czy ktoś kupowal w tym sklepie AQUATEC

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

czy ktoś kupowal w tym sklepie AQUATEC

#1

Post autor: Maćku »

Jak w temacie tutaj link AQUATEC sprzedają też na allegro, chciałbym kupić u nich zestaw co2 ale nie wiem czy warto, może ktoś coś kupował u nich
Ostatnio zmieniony czw lis 17, 2011 1:02 pm przez Maćku, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

picia136
Uzależniony
Posty: 678
Rejestracja: pn mar 23, 2009 1:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: czy ktoś kupowal w tym sklepie AQUATEC

#2

Post autor: picia136 »

Ja chciałem u nich kupic na allegro butlę co2 ale najpierw nie odpisywali na emaile czy towar mają na stanie po czasie odpisali że wyślą najwcześniej za tydzień.
Ja zakupiłem u nich zestaw http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-zesta ... 77868.html tylko butla nie jest nowa ale ma nową legalizację.
100x40x50 =200l
I rodzinka się powiększy:)
Awatar użytkownika

Grzesiek88
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pt sty 06, 2012 2:54 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: czy ktoś kupowal w tym sklepie AQUATEC

#3

Post autor: Grzesiek88 »

Hej! Od razu się przywitam bo jestem nowy :)
Odkopie może stary temat ale pewnie komuś się przyda.

Brałem u nich parę rzeczy do co2. Kolesie z tego sklepu są zakręceni jak baranie rogi.
Zaznaczyłem w zamówieniu, że chcę dostać przesyłkę PO świętach. Wysłali przed. Na szczęście paczka jakimś cudem w zgiełku świątecznych przesyłek dotarła przed moim wyjazdem. Paczka świetnie zapakowana. Szkło zapakowane jak na Pocztę Polską a nie kuriera
Kopnęli się na jednej rzeczy. Dostałem TDS-a zamiast sondy PH :/
Nie dałem rady się do nich dodzwonić jednak w paczce znajdowała się wizytówka firmy Aquario. Po rozmowie z niesamowicie ogarniętym człowiekiem z tej firmy. Sprawa została naprawiona przez sprzedawcę bez ponoszenia prze zemnie jakichkolwiek kosztów. AQUATEC tak jakby należy do Aquario ale to kto inny wysyła.

Podsumowując
Kupił bym u nich bez wahania jeszcze raz ale poinformował bym telefonicznie o ewentualnych specjalnych życzeniach dotyczących wysyłki.

Co do butli CO2 to Polecam pozkompleks.com.pl na Jeleniogórskiej 8 w Warszawie.
Kupowałem 8l 150 zł za nabitą odrestaurowaną butlę z nową legalizacją to dobra cena. Odebrałem osobiście. Nie wiem czy sprzedają też te małe 2l Ale można dzwonić - pytać.
Ostatnio zmieniony pt sty 06, 2012 3:49 am przez Grzesiek88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Re: czy ktoś kupowal w tym sklepie AQUATEC

#4

Post autor: Maćku »

super dzięki
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”