Sklep Zologiczny RYBKA

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Sumek
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 29, 2011 3:12 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#1

Post autor: Sumek »

Hej
Mam pytanie czy byl kto moze w tym sklepie?
Sklep Zoologiczny RYBKA

ul. Wólczyńska 57
Z gory dzieki za odpowiedzi :roll:
25 lit. (Duuużo ryb :D)
112 lit. Aksolotl
W planach:
Shrimp Set 10

GrubyOlo
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Zologiczny RYBKA

#2

Post autor: GrubyOlo »

Byłem tam kiedyś, ogólnie bez wodotrysków, w okolicy ciekawsze zwierzaki były w tym czasie w TwoimZoo Goldoniego 2 - a jeśli idzie o sprzęt itd to najtaniej masz na Arkuszowej
Non omnis moriar... wszy może zostaną:P
Awatar użytkownika

Autor
Sumek
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: wt lis 29, 2011 3:12 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Zologiczny RYBKA

#3

Post autor: Sumek »

Ok dzięki
25 lit. (Duuużo ryb :D)
112 lit. Aksolotl
W planach:
Shrimp Set 10
Awatar użytkownika

Silvana
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: pn gru 14, 2009 8:03 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wesoła
Płeć:

Re: Sklep Zologiczny RYBKA

#4

Post autor: Silvana »

Sklep z długą tradycją...
Jako małe dziecko chodziłam tam oglądać zwierzaki... :)

Dawno to było, ale chyba dział akwarystyczny nigdy nie był ich najmocniejszą stroną...
375l, 240l (dochodząco), 126l,

Czeresniak
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: pt lip 08, 2011 3:34 pm
Lokalizacja: Wola
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#5

Post autor: Czeresniak »

Bywam tam czasem i jak wyżej wspomniano cenowo nie powala. Można czasem zaopatrzyć się w ciekawe gat. ryb. W okolicy na Arkuszowej i na Goldoniego znajdziesz taniej, ale trzeba się powołać na ceny z allegro, bo na półkach mają inne.

kamil_bielany
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw paź 07, 2010 10:06 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#6

Post autor: kamil_bielany »

Szkoda że tak nisko oceniacie sklep z ponad 25 letnią tradycją.
Tradycja tradycją ale to niejest najważniejsze. Dla niektórych liczy się cena gupika. I woli pojechać na arkuszową gdzie kupi go za 1,5 czy 2 zł, neony i otoski w pakietach, których 90% pada w pierwszym tygodniu i wiecznie nic tam niema co potrzeba a jest na alledrogo. Powodzenia.
Natomiast niedostaniecie tak fachowej porady na arkuszowej czy nawet na goldoniego jak w Rybce (może ceny są pare zł wieksze) i za to powinniście cenić ten sklep. Bo w internecie wielu tylko potrafi krytykować.
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#7

Post autor: saintpaulia »

Wybacz, ale w Rybce nie spotkałam się z fachową poradą. A każdy ocenia wg tego co go w sklepie spotkało. Kiedy obsługuje taka babeczka, to nie warto nawet nic kupować. A co do zdrowia tych ryb, to nie raz widziałam tam ospę - zwłaszcza na bocjach i martwicę płetw. Wszędzie więc trzeba mieć oczy otwarte i uważać na to, co kupujemy, oraz pamiętać o kwarantannie. Co trzeba im przyznać, to to, że mają zawsze piękne skalary i to w różnych rozmiarach i spory wybór pokarmów - żywych, mrożonych i suchych. Ceny jednak z kosmosu. A z roślinami przyniesiemy ślimaczki na 100%.
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#8

Post autor: Maćku »

Forum Internetowe każde, jest od tego aby dzielić się spostrzerzeniami i opiniami, a jeśli są one niepochlebne, no cóż napewno nie bez powodu...
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Re: Sklep Zologiczny RYBKA

#9

Post autor: Miro »

Szukalem Teczanek niebieskich za rozsadna cene Bylem w paru sklepach i cena przecietna to 20 zl.W RYBCE byly za 8 zl takiej samej wielkosci jak w innych sklepach tj. ok. 8 cm. Byly chyba 3-4 rodzaje mieczykow oraz rozne platki Mieli ladnie wybarwione gurami marmurkowe. Sklep oraz akwa czyste Nie wiam jak bylo kiedys ale wczoraj wszystko bylo OK. :D

skandal77
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 05, 2015 7:31 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Skandal

Sklep Zologiczny RYBKA

#10

Post autor: skandal77 »

Zaopatruje tam się niemal co tydzień. Głównie chodzi o żywy pokarm.
Nie mam nic do tego sklepu, sklep jak sklep. Ale jeżeli chodzi o obsługę to mam sporo zastrzeżeń.
Najlepszy jest ten młody facet, ma dużą wiedzę i widać, że chce pomóc. Starszy pan ma także dużą wiedzę, ale w kontaktach z klientem trzyma raczej duży dystans. Natomiast dwie starsze panie... Przebywają tam, jakby były na skazaniu. Strasznie się męczą jak mają coś sprzedać, a potencjalny kupujący tylko przeszkadza im w miłym spędzaniu dnia. Są nieuprzejme i obniża to jakość obsługi.
Co do cen, no cóż, może o kilka złotych jest drożej, ale ryby jakoś mi się trzymają. Nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika

rupert
Uzależniony
Posty: 630
Rejestracja: sob sty 17, 2015 11:47 am
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Hubert
Płeć:

Sklep Zologiczny RYBKA

#11

Post autor: rupert »

Też jestem zdania, że fachową poradę dostaniemy od tego młodego pana. Zawsze coś doradzi, zagada i widać, że chętnie to robi. Wspomniane panie zbyt sympatyczne nie są i sprawiają wrażenie jak by im się faktycznie nie chciało. Jeśli chodzi o rybki to kupowałem tam neonki Innessa i kirysy spiżowe nie mam z nimi problemów. Często wpadam tam po pokarm suchy i żywy (wybór spory)

agusiaczek83
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 22, 2016 11:11 am
Lokalizacja: Warszawa Wola

Re: Sklep Zologiczny RYBKA

#12

Post autor: agusiaczek83 »

kamil_bielany pisze:Szkoda że tak nisko oceniacie sklep z ponad 25 letnią tradycją.
Tradycja tradycją ale to niejest najważniejsze. Dla niektórych liczy się cena gupika. I woli pojechać na arkuszową gdzie kupi go za 1,5 czy 2 zł, neony i otoski w pakietach, których 90% pada w pierwszym tygodniu i wiecznie nic tam niema co potrzeba a jest na alledrogo. Powodzenia.
Natomiast niedostaniecie tak fachowej porady na arkuszowej czy nawet na goldoniego jak w Rybce (może ceny są pare zł wieksze) i za to powinniście cenić ten sklep. Bo w internecie wielu tylko potrafi krytykować.
Ciężko oceniać pozytywnie sklep, który sprzedaje chore zwierzęta... Ostatnio kupiłam w tym sklepie 8 neonek inesa oraz gupika. Neonki z chorobą neonów (został tylko jeden), a gupik miał pasożyta Lernaea. Zanim dowiedziałam się co to jest wszystkie pozostałe ryby były zaatakowane i czekał mnie całkowity restart zbiornika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”