak podobnie jak wszędzie :( co nie znaczy że to powinno być standardem. Marzy mi się kiedyś zobaczenie sklepu w którym wszystko będzie pięknie wyglądało i pływały same zdrowe okazy . a potem budzę się i mam świadomość że sklep to tylko tymczasowy przystanek między hurtownią a klientem.
Awatar użytkownika

PONYX
Zapaleniec
Posty: 255
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:45 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#76

Post autor: PONYX »

Byłem dziś c(ciach) ch(ciach) i jeszcze raz (ciach)my menel który obsługuje to tylko mu w mordę zaj.....ć na Alledrogo wystawiają ryby powiedzmy wielkość ok. 3.5-4 cm no to jadę dobra cena kusi .Jestem pytam o ryby z licytacji a ten chu.....za mówi to te, ja patrze a to narybek może ze 2cm. Dobrze że jestem z Warszawy bo jakbym zamówił przez Alllgro i bym to dostał co zobaczyłem to bym ku......wa szału dostał a tak zaoszczędziłem 200zł i nerwy. Ściemniacze niemili nieuprzejmi byłem tam drugi i ostatni raz.
NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony pt mar 15, 2013 10:26 pm przez pkucaba, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ciacha wstawiłem

froster
Uzależniony
Posty: 684
Rejestracja: pt lut 05, 2010 11:24 am
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#77

Post autor: froster »

PONYX pisze:Byłem dziś chamy chamy
poważnie ? :lol: :razz:
PONYX pisze:menel który obsługuje to tylko mu w mordę zaj.....ć
PONYX pisze:a ten chu....
PONYX pisze:ku.....
:mrgreen:
Awatar użytkownika

piotrek78
Zapaleniec
Posty: 343
Rejestracja: wt cze 19, 2012 12:43 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#78

Post autor: piotrek78 »

No niestety, też się ostatnio przejechałem na rybkach a cieszyłem się z zakupu. Do dzisiaj - wszystkie 6szt padło i to bez objawów chorobowych, jedna po drugiej. Całe szczęście mam oddzielny zbiornik na kwarantannę. Często tam zaglądam bo mam niedaleko. Niestety Panowie ( a obsługuje ich 3) nie ogarniają sprzedaży i podstawowej higieny. Jeden z Panów ma rzeczywiście chyba jakiś problem , jak przechodzę to zaglądam kto sprzedaje - jak jest jego dyżur to po prostu nie wchodzę bo przebywanie w zoologicznym ma być dla mnie miłym wrażeniem i przeważnie tak jest. Po raz pierwszy córka powiedziała że nie chce do sklepu bo śmierdzi. Rybki są małe i to chyba głównie jest przyczyną problemów. Rybki są głodne (słyszałem komentarz że tu się sprzedaje a nie hoduje).
Wiem że handel to nie je bajka ale są sklepy gdzie na prawdę aż nie chce się wychodzić.

Dla porównania byłem w Legionowie. Widać na pierwszy rzut oka, że rybki są nakarmione, żwawe i wyraźne zadomowione w zbiornikach. Aż miło jest wybierać.

Mam nadzieję że Panowie to czytają i wyciągną wnioski bo mam sentyment do tego sklepiku.
Follow the rabbit
Posolone ;)
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#79

Post autor: Drottnar »

PONYX pisze:Byłem dziś c(ciach) ch(ciach) i jeszcze raz (ciach)my menel który obsługuje to tylko mu w mordę zaj.....ć na Alledrogo wystawiają ryby powiedzmy wielkość ok. 3.5-4 cm no to jadę dobra cena kusi .Jestem pytam o ryby z licytacji a ten chu.....za mówi to te, ja patrze a to narybek może ze 2cm. Dobrze że jestem z Warszawy bo jakbym zamówił przez Alllgro i bym to dostał co zobaczyłem to bym ku......wa szału dostał a tak zaoszczędziłem 200zł i nerwy. Ściemniacze niemili nieuprzejmi byłem tam drugi i ostatni raz. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!!!!!!!!
Niemniej, dlaczego nasze oczy ranisz takim językiem? Przecież to nie my Ci krzywdę wyrządziliśmy...
Awatar użytkownika

oldmobil
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 12:43 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#80

Post autor: oldmobil »

piotrek78 pisze: Dla porównania byłem w Legionowie. Widać na pierwszy rzut oka, że rybki są nakarmione, żwawe i wyraźne zadomowione w zbiornikach. Aż miło jest wybierać.
W którym sklepie byłeś ?
Awatar użytkownika

iliaen
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: pn lut 25, 2013 5:10 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#81

Post autor: iliaen »

Szczerze mówiąc- po tym, co przeczytałam o tym sklepie weszłam tam przerażona (słysząc wcześniej o żulach i chamach ;) ), a zostałam bardzo przyjemnie zaskoczona uprzejmą i nienachalną obsługą- generalnie wyszłam ze sklepu zadowolona, bo i dostałam tanie w porównaniu do wcześniej kupowanych przeze mnie robale, i napatrzyłam się na różnorodność ryb i jezcze mi Panowie doradzili jak najszybciej dojść do tramwaju, bo wcześniej się zgubiłam w tych małych uliczkach pragi płn. :D
Ceny przystępne, bojki w małych akwariach a nie kubeczkach, obsługa miła- może trafiłam tylko na 'lepszy dzień', ale raczej nie zamierzam skreślać tego sklepu. :)

traczu
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: pt maja 24, 2013 6:37 pm
Lokalizacja: gocław

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#82

Post autor: traczu »

Jestem tu od nie dawna ale muszę tez powiedzieć parę słów.

kupowałem tam i roślinki i rybki roślinki jeszcze jak cię mogę się przyjęły ale rybki porażka wszystkie ,które tam kupowałem po 3-8 tygodni padały bez oznak choroby.
Ostatnie 3 sztuki po zakupie były smętne i osowiałe.
Jedyne poco teraz tam jeżdżę to nawozy aczkolwiek tez różnie bywa bo za każdym razem dostaję inną ceną gdzie czasem różnica to 10zł na 500ml butelce.
Panowie często maja zmienny humor raz chcą rozmawiać i sa mili czasem chamy.

Wolę już pojechać na Fieldorfa na goclaw
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#83

Post autor: Miro »

DO TRACZU- gdy ryba pada po 8 tyg to chyba nie wina sklepu Stworzyles kiepskie warunki albo kupiles chinskie rybki ktore sa bardzo slabe
Awatar użytkownika

Zurek87
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: śr maja 15, 2013 10:04 pm
Lokalizacja: Wołomin
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#84

Post autor: Zurek87 »

Ja nie mam zastrzeżeń co do tego sklepu. Kupowałem samiczki Prętnika Karłowatego i rośliny... Obsługiwał mnie Pan z "wybiórczą fryzurą", zamienił ze mną parę słów i wszystko było ok.
Fakt może nie jest to przestronny sklep i trzeba się przeciskać jak jest parę osób w sklepie, ale ogólnie spoko.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#85

Post autor: dune »

traczu pisze:Jestem tu od nie dawna ale muszę tez powiedzieć parę słów.

kupowałem tam i roślinki i rybki roślinki jeszcze jak cię mogę się przyjęły ale rybki porażka wszystkie ,które tam kupowałem po 3-8 tygodni padały bez oznak choroby.
Ostatnie 3 sztuki po zakupie były smętne i osowiałe.
Jedyne poco teraz tam jeżdżę to nawozy aczkolwiek tez różnie bywa bo za każdym razem dostaję inną ceną gdzie czasem różnica to 10zł na 500ml butelce.
Panowie często maja zmienny humor raz chcą rozmawiać i sa mili czasem chamy.

Wolę już pojechać na Fieldorfa na goclaw

skoro były smętne po zakupie to widocznie im sie u ciebie nie spodobalo...
moze parametry wody w twoim zbiorniku bardzo odbiegały od sklepowych

wydaje mi sie, ze to lekka przesada zrzucac winę na sklep kiedy rybka padła po 2 miesiacach

wpisuje sie raz na jakis czas w ten wątek
bo ja w tym sklepie zawsze spotykam sie z miłą i kulturalną obsługą
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

PONYX
Zapaleniec
Posty: 255
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:45 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#86

Post autor: PONYX »

Miły w tym sklepie to jest jedynie właściciel sklepu , i wiem co mówię bo mieszkam dwa bloki od sklepu a sam sklep znam od bardzo wielu lat

Eoz
Gość
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 22, 2012 2:42 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#87

Post autor: Eoz »

Bywam tam na większość moich zakupów. Właściciel jest zawsze miły, nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Natomiast raz trafiłem na pewnego pana, który niemalże krzyczał do mnie, jakbym go pogryzł. To było z rok temu więc nie wiem, czy dalej tam pracuje. Wiem, że był wielkim minusem tego sklepu.

Nie wiem skąd historie o menelach, natomiast doskonale wiem, skąd o częściowo niemiłej obsłudze ;)
Awatar użytkownika

jashiu2
Zapaleniec
Posty: 368
Rejestracja: czw gru 05, 2013 7:05 pm
Lokalizacja: Warszawa, Józefów 05-119
Na imię mam: Przemek
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#88

Post autor: jashiu2 »

Skusiła mnie niska cena kupiłem 9 tęczanek neonowych, jestem początkujący i nie zauważyłem że mają wytrzeszcz , teraz je leczę ale 2 samiczki już padły a 2 samce mają mocny wytrzeszcz.

Już tam nigdy nie pójdę bo nie chce mi się wierzyć że doświadczony sprzedawca łapiąc dla mnie rybki nie zauważył w jakim są stanie a jedna miała wytrzeszcz obu oczu taki że większego już mieć nie można.
Awatar użytkownika

jgoluch
Guru
Posty: 2161
Rejestracja: pn lip 23, 2012 12:50 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#89

Post autor: jgoluch »

Hmmm wiele razy kupowałem u nich zwierzęta, i nie przypominam sobie jakichś problemów.
Może poblemu lepiej dopatrywać się w:
jashiu2 pisze:Jestem Bardzo początkującym Akwarystą (ostatnie miałem mając 15lat teraz po 25latach próbuje uruchomić 240l już działa i mam 7 rybek :)
Dawno zalałeś akwarium? Kiedy wpuściłeś rybki?
Może w akwarium nie przeszedł jeszcze cały cykl azotowy lub też źle został poprowadzony proces aklimatyzacji...
Nie trzeba tak od razu okoniem stawać.

Choć nie twierdzę też, że nie masz racji - rozważam tylko inne opcje.
Awatar użytkownika

Archonus
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: wt mar 27, 2012 1:52 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#90

Post autor: Archonus »

Ja mysle, ze nawet jesli faktycznie ich wina to na iles przypadkow moze tez zdarzyc sie 1 zly. Jak spojrzec do tylu to czasem pojawia sie ktos z minusem dla nich ale 99% opinii to jednak na duzy plus jest, ja tez pare ladnych razy tam kupowalem rozne rzeczy od ryby przez slimaki czy pokarm, cos z czesci jak gabka i nigdy nic zlego nie bylo, narzekac nie moge a wrecz pochwalic .

kloner11
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 07, 2012 11:09 pm
Lokalizacja: 4
Płeć:

Radzymińska 1 róg ząbkowskiej (rooboo

#91

Post autor: kloner11 »

Kupowalem u nich paletki, zdrowe, jadly juz pierwszego dnia, takze ja osobiscie polecam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”