(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
patryk94
Zapaleniec
Posty: 410
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:14 pm
Lokalizacja: Warszawa.Grochów
Na imię mam: Patryk
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#1

Post autor: patryk94 »

Co sądzie o sklepie na Grochowskiej (Nie daleko kebabu) ?
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2012 11:03 pm przez patryk94, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój fp https://www.facebook.com/LanosByPatryk

PFD Polskie Forum Daewoo
lanos.com.pl
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#2

Post autor: mimag »

Jakis czas temu dwa razy robilem tam podejscie i za kazdym razem bylo zamkniete. Mialem nawet domysł czy aby sklep nie jest w likwidacji lub sie nie przenosi. Rozumiem ze masz na mysli sklep blisko ronda wiatraczna jakies 100m od kebeba wiatrak.
100x40x50 JUWEL RIO 180
Awatar użytkownika

Autor
patryk94
Zapaleniec
Posty: 410
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:14 pm
Lokalizacja: Warszawa.Grochów
Na imię mam: Patryk
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#3

Post autor: patryk94 »

Tak,sklep jest czynny,możliwe że drzwi trochę się blokują czasem ciężko się je otwiera hehe ;)
Mój fp https://www.facebook.com/LanosByPatryk

PFD Polskie Forum Daewoo
lanos.com.pl
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#4

Post autor: mimag »

Hehe mysle ze z drzwiami bym sobie poradził.
100x40x50 JUWEL RIO 180
Awatar użytkownika

Autor
patryk94
Zapaleniec
Posty: 410
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:14 pm
Lokalizacja: Warszawa.Grochów
Na imię mam: Patryk
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#5

Post autor: patryk94 »

To z bara wyjedź tylko uważaj na akwarium z roślinnością za drzwiami ;)
Mój fp https://www.facebook.com/LanosByPatryk

PFD Polskie Forum Daewoo
lanos.com.pl
Awatar użytkownika

ESSPRESSO_SS
Zapaleniec
Posty: 317
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 11:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#6

Post autor: ESSPRESSO_SS »

Dawno nie odwiedzałem tego sklepu, ale zawsze było tam ok , fachowe porady i czasem ciekawe rybki i krewetki
Awatar użytkownika

Autor
patryk94
Zapaleniec
Posty: 410
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:14 pm
Lokalizacja: Warszawa.Grochów
Na imię mam: Patryk
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#7

Post autor: patryk94 »

Pamiętam jeszcze jak kiedyś byl akwarystyczny na miejscu nowego kebabu,ale chyba gorzej utrzymane niż ten dalej.Od kiedy pamiętam jak z mamą lub tatą tam chodziłem żeby się do szyby przyklejci i po patrzeć na rybki :D
Mój fp https://www.facebook.com/LanosByPatryk

PFD Polskie Forum Daewoo
lanos.com.pl
Awatar użytkownika

Romano Lindano
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 07, 2012 9:17 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Akwarystyczny na Grochowskiej

#8

Post autor: Romano Lindano »

Ja z tym gościem co tam sprzedaje nie potrafię się dogadać. Jest mało komunikatywny. Ceny strasznie wysokie (2x to co na Allegro). Nawet jak kupowałem za kilkadziesiąt złotych, to nie dało się utargować żadnego gratisu. Koleżanka zadzwoniła i zapytała o jakieś małe rybki, to zapytał, czy ma wymieniać kilkadziesiąt gatunków, a tyle to on nawet w tym sklepiku nie ma. Może i facet zna się na akwarystyce, ale sprzedawca z niego kiepski. Ja się zraziłem i już tam nie kupuję.
Pozdrawiam
Romek
Awatar użytkownika

Autor
patryk94
Zapaleniec
Posty: 410
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 2:14 pm
Lokalizacja: Warszawa.Grochów
Na imię mam: Patryk
Płeć:

Akwarystyczny na Grochowskiej

#9

Post autor: patryk94 »

Ceny może i wysokie,ale nie odczułem tego że jest nie komunikatywny.Trochę pogada, pożartuje itp.A co do allegro to większość osób sprzedaje taniej niż w sklepach.Na pewno ma bardzej zadbane rośliny i ryby niż w sklepach typu Kakadu
Mój fp https://www.facebook.com/LanosByPatryk

PFD Polskie Forum Daewoo
lanos.com.pl
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#10

Post autor: Despero »

Ja z tym gościem co tam sprzedaje nie potrafię się dogadać. Jest mało komunikatywny.
Chyba nie wiesz co mówisz, widocznie nie umiesz rozmawiać z ludźmi.
Ceny strasznie wysokie (2x to co na Allegro). Nawet jak kupowałem za kilkadziesiąt złotych, to nie dało się utargować żadnego gratisu.
Niestety, jak chce się mieć ładne akwarium, to trzeba trochę wyłożyć kasy. A jeśli chodzi o gratisy.... - o Panie, co za wymagania, gratisy to może dostaniesz jak będziesz stałym klientem, np. w KAKADU, gdzie większość ryb jest chora.
Koleżanka zadzwoniła i zapytała o jakieś małe rybki, to zapytał, czy ma wymieniać kilkadziesiąt gatunków, a tyle to on nawet w tym sklepiku nie ma.
Widocznie dziewcze nie wie czego chce, więc Sprzedawca chciał sprecyzować jej - dziwne - pytanie odnośnie poszczególnego gatunku "małej rybki".
Może i facet zna się na akwarystyce, ale sprzedawca z niego kiepski. Ja się zraziłem i już tam nie kupuję.
Nie MOŻE, tylko zna się na rzeczy i WIE jak sprzedać towar. Wielkiej mu krzywdy nie zrobisz jak nie będziesz u niego kupować.

A jak Ci daleko na Grochowską 228 to u siebie masz hurtownię, może tam wyżebrzesz jakiś gratis.
DeSpErO

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#11

Post autor: FAUNAZOO »

Witam
Chodzą słuchy ze sklep ma być likwidowany, szkoda trochę bo kiedyś wraz z ojcem bywaliśmy w tym sklepie (Jak jeszcze sprzedawał tam Pan Witold) mam naprawdę dobre wspomnienia odnośnie tego sklepu. Szkoda że nie przetrwał próby czasu (Lecz myślę że zapisał sie w karcie warszawskiej akwarystyki tak jak sklep na ząbkowskiej lub sklep Pana Ziarko przy sądach), ale tak już jest, każdy chce kupić jak najtaniej. Niestety w dużych sklepach lub internetowych nie ma takiego klimatu, klient nie jest rozpoznawalny, a sprzedawca już sie nie pyta "co słychać" Dokąd to nas zaprowadzi? zobaczymy

pozdrawiam
Pozdrawiam
Faunazoo
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#12

Post autor: Despero »

Ale ten sklep nie zginie do końca. W Radości jest WODNIK prowadzony przez Pana Witolda.
DeSpErO

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: (Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#13

Post autor: FAUNAZOO »

Despero pisze:Ale ten sklep nie zginie do końca. W Radości jest WODNIK prowadzony przez Pana Witolda.
wiem że w Radości jest "Wodnik" prowadzony przez właściciela, ale chodzi o to że na Grochowskiej ten sklep jest już kilka ładnych lat, pamiętam że kupowałem tam mój pierwszy filtr kubełkowy, był to fluval 203 (który ma z 15lat i działa do dziś). Dużo wspomnień z początków mojej przygody z akwarystyką i szkoda że zniknie z Grochowskiej.

pozdrawiam
Pozdrawiam
Faunazoo

lukaszb1987
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 8:12 pm
Lokalizacja:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#14

Post autor: lukaszb1987 »

Moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów. Pełen profesjonalizm w przeciwieństwie do sieciówek. Sprzedawca bardzo komunikatywny. :)
Awatar użytkownika

zamson
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 13, 2013 9:17 pm
Lokalizacja: Ursus
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#15

Post autor: zamson »

Kupuję w tym sklepię wodę osmozowaną :) Jest to jedyna rzecz na którą mnie tam stać :D Pan, który tam sprzedaje jak i Pani są bardzo komunikatywni i dają wiele fachowych porad. Nie naciągają, tylko rzetelnie doradzają co i jak. Gdybym nie liczył się z pieniążkami to na pewno bym tam kupował. Akwaria są zadbane i ślicznie zagospodarowane. Ceny są takie a nie inne bo to nie jest sieciówka ( staram się to zrozumieć ) Ryby i krewetki mogę tam kupować ze względu na ich B. Dobrą kondycję. Niestety rośliny jak i sam sprzęt jest bardzo drogi, czasem nawet o 35% niż na Allegro czy innych portalach. Mimo wszystko Pan robi to z pasją :) widać, że kocha to co robi...
Baniak 90L
Paweł
Awatar użytkownika

Jurgen
Zapaleniec
Posty: 221
Rejestracja: sob gru 01, 2012 7:35 pm
Telefon: 501083126
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#16

Post autor: Jurgen »

No tak zachwalacie allegro, ale czy przy malych zakupach wychodzi taniej jak się policzy koszt przesylki (a nieraz i pobrania) ? :P
Pijąc wódkę jedząc śledzie, będziemy silni jak niedźwiedzie.
Prawo Precyzji: Mierz mikrometrem, zaznaczaj kredą, tnij siekierą.
Awatar użytkownika

zamson
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 13, 2013 9:17 pm
Lokalizacja: Ursus
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#17

Post autor: zamson »

Nigdy nie kupiłem roślin ani rybek na allegro ,które musiałby jechać pocztą Polską, bądź jakimś kurierem. Zawsze kupuję tam gdzie odbiór jest w Warszawie. Mimo to wiem o co Ci chodzi. Fakt z przesyłką, czy z pobraniem wychodzi prawie tak samo.
Baniak 90L
Paweł

eMadame
Uczestnik
Posty: 24
Rejestracja: pn lip 04, 2011 4:35 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: (Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#18

Post autor: eMadame »

Zgadzam się z przedmówcą. A wracając do sklepu Wodnik, to byłam tam parę razy. Kupowałam tam jakieś drobiazgi i często kupuje tam wodę RO. W ryby i roślinki się u nich nie zaopatrywałam, ale akwaria wyglądają na bardzo zadbane. Właściciele coś doradzą i odpowiedzą na pytania. Myślę, że to nie tylko handlowcy, ale prawdziwi pasjonaci akwarystyki. :)

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: (Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#19

Post autor: p_leszcz »

Tez moge polecic ten sklep wiele razy kupowalem tam zywy pokarm i bylem bardzo zadowolony.



EOT. ale spamujecie :D
Awatar użytkownika

lera373
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 20, 2013 1:26 pm
Telefon: 782899274
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#20

Post autor: lera373 »

Ja bardzo lubię sklep WODNIK, jak tylko mam okazję to do niego wstępuję, a w efekcie chociaż jakiś drobiazg, a kupię :)
Ten sklep, na miejscu którego jest kebab prowadził ojciec Pana Witolda, a potem otworzył swój sklep trochę dalej i tak już od 19 (sic!) lat jest on otwarty :)

Co do zamykania: nie ma pewności jeszcze czy zamkną, ale może się przeniosą do Radości i tylko tam będzie sklep.

Co do obsługi: przemiła! Zawsze jak przechodzę obok to Pan Witold się ze mną wita, a kiedyś przyszłam do jego sklepu w przerwie między maturami (liceum miałam niedaleko) i przez półtorej godziny rozmawiałam o akwarystyce i w ogóle :)

Co do asortymentu: za każdym razem są jakieś nowości, np w tym tygodniu widziałam prętniki :) Tylko krewetek nie mieli żadnych, bo dostawca się leni podobno. Poza tym kupiłam przepiękny, duży korzeń red moor, z ładnie wygiętymi rozgałęzieniami i dziurami w pniu (moje Kakadu od razu polubiły je i uważają za swój rewir) za 70zł! A korzeń zmieścił mi się akurat do akwa 60l! Roślinki mają zadbane, chociaż ostatnio mało ich było niestety. Kiedyś u nich sporo roślin kupiłam, nie było żadnych niemiłych "gratisów" w nich. Niestety potem mi poumierały, ale to z mojej winy.

Podsumowując- naprawdę polecam sklep, bo obsługa i miła, i kompetentna, doradzi jak najlepiej :) I klient nie czuje się jak produkt na taśmie "obsłużyć jak najszybciej i zapomnieć"
a przed nią bieży motylek, a nad nią lata baranek
Awatar użytkownika

Rysiek
Moderator
Posty: 392
Rejestracja: czw maja 21, 2009 3:11 pm
Telefon: 601250868
Lokalizacja: 100Lica
Na imię mam: poprosturysiek
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#21

Post autor: Rysiek »

Wydaje mi się że jest to rodzinny interes. Mrożonki mają w tej samej cenie co inni. Bardzo miło się rozmawia i z właścicielem i z Panią. Ryby mają zdrowe i są pomocni. Duży + dla tego sklepu.
"WARSZAWA" T.Love (A Grochów się budzi z przepicia)
"Na zawsze i na wieczność" Wilki (Był chyba maj, Park na Grochowie)
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: (Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#22

Post autor: Despero »

R. Chojnacki pisze:Wydaje mi się że jest to rodzinny interes. Mrożonki mają w tej samej cenie co inni. Bardzo miło się rozmawia i z właścicielem i z Panią. Ryby mają zdrowe i są pomocni. Duży + dla tego sklepu.

Zgadłeś :mrgreen: , to jest "rodzinny interes". Niestety mam złą nowinę. Niedługo tego sklepu nie będzie na ul. Grochowskiej :sad: i trzeba będzie jeździć na ul. Patriotów.
DeSpErO
Awatar użytkownika

iliaen
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: pn lut 25, 2013 5:10 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#23

Post autor: iliaen »

Ojej szkoda :( A miałam taki fajny sklep bliziutko...
Awatar użytkownika

lera373
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: śr lut 20, 2013 1:26 pm
Telefon: 782899274
Lokalizacja:
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#24

Post autor: lera373 »

A jak ostatnio pytałam (w tym tygodniu we wtorek!) to Pani powiedziała ze jeszcze nie zdecydowali co zrobią i to nie jest pewne. Zmieniło im się tak nagle w kilka dni?
a przed nią bieży motylek, a nad nią lata baranek
Awatar użytkownika

zamson
Uczestnik
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 13, 2013 9:17 pm
Lokalizacja: Ursus
Płeć:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#25

Post autor: zamson »

Potwierdzam informację o przeniesieniu sklepu na ul. Patriotów w Radości. Pan powiedział, że nastąpi to w listopadzie tego roku.
Baniak 90L
Paweł

sevek
Uczestnik
Posty: 25
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 2:45 am
Lokalizacja:

(Wodnik) Akwarystyczny na Grochowskiej

#26

Post autor: sevek »

Sklep Wodnik na Grochowskiej zlikwidowany, obaj panowie urzędują w Wodniku na Patriotów w Radości
Do sukcesu nie ma windy, trzeba zasuwać schodami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”